מאמרים

טעויות פיננסיות בשנות ה 50
מאמרים בנושא מוצרי פנסיה

4 טעויות כלכליות גורליות שאנשים עושים בגיל 50

בעשור השישי לחיים אנשים רבים מגיעים משנים סטטוס משפחתי כי הילדים עוזבים את הקן, אחרים מתגרשים או פותחים פרק ב'. אחרים נכנסים לשגרה אינטנסיבית שגורמת להם לשכוח מהחסכונות שלהם ומעתידם. מהם הטעויות הכלכליות שעושים לאחר גיל 50 וכיצד ניתן להימנע מהם?

קראו עוד »
טעויות פיננסיות בשנות ה 40
מאמרים בנושא מוצרי פנסיה

5 טעויות פיננסיות שאתם עושים בשנות ה- 40 לחייכם

שנות ה- 40 הם תקופה שאנשים רבים עוברים משבר ומחפשים מהפך כדי לעשות שינוי בחייהם. אלא שלעתים מהפך שכזה עלול לפגוע בהם בעתיד, מבלי לשים לב. למה חשוב שתשימו לב ואיך להימנע מטעויות שעלולים לעלות לכם ביוקר?

קראו עוד »
טעויות קריטיות שאנשים עושים עם הפנסיה שלהם בגיל 30
מאמרים בנושא ביטוח אישי ומשפחתי

5 טעויות פיננסיות שאנשים עושים בשנות ה-30 לחייהם

שנות ה- 30 זו תקופה מופלאה בחיים. חלקנו מקבלים קידום בעבודה או מחליפים עבודה ומקבלים שכר יותר גבוה, חלקנו הופכים לעצמאים, חלקנו קונים דירות וחלקנו מקימים משפחה. אבל מבחינה פיננסית? רובינו עושים לא מעט טעויות. אז מה כדאי לעשות כדי להימנע מהן? טוב ששאלתם!

קראו עוד »
טעויות קריטיות שאנשים עושים עם הפנסיה שלהם בגיל 20 (1)
מאמרים בנושא מוצרי פנסיה

5 טעויות נפוצות שאנשים עושים עם הפנסיה שלהם בגיל 20

אין מה לעשות – עולם הפנסיה סובל מדימוי ציבורי שלילי ובשנות ה- 20 רוב האנשים לא מקדישים זמן כדי ללמוד את הנושא ולנסות להימנע מטעויות שיכולות להשפיע לטובה על עתידם. אבל אתם צרכנים חכמים ולכן אתם כאן. אז הנה 5 טעויות נפוצות שעושים בגיל 20 בפנסיה ואיך אפשר להימנע מכך.

קראו עוד »
הפקדות עצמאיות לפנסיה
מאמרים בנושא מוצרי פנסיה

הפקדות עצמאיות לפנסיה – האם זה כדאי?

נכון להיום כל אדם רשאי לבצע הפקדות עצמאיות לטובת ביטוח פנסיוני, על מנת להגדיל את החיסכון הפנסיוני שלו ואת גובה קצבת הפנסיה החודשית, ואף לשמור על זכויותיו במקרה של חל"ת או תקופה של בין עבודות. אז איך עושים את זה נכון ומה צריך לדעת על מהלך זה?

קראו עוד »
הטבת מס לפנסיונרים
מאמרים בנושא מוצרי פנסיה

הטבת מס לפנסיונרים שרק מעטים מנצלים

קיבוע זכויות בפנסיה היא הטבת מס לפנסיונרים שיכולה לחסוך לכם סכומים משמעותיים מדי שנה. אך מנתוני התנועה לחופש המידע, רק מעטים מהפורשים מנצלים את הטבת המס הזו בשנים האחרונות. במאמר זה ריכזנו עבורכם כמה טיפים שיעזרו לכם לקבל את מה שמגיע לכם.

