מאמרים

דרמה בענף החיסכון הפנסיוני (1)
מאמרים בנושא מוצרי פנסיה

דרמה בענף החיסכון הפנסיוני: אילו שינויים צפויים ב- 2023?

בשנת 2023 צפויים להיכנס לתוקפם שינויים רבים בענף החיסכון הפנסיוני הכוללים בין היתר את תיקון המודל הצ'יליאני, מסלול דמי ניהול לפי ביצוע הקרן ומסלול פסיבי חובה. מה זה אומר ואיך זה הולך להשפיע עליכם?

קראו עוד »
אחריות מקצועית - שהכל יהיה בסדר (1)
מאמרים בנושא ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית – כדי שבאמת יהיה בסדר

"אל תדאג, יהיה בסדר", "תחשוב טוב, יהיה טוב", "סמוך עליי", "לי זה לא יקרה" – מי שלא מכיר את הביטויים האלה, שיקום. הלקסיקון הישראלי עמוס לעייפה בביטויים שמסתמכים על המזל, אבל אם אתם באמת רוצים שקט נפשי – כדי שיהיה לכם ביטוח אחריות מקצועית.

קראו עוד »
השוואת מחירי ביטוח לעסק
מאמרים בנושא ביטוח עסקים

השוואת מחירי ביטוח עסק

השוואת מחירי ביטוח עסק היא צעד חשוב שבהחלט כדאי לעשות בטרם מחליטים על רכישת ביטוח עסק או על חידושו. למה צריך לשים לב ואיך ניתן לצמצם את העלויות?

קראו עוד »
מינוף עם פוליסת חיסכון
מאמרים בנושא חיסכון והשקעות

מינוף עם פוליסת חיסכון – האם זה כדאי?

השילוב בין ריביות אפסיות בבנק, עליות חדות בשוק ההון גרמו ליותר ויותר אנשים לקחת הלוואות על חשבון קרנות ההשתלמות שלהם, כדי לגרום לכסף שלהם להכפיל את עצמו באמצעות השקעה באפיק אחר כמו גמל להשקעה או פוליסת חיסכון. לפני שאתם גם כן עושים את הצעד הזה, הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון.

קראו עוד »
קבלן - מהם הביטוחים המומלצים לך (1)
מאמרים בנושא ביטוח אחריות מקצועית

קבלן? כל הדרכים להגן על עצמך כלכלית

אינספור סיכונים אורבים ממש מעבר לפינה, לכל קבלן באשר הוא. לא משנה אם אתם עוסקים בענף הבנייה או שתחום השיפוצים הוא זה שקרוב יותר ללבכם. כך או כך, כדאי שתהיה לכם הגנה מלאה שתמנע מכם להגיע למצב של קריסה כלכלית, חלילה. הנה שני ביטוחים מומלצים.

קראו עוד »
קופת גמל - שאלות ותשובות (1)
מאמרים בנושא מוצרי פנסיה

שאלות ותשובות בנושא קופת גמל

אם גם אתם מרגישים שהמושג "קופת גמל" לא אומר לכם הרבה, אתם לא לבד. ובכל זאת, אפשר לגמרי להבין שלא תמיד נעים לשאול. לכן, במיוחד בשבילכם, ריכזנו עבורכם במקום אחד את כל השאלות הנפוצות של אנשים בנושא קופת גמל, עם תשובות של המומחים שלנו.

קראו עוד »
קורונה וביטוח מחלות קשות
מאמרים בנושא ביטוח אישי ומשפחתי

השפעות הקורונה על ביטוח מחלות קשות

בשקט בשקט ומבלי שתשימו לב, וירוס הקורונה הצליח להשתחל לנו גם אל ביטוחי הבריאות, לרבות ביטוח מחלות קשות. באיזה מצבים מגיע לכם פיצוי? האם חברות הביטוח רשאיות לסרב לבטח את מי שחלה בקורונה? את כל התשובות לשאלות אלה ואחרות תוכלו למצוא במאמר זה.

