מאמרים

רשימת מחלות קשות
מאמרים בנושא ביטוח אישי ומשפחתי

רשימת מחלות קשות – מה חשוב שהביטוח שלכם יכסה?

אחד ההבדלים המשמעותיים ביותר במסגרת ביטוח מחלות בא לידי ביטוי באמצעות רשמית מחלות קשות שכל חברה מבטחת מעבר למחלות הבסיסיות שרשות שוק ההון הביטוח והחיסכון מחייבת אותם. אז איזה מחלות חשוב שיהיו כלולות? כל הפרטים במאמר.

קראו עוד »
מי צריך ביטוח מחלות קשות (1)
מאמרים בנושא ביטוח אישי ומשפחתי

מי צריך ביטוח מחלות קשות?

הרבה פעמים עולה השאלה מי צריך ביטוח מחלות קשות. מאחר ואין חוק המחייב אנשים לרכוש את הביטוח הזה, תמיד אנשים מתלבטים מה עדיף – לחסוך בהוצאות השוטפות או רצון לשקט נפשי כדי לדעת שהם יהיו מכוסים במידת הצורך. לכן החלטנו לעשות סדר בדברים ולהסביר למי הביטוח הזה יכול לעזור במיוחד.

קראו עוד »
מה זה ביטוח מחלות קשות (1)
מאמרים בנושא ביטוח אישי ומשפחתי

מה זה ביטוח מחלות קשות והאם זה משתלם?

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מתעניינים מה זה ביטוח מחלות קשות והאם כדאי להם לרכוש אותו. אם גם אתם שוקלים לבטח את עצמכם בביטוח חשוב זה, ועדיין מתלבטים אם זה צעד נכון לעשות, אנחנו כאן כדי לעשות סדר בדברים.

קראו עוד »
ביטוח מחלות קשות - מה הסיכוי (1)
מאמרים בנושא ביטוח אישי ומשפחתי

מה הסיכוי שתצרכו להשתמש בביטוח מחלות קשות?

אחד הגורמים המשמעותיים לטעויות שאנשים עושים היא אדישות. "לי זה לא יקרה", "אני צעיר", "אין לי רקע גנטי שעלול לגרום לי למחלות". כל אלה משפטים שגורמים לאנשים להמר על איכות חייהם וחיי משפחתם בעתיד ולא לעשות ביטוחים חשובים. מה באמת הסיכוי למימוש פוליסת מחלות קשות? בואו לגלות.

קראו עוד »
ביטוח גילוי סרטן
מאמרים בנושא ביטוח אישי ומשפחתי

מה ההבדל בין ביטוח גילוי לסרטן מביטוח מחלות קשות?

רוב חברות הביטוח משווקות גם ביטוח מחלות קשות וגם ביטוח גילוי לסרטן, המעניק פיצוי במקרים של אבחון מחלה זו בלבד. מה ההבדל בין השניים, מי קהל היעד של כל ביטוח ולמה חשוב שתשימו לב? כל הפרטים במאמר.

קראו עוד »
ביטוח מחלות קשות לילדים
מאמרים בנושא ביטוח אישי ומשפחתי

למה מומלץ לעשות ביטוח מחלות קשות לילדים?

לביטוח מחלות קשות לילדים יש חשיבות רבה: בנקרה וחס חלילה ילדכם יחלה במחלה קשה תוכלו לקבל סכום חד פעמי של כמה מאות אלפי שקלים, שיעזור לכם להתמודד עם ההשלכות הכלכליות של המחלה, ולהתרכז בטיפול בילד. אז אילו מקרים הוא מכסה ומה עוד כדאי לדעת?

קראו עוד »
האם מומלץ לעשות ביטוח מחלות קשות
מאמרים בנושא ביטוח אישי ומשפחתי

האם מומלץ לעשות ביטוח מחלות קשות?

אנשים רבים מתלבטים לגבי השאלה האם מומלץ לעשות ביטוח מחלות קשות או האם זה כדאי לכל אחד. במאמר זה החלטנו לעשות לכם סדר בדברים ולהסביר לכם למה מדובר באחד הביטוחים החשובים ביותר, למי זה מומלץ ולמה כדאי לשים לב.

קראו עוד »
מה ההבדל בין ביטוח בריאות לביטוח מחלות קשות
מאמרים בנושא ביטוח אישי ומשפחתי

מה ההבדל בין ביטוח בריאות לביטוח מחלות קשות?

כיום ישנם כמה שכבות של ביטוחים המספקים הגנה במקרה של אירועים בריאותיים משמעותיים. הרבה אנשים שואלים את עצמם מה ההבדל בין ביטוח בריאות לביטוח מחלות קשות, ובמאמר זה נעשה סדר כדי להסביר לכם במה הם דומים, במה הם שונים ומהי חשיבותו של כל אחד מהם.

קראו עוד »
קרן פנסיה ברירת מחדל אינפיניטי (1)
מאמרים בנושא מוצרי פנסיה

קרן פנסיה ברירת מחדל אינפיניטי – השחקנית המפתיעה שנכנסה לשוק הפנסיה

חברת ההשתלמות והגמל אינפיניטי הוכרזה במכרז האחרון של רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון כקרן פנסיה נבחרת. כמו מתחריה, אלטשולר שחם, מיטב דש ומור, גם קרן פנסיה ברירת מחדל אינפיניטי מאפשרת לעמיתיה ליהנות מדמי ניהול אטרקטיביים. בואו להכיר את השחקנית החדשה והמפתיעה של תחום הפנסיה.

קראו עוד »
קרן פנסיה ברירת מחדל מור (1)
מאמרים בנושא מוצרי פנסיה

קרן פנסיה ברירת מחדל מור – תצליח בפנסיה כמו בגמל ובהשתלמות?

בית ההשקעות של מור הראה צמיחה מרשימה מאוד ב- 3 השנים האחרונות בזכות התשואות הגבוהות שהניב בקופות הגמל. נכון להיום, הוא מנהל יותר מ- 52 מיליארד ₪ בתחום זה. לאחרונה נכנס לתחום הפנסיה ונבחר בין 4 הגופים שמציעים קרנות פנסיה בדמי ניהול מוזלים. אז מה צריך לדעת על קרן פנסיה ברירת מחדל מור? כל התשובות במאמר שלפניכם.

קראו עוד »
ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות (1)
מאמרים בנושא ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות – לעבוד בראש שקט

לא משנה אם אתה עובד כממונה בטיחות שכיר או עצמאי – אתה עובד באחד המקצועות עם פוטנציאל התביעה הגבוה ביותר! ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות מספק לך הגנה מרבית מפני תביעות רשלנות ומאפשר לך לעבוד בראש נקי מדאגות.

קראו עוד »
ביטוח אחריות מקצועית למתווכים (1)
מאמרים בנושא ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית למתווכים – בשביל הביטחון שלכם

האם ידעתם שאם אתם עוסקים בתיווך נכסי נדל"ן, אתם נמצאים בסיכון גבוה לתביעות? ביטוח אחריות מקצועי למתווכים הוא רשת ביטחון כלכלית המעניקה לכם הגנה מפני תביעות רשלנות. מה הוא נותן לכם ואיך לבחור? כל הפרטים במאמר.

קראו עוד »

/ 5.

לקבלת הצעה לביטוח או לחיסכון עוד היום
במחיר המשתלם ביותר מכל חברות הביטוח בישראל
השאירו פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