קראו עוד »
ביטוח למתווכים
מאמרים בנושא ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח למתווכים – המפתח להגנה מפני תביעות רשלנות

ביטוח למתווכים נועד להגן על מתווכי דירות, סוכנים ויועצי נדל"ן מפני תביעות רשלנות מקצועית, בדומה לביטוח חבות שמגן על בעלי מקצועות חופשיים. מהם יתרונותיו, מה הוא בעצם כולל וכמה הוא עולה? על כל במאמר שלפניכם.

קראו עוד »
ביטוח עסקי
מאמרים בנושא ביטוח עסקים

ביטוח עסקי – להגן על העסק ועל העתיד שלכם

ביטוח עסקי הוא ה-דרך על מנת להגן על העסק שלכם מפני כל צרה. אמנם כל בעל עסק חשוף לסיכונים ייחודיים, אבל מה שמשותף לכל בעלי העסקים זה שקיימים סיכונים שעלולים לאיים על פרנסתם. אז מה הוא מכסה, כמה הוא עולה, למה לשים לב ולמה כדאי שיהיה לכם סוכן ביטוח שילווה אתכם בתהליך?

קראו עוד »
ביטוח למאמני פילאטיס
מאמרים בנושא ביטוח אחריות מקצועית

כל מה שחשוב לדעת על ביטוח למאמני פילאטיס

בין אם יש לכם סטודיו לפילטאיס, בין אם אתם מארחים חוג במועדון כושר בחדר דייירים בבניין מגורים ובין אם אתם עובדים כשכירים בתחום, כדאי שיהיה לכם ביטוח למאמני פילאטיס, שיעזור לכם להגן על עצמכם מפני תביעות. מה הביטוח מכסה ולמה הוא כל כך חשוב?

קראו עוד »
עלות ביטוח אחריות מקצועית
מאמרים בנושא ביטוח אחריות מקצועית

אחת ולתמיד: מהי עלות ביטוח אחריות מקצועית?

כל בעל מקצוע חופשי שרוצה לעבוד במינימום דאגות חייב שיהיה לו ביטוח חבות שיכסה אותו במקרה שבו חלילה יגישו נגדו תביעה שנוגעת לתפקודו המקצועי. מהי עלות ביטוח אחריות מקצועית ואיך אפשר לחסוך כסף מבלי לוותר על כיסויים חשובים?

קראו עוד »
כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית למאמנים
מאמרים בנושא ביטוח אחריות מקצועית

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית למאמנים?

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית למאמנים, זו אחת השאלות הנפוצות ביותר שמאמני כושר ומדריכי ספורט שואלים אותנו. אלא שהתשובה תלויה בגורמים רבים שיש לתת עליהם את הדעת. אז אילו גורמים יכולים לחסוך לכם מאות שקלים בשנה?

קראו עוד »
ביטוח אחריות מקצועית למאמנים
מאמרים בנושא ביטוח אחריות מקצועית

כל היתרונות של ביטוח אחריות מקצועית למאמנים שאתם חייבים להכיר

מאמני כושר חשופים כיום יותר מתמיד לסכנת תביעות רשלנות מצד מתאמנים. הדרך היחידה להתגונן מפני תביעות אלה היא באמצעות ביטוח אחריות מקצועית שמאפשר לעבוד בלב שקט. מהם היתרונות של הביטוח, האם כל מאמן צריך אותו ולמה לשים לב?

קראו עוד »
ביטוח אחריות מקצועית למטפלים מחיר
מאמרים בנושא ביטוח אחריות מקצועית

עלות ביטוח אחריות מקצועית למטפלים: איך לחסוך אלפי שקלים?

מחיר ביטוח אחריות מקצועית למטפלים ברפואה משלימה הוא עניין שמעסיק את כל מי שעוסק בתחום הטיפולי. התשובה לשאלה זו נחשבת למורכבת יחסית, ובמאמר זה נסביר למה כדאי לשים לב לפני שרוכשים פוליסה.

קראו עוד »
ביטוח אחריות מקצועית מחיר
מאמרים בנושא ביטוח אחריות מקצועית

איך להשיג ביטוח אחריות מקצועית במחיר משתלם?