קראו עוד »
הטבות מס לחוסכים בפוליסת חיסכון (1)
מאמרים בנושא חיסכון והשקעות

הטבות מס לחוסכים בפוליסות חיסכון

פנסיונרים שימו לב, כי המאמר הבא מוקדש במיוחד בשבילכם! אם נולדתם עם קום המדינה או לפני כן, מגיע לכם לקבל החזר מס על הכנסות מריבית, במידה ואתם חוסכים עם פוליסת חיסכון. אילו הטבות מגיעות לכם ולמה אתם בדיוק זכאים? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

קראו עוד »
איחוד קרנות פנסיה
מאמרים בנושא מוצרי פנסיה

איחוד קרנות פנסיה – איך זה מתבצע, מתי כדאי ולמה זה חשוב?

בשוק העבודה של היום, שבו מחליפים מקומות עבודה כמו גרביים, ייתכן מאוד שכספי הפנסיה שלכם מפוזרים במספר קרנות ואתם מפסידים כסף. הרבה כסף. איחוד קופות פנסיה עוזר לכם להתנהל בקלות, וגם חוסך לכם בדמי הניהול מאות ולפעמים אפילו אלפי שקלים בשנה.

קראו עוד »
ביטוח אחריות מקצועית - חיוני לכל בעל עסק (1)
מאמרים בנושא ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית – פוליסה חיונית לכל בעל מקצוע

טעות לעולם חוזרת, זה נכון, אבל לפעמים מתלווה אליה מחיר כבד, במיוחד אם מדובר בבעל מקצוע שעליו סומך הלקוח בעיניים עצומות, ובסופו של דבר מקבל מוצר או שירות לקוי. לכן כל כך חשוב שלכל בעל עסק תהיה פוליסת ביטוח אחריות מקצועית.

קראו עוד »
איך להשקיע בשוק ההון
מאמרים בנושא חיסכון והשקעות

גם אתם יכולים להשקיע בשוק ההון בשיטת שגר ושכח

בקרב אנשים רבים צירוף המילים "שוק ההון" מעורר באופן אוטומטי רתיעה מסוימת. הרבה אנשים חושבים שעולם ההשקעות הוא תחום מסובך שקשה מאוד להבין ושעוד יותר קשה להיכנס אליו. אבל האמת היא שכל אחד יכול להשקיע בשוק ההון בפשטות ובקלות. כך תעשו זאת נכון.

קראו עוד »
שוברים מיתוסים על ביטוח מחלות קשות (1)
מאמרים בנושא ביטוח אישי ומשפחתי

שוברים מיתוסים על ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות הוא לא עוד ביטוח בריאות, אלא שכבת הגנה חיונית שיכולה לעשות הבדל משמעותי לכם ולמשפחתכם במקרה הצורך. זהו ביטוח חיוני מאוד, ועם זאת רבים מחליטים לוותר עליו כיוון שאינם מודעים או מבינים את חשיבותו או שאוחזים בהנחות שגויות לגביו. אז הנה כמה מיתוסים שהחלטנו לשבור ביחס לביטוח מחלות קשות

קראו עוד »
האם העסק מוגן מפני קריסה כלכלית (1)
מאמרים בנושא ביטוח עסקים

האם העסק שלך מוגן מפני קריסה כלכלית?

כל עסק מוקף בסיכונים בכל רגע נתון, שעלולים לערער על עצם קיומו: פגיעה עקב מזג אוויר קיצוני וכוח עליון, נזקים שנגרמו למבנה או לתכולתו, תביעות למיניהן, מתקפות סייבר על ידי גורמים עוינים והרשימה עוד ארוכה. ביטוח עסק בהתאמה אישית הוא כיום הפתרון היחיד שיכול לספק לכם מענה ב- 360 מעלות.

קראו עוד »
למה מומלץ להשקיע בפוליסת חיסכון
מאמרים בנושא חיסכון והשקעות

מדוע מומלץ להשקיע בפוליסת חיסכון?

