קרן השתלמות מגדל

קרן השתלמות מגדל היא אפיק חיסכון פנסיוני אשר מנוהל ע"י אחת מחברות הביטוח הגדולות, המוכרות והבולטות בארץ. למי היא יכולה להתאים, מהם יתרונותיה ואיך לבחור קרן בהתאמה אישית לצורכיכם הייחודיים?

מגדל קרן השתלמות – נעים להכיר

קרן השתלמות מגדל מנוהלת בשוק ההון על יד ועדת ההשקעות של חברת הביטוח מגדל. מדובר באחת מחברות הביטוח היציבות והידיעות בתחום, ומאחוריה אינספור שנות ותק וניסיון. חברה ביטוח מנהלת יותר מ- 10 מיליארד ₪ בקרנות ההשתלמות שלהם, כשריכוזם הגדול ביותר הוא במסלול הכלכלי. מדובר ביתרת נכסים מכובדת, אשר מהווה עדות לאמונם של קהל החוסכים והמשקיעים של חברת הביטוח, גם לטווח הארוך.

קרנות ההשתלמות של מגדל מנוהלות במקצועיות ובאחריות ע"י ועדת ההשקעות, אשר צברה מוניטין מכובד במהלך השנים הודות ליכולתה הגמישה להתמודד עם שוק ההון הדינמי. כמו כן דמי הניהול נחשבים יחסית הוגנים וכדאים ביחס למתאים, אם כי הן עשויים להשתנות ולהתעדכן מעת לעת.

אילו מסלולים תמצאו בקרן ההשתלמות של מגדל?

קרן השתלמות מגדל מציעה לא פחות מ- 9 מסלולי השקעה, מה שמאפשר לכל אחד ולכל אחת, שכירים ועצמאים, למצוא את המסלול המתאים עבורה בהתאם לטווח ההשקעה ולרמת הסיכון הרצויה.

בין מסלולי ההשקעה שהחברה מציעה לקהל הרחב:

  • מסלול כללי
  • מסלול שקלי טווח קצר
  • מסלול אג"ח ממשלת ישראל
  • מסלול פסיבי כללי
  • מסלול חו"ל
  • מסלול עוקב מדד S&P500
  • מסלול מניות
  • מסלול אג"ח
  • מסלול הלכה

מידע מפורט אודות כל אחד מהמסלולים תוכלו למצוא באתר הרשמי של מגדל.

למה שווה לשקול לפתוח קרן השתלמות?

קרן השתלמות נחשבת בתור אפיק החיסכון המשתלם ביותר כיום בישראל. הסיבה לכך פשוטה: הכסף שמופקד אליה ננעל לתקופה יחסית קצרה (6 שנים או אפילו 3 שנים אם משתמשים בה לטובת לימודים והשכלה), ולאחר תקופה זו ניתן למשוך את כל הכסף שהפקדתם, כולל כל הרווחים שצברתם בזכות התשואות, בפטור מלא ממס הכנסה וממס רווחי הון. מעבר לכך, לא רק שמדובר באפיק שהוכיח את עצמו היסטורית מבחינת התשואות אלא גם מדובר באפיק שניתן למנף ו/או ליטול ממנו הלוואות בתנאים נוחים ובריבית אטרקטיבית.

אז איך מצטרפים?

חשוב להבין שאמנם קרן השתלמות מגדל מנוהלת באופן שקול ומקצועי, אך כדאי לברר מול סוכן ביטוח אילו עוד אופציות קיימות ואולי אחת מהן יכולה להתאים לכן עוד יותר. יש לזכור כי אין העבר מעיד על העתיד, וגם דמי הניהול עשויים להשתנות מעת לעת ולכן כדאי לערוך השוואת קרנות השתלמות מעמיקה, שמתחשבת בשלל פרמטרים נוספים.  וזה בדיוק מה שאנחנו עושים אצלנו בפתרונות עדיפים.

לשירותכם נבחרת מנצחת של סוכנים פנסיוניים עתירי ידע וניסיון, מורשים מטעם משרד האוצר, אשר עובדים עם כל המוסדות הפיננסיים המובילים בתחום. פנו אלינו לשיחת ייעוץ עוד היום ותיהנו משקט נפשי בכל חיסכון והשקעה.

קרן השתלמות מגדל
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
תכנון פנסיוני
תכנון פנסיוני – למה זה חשוב?

תכנון פנסיוני הוא צעד מבורך שיכול לשרת אתכם בעתיד. החיים הם מסע מאתגר, אבל גם מלא בהזדמנויות. אנחנו עובדים קשה כדי להקים משפחה, לרכוש בית, לחסוך כסף לעתיד. אבל מה יקרה לנו כשלא נוכל לעבוד יותר?

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.