אם אתם בעלי מקצוע חופשי, סביר להניח שאתם מעוניינים לרכוש לעצמכם ביטוח מקצועי ואחת השאלות השאלות הראשונות שאתם שואלים את עצמכם היא כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית. במאמר זה נסביר ממה מושפעת עלות ביטוח אחריות מקצועית.

קראו עוד »
מחשבון ביטוח עסק
מאמרים בנושא ביטוח עסקים

מחשבון ביטוח עסק – איך זה עובד?

כל בעל עסק היום כבר יודע שעל מנת לישון טוב בלילה הוא חייב שיהיה לו ביטוח עסק. אחת השאלות הראשונות שהוא שואל את עצמו היא "כמה זה אמור לעלות לי", והצעד הבא הוא לחפש מחשבון ביטוח עסק, כדי לחשב עלויות. אבל העניין מורכב יותר ממה שחושבים.

קראו עוד »
כמה עולה ביטוח עסק
מאמרים בנושא ביטוח עסקים

כמה עולה ביטוח עסק ואיך אפשר להוזיל עלויות?

כמה עולה ביטוח עסק היא שאלה שמעסיקה כל בעל עסק שרוצה להגן על מקור פרנסתו. העניין שהתשובה לשאלה זו יכולה מאוד להשתנות מאדם לאדם, ולכן ריכזנו לכם כאן כמה פרטים שכדאי לכם לשים לב אליהם כשאתם מקבלת הצעת מחיר.

קראו עוד »
מחירון ביטוח עסק
מאמרים בנושא ביטוח עסקים

למה אי אפשר להסתמך על מחירון ביטוח עסק?

לכל עסק יש מחירון לשירותים ולמוצרים שהוא מציע, ולכן יהיה זה רק טבעי לחפש מחירון ביטוח עסק באינטרנט כדי לקבל אומדן כמה פוליסה צריכה לעלות. אבל העניין הרבה יותר מורכב ממה שציפיתם. אז איך אפשר לקבל הצעה מחיר אטרקטיבית?

קראו עוד »
מעבר קופת גמל להשקעה
מאמרים בנושא חיסכון והשקעות

כל מה שצריך לדעת על מעבר קופת גמל להשקעה

הדרך הקלה להשקעה בשוק ההון היא באמצעות מוצר מדף שגוף מקצועי מנהל את הכספים עבורנו, למשל באמצעות קופת גמל להשקעה. אבל לא תמיד הכל ורוד, ובהחלט לפעמים עלולים להתאכזב ולשקול מעבר קופת גמל להשקעה. אז איך עושים זה נכון, ולמה צריך לשים לב?

קראו עוד »
איזו קופת גמל להשקעה הכי טובה
מאמרים בנושא חיסכון והשקעות

איזה קופת גמל להשקעה הכי טובה?

אם אתם מעוניינים להשקיע בשוק ההון באמצעות קופת גמל להשקעה, כנראה שחלפה לכם בראש השאלה איזו קופת גמל להשקעה הכי טובה, ובצדק – זו השאלה הראשונה שכל אדם צריך לשאול את עצמו אם הוא רוצה למקסם את חסכונותיו. אז איך בודקים? טוב ששאלתם

קראו עוד »
השוואה בין קופת גמל להשקעה לקרן השתלמות
מאמרים בנושא חיסכון והשקעות

השוואה בין קופת גמל להשקעה לקרן השתלמות

אם אתם מחפשים אפיק שיעזור לכם להגדיל את חסכונותיכם כדי שתכירו את שני מוצרי החיסכון הפופולריים ביותר כיום: קרן השתלמות וקופת גמל להשקעה. אז מה ההבדלים ביניהם, במה הם דומים ואיך לדעת מה מתאים לכם ערכנו בשבילכם השוואה בין קופת גמל להשקעה לקרן השתלמות.

קראו עוד »

/ 5.

לקבלת הצעה לביטוח או לחיסכון עוד היום
במחיר המשתלם ביותר מכל חברות הביטוח בישראל
השאירו פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