דווקא אנשים יחסית מבוגרים ומבוססים עדיין לא מודעים ליתרונותיה המעולים של פוליסת החיסכון. למרות הריבית האפסית וחסימת הכספים לפרק זמן יחסית ממושך, עדיין רובם נוטים לחסוך באמצעות פיקדונות בבנק. בואו להכיר אפיק חיסכון שגם ישאיר את החיסכון שלכם נזיל וזמין, גם ישיג לכם רווח טוב יותר וגם יעניק לכם יתרונות נוספים.

קראו עוד »
מילון מושגים פנסיוניים
מאמרים בנושא מוצרי פנסיה

מילון המושגים הפנסיוניים המלא

גם אתם מרגישים שפנסיה בשבילכם זה סינית? ליקטנו עבורכם כמה מושגים חשובים כדי לפשט לכם את הענייניים. בואו מהי קרן פנסיה ברירת מחדל, מה זה אגרות חוב מיועדות, מה ההבדל בין קרן פנסיה מקיפה לבין קרן פנסיה כללית ועוד.

קראו עוד »
המודל החכמ
מאמרים בנושא מוצרי פנסיה

תכירו את המודל החכ"מ –  התאמת חסכון כספי מותאם לגיל העמית

בשנים האחרונות אחד הביטויים שתופסים את האוזן שוב ושוב הוא המודל הצ'יליאני או המודל החכ"מ (=חיסכון כספי מותאם גיל). אם תהיתם במה מדובר ואיך המודל הזה הולך להשפיע על הכיס שלכם, הגעתם למקום הנכון.

קראו עוד »
כל מה שרציתם לדעת על ביטוח מחלות קשות
מאמרים בנושא ביטוח אישי ומשפחתי

כל מה שרציתם לדעת על  ביטוחי בריאות

כדאי לעשות ביטוח בריאות לילדים? איך עוברים מחברת ביטוח אחת לאחרת? למה צריך גם ביטוח שב"ן וגם ביטוח פרטי? מה זה ביטוח מחלות קשות? ריכזנו בשבילכם כל התשובות לכל השאלות הקבועות שאתם שואלים את סוכני הביטוח שלנו, כדי לעזור לכם לבחור את ביטוחי הבריאות שכדאי שיהיו לכם.

קראו עוד »
תשואות פוליסות חיסכון 2022 (1)
מאמרים בנושא חיסכון והשקעות

תשואות פוליסות חיסכון 2022 – סיכום רבעון ראשון (ינואר-מרץ)

הרבעון הראשון של שנת 2022 היה לא פשוט: לאחר חודשיים שליליים, לצד רוסיה אוקראינה, גל חמישי של קורונה והאינפלציה שמרימה הראשונה, סופסוף מרץ מביא בשורות טובות עם תשואה חיובית שלא מפסיקה לעלות.

קראו עוד »
למי מומלץ לחסוך בפוליסת חיסכון (1)
מאמרים בנושא חיסכון והשקעות

למי מומלץ להתחיל להשקיע בפוליסת חיסכון?

אחד מכללי האצבע הבסיסיים עבור כל מי שרוצה להתחיל לחסוך או להשקיע בשוק ההון הוא קודם כל להגדיר מטרה ברורה ולהבין מהם הצרכים שלכם. רק כך תוכלו להבין האם מכשיר פיננסי כלשהו רבלנטי עבורכם או לא. במאמר זה נתמקד בפוליסת חיסכון ונסביר למי היא בעצם מיועדת.

קראו עוד »
הפקדות לקרן פנסיה
מאמרים בנושא מוצרי פנסיה

יש לכם שכר גבוה שעובר את תקרת ההפקדה לקרן הפנסיה? זה מה שכדאי לכם לעשות

מאחר ולקרן פנסיה קיימים יתרונות משמעותיים שאינם קיימים במוצרים פנסיוניים אחרים, קיימת מגבלה על סכום ההפקדה החודשית שניתן להפקיד בקרן הפנסיה. אז מה יכול לעשות מי שמקבל שכר גבוה? בואו להכיר את כל האפשרויות שפתוחות לכם!

קראו עוד »

/ 5.

לקבלת הצעה לביטוח או לחיסכון עוד היום
במחיר המשתלם ביותר מכל חברות הביטוח בישראל
השאירו פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