ניוד קרן השתלמות לא פעילה – כל מה שצריך לדעת

ניוד קרן השתלמות לא פעילה היא חיונית ומשתלמת מאוד, אך לא רבים מודעים לחשיבותה. במאמר זה נסביר מהי ההגדרה לקרן השתלמות שאינה פעילה, מדוע מומלץ לנייד אותה, במה זה כרוך ואיך סוכן פנסיוני יכול לעזור לכם בתהליך זה.

מהי קרן השתלמות לא פעילה?

קרן השתלמות נחשבת לא פעילה כאשר לא מתבצעות בה הפקדות חדשות במשך יותר מ- 5 שנים. במקרים אלו, דמי הניהול על הקרן עשויים לעלות, מה שעלול להפחית את התשואה על החיסכון. במקרה כזה ניוד קרן השתלמות פעילה היא צעד מבוקש וחשוב ביותר, אם ברצונכם למקסם את התשואה בקרן.

מדוע כדאי לנייד קרן השתלמות לא פעילה?

קרן השתלמות היא אפיק חיסכון לטווח בינוני עד ארוך המציע הטבות מס משמעותיות. עם זאת, כאשר קרן השתלמות אינה פעילה, כלומר לא מתבצעות בה הפקדות חדשות, היא עשויה להיות פחות משתלמת מהאלטרנטיבות הקיימות בשוק.

ניוד קרן השתלמות לא פעילה יכול להביא לשיפור מצבכם הפיננסי בכמה דרכים:

  • שיפור בביצועי התשואות – אם אינכם מרוצים מביצועי הקרן שלכם, תוכלו לבחור גוף אחר שינהל עבורכם את הקרן חדשה  במסלול השקעה המותאם עבורכם.
  • השוואת דמי ניהול – דמי הניהול בקרנות השתלמות משתנים בין החברות השונות. השוואת דמי הניהול יכולה לעזור לכם לשלם פחות על ניהול החיסכון שלכם.
  • קבלת הטבות נוספות – חלק מהחברות מציעות הטבות נוספות ללקוחות שלהן, כגון הטבות בתחום הפיננסים או הביטוח.

איך לנייד קרן השתלמות לא פעילה?

כאמור, ניוד קרן השתלמות לא פעילה יכול להיות דרך מצוינת לשפר את התשואה על החיסכון שלכם. כמו כן, חשוב לדעת כי ניוד קרן השתלמות בלתי פעילה ופעילה אפשרי בכל רגע נתון, ואינו כרוך בתשלום מס, קנס או עמלה.

תהליך קבלת ההחלטות לא פשוט

אף על פי שמרגע קבלת ההחלטה לאן להעביר את הקרן שלכם התהליך פשוט וקל, הדרך לקבלת ההחלטה מאתגרת אנשים רבים. השוואת קרנות השתלמות דורשת מאמץ היות וקיימים פרמטרים רבים שיש להשוות ביניהם, שנכון להיום, אתרי האינטרנט אינם מצליחים לשקף ב- 100%.

כידוע, אנו חיים כיום בעידן האינפורמציה והשפע, ועם זאת עודף של מידע, עשוי לגרום לכם לחוש הצפה, בילבול, תיסכול וחוסר אונים. לכן חשוב לא לוותר, ולהיעזר באנשי מקצוע שיכולים להעניק לכם ייעוץ והכוונה בקבלת ההחלטה הנכונה.

הדרך הכי טובה היא לפנות אל סוכן פנסיוני

אצלנו, בפתרונות עדיפים עובדים עם כל החברות המובילות בתחום ומשתמשים בטכנולוגיה מתקדמת לצורך השוואה מעמיקה של הקרנות במסלולי ההשקעה השונים. לאחר שנכיר את צורכיכם ומטרותיכם, נערוך בשבילכם השוואה יסודית, ננתח את הנתונים, נסביר עליהם ונעזור לכם לבחור את הקרן האידיאלית בשבילכם. אתם לא לבד! אנחנו כאן כדי ללוות אתכם במקצועיות ובאחריות בתהליך. פנו אלינו עוד היום ואנחנו נדאג לשקט הנפשי שלכם.

ניוד קרן השתלמות לא פעילה
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
קרן השתלמות מור
קרן השתלמות מור

קרן השתלמות מור הפכה להיות אחת הקרנות המבוקשות בשנים האחרונות. מה הפך אותה לכזו? אילו יתרונות היא מציעה ומה חשוב לדעת עליה?

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.