כלל קרן השתלמות

כלל קרן השתלמות היא אחת הקרנות המבוקשות בישראל. אילו יתרונות היא מציעה לכם, אילו מסלולי השקעה פתוחים בפניכם ומה עוד חשוב שתדעו לפני שאתם מצטרפים?

נעים מאוד: כלל קרן השתלמות

קרן השתלמות של כלל מנוהל על ידי אחת חברות הביטוח המוכרות והוותיקות בארץ. יתרת הנכסים של חברת כלל עומדת על למעלה מ- 10 מיליארד שקל רק בקרן השתלמות במסלול הכללי, מה שמעיד על הבעת האמון הנרחבת של המשקיעים. כמו כן ועדת ההשקעות של החברה דואגת להציע מגוון רחב של מסלולי השקעה, כולל מסלולים ייחודיים, כגון מסלול פסיבי מחקה מדד S&P500. בנוסף לכך, כמו כל קרן השתלמות, גם כלל מציעה אפשרות לנטילת הלוואה בתנאים מועדפים.

אילו מסלולים קיימים בקרן השתלמות כלל?

פתיחת קרן השתלמות בכלל מאפשרת לכל חוסך למצוא את מסלול ההשקעות המתאים עבורו. בין היתר החברה מציעה את המסלולים הבאים:

  • מסלול כללי
  • מסלול מנייתי
  • מסלול מחקה מדד S&P500
  • מסלול הלכה
  • מסלול כללי פסיבי
  • מסלול אג"ח
  • מחקה אג"ח עד 15% מניות
  • מסלול אג"ח צמוד למדד
  • מסלול שקלי טווח קצר

פירוט על כל אחד מהמסלולים שציינו תוכלו למצוא באתר הרשמי של חברת כלל ביטוח.

למה כדאי שיהיה לכם קרן השתלמות?

קרן השתלמות היא מכשיר חיסכון לטווח הבינוני, המתאים הן לעובדים שכירים והן לעצמאים. החיסכון בקרן הופך להיות נזיל לאחר 6 שנים, ולפעמים אפילו תוך 3 שנים בלבד, ולאחר מכן ניתן למשוך את כל הכסף שחסכתם והרווחתם בפטור מלא ממס הכנסה וממס רווחי הון. עם זאת, ההמלצה הגורפת היא להימנע ממשיכת החיסכון ככל הניתן, על מנת לאפשר לחיסכון להמשיך ולעבוד בשבילכם וליהנות מהאפשרות ליטול הלוואה אטרקטיבית בתנאים מפנקים במיוחד.

כלל קרן השתלמות – איך מצטרפים?

מי שמעוניין לפתוח כלל קרן השתלמות, יכול להיות בטוח שהוא יהנה מניהול אחראי ומקצועי של כספיו המושקעים בשוק ההון ע"י מנהלי השקעות עתירי ניסיון. אך עם זאת, תמיד יהיה זה צעד חכם להיפגש קודם עם סוכן ביטוח פנסיוני כדי לבצע  השוואת קרנות השתלמות  מקיפה, ולבחון אם אין אולי קרן שתהיה מתאימה יותר לצורכיכם.

אז אם אתם רוצים לחסוך בלב שקט, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם המומחים שלנו בסוכנות פתרונות עדיפים, שעובדים כבר עשרות שנים מול כל חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים ומספקים ייעוץ מקצועי ואובייקטיבי לחוסכים ללא עלות וללא התחייבות.

כלל קרן השתלמות
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
קרן השתלמות מגדל
קרן השתלמות מגדל

קרן השתלמות מגדל היא אפיק חיסכון פנסיוני אשר מנוהל ע"י אחת מחברות הביטוח הגדולות, המוכרות והבולטות בארץ. למי היא יכולה להתאים, מהם יתרונותיה ואיך לבחור קרן בהתאמה אישית לצורכיכם הייחודיים?

קראו עוד »
בקשת הלוואה מקרן השתלמות
בקשת הלוואה מקרן השתלמות – צעד אחר צעד

בקשת הלוואה מקרן השתלמות מאפשרת לכם להשתמש בכספי החיסכון שלכם לכל מטרה, ובמקביל לתת לכסף להמשיך לעבוד בשבילכם. מהם תנאי ההלוואה, למי זה כדאי ואיך סוכן פנסיוני יכול לסייע לכם? במאמר זה נגלה לכם את כל התשובות.

קראו עוד »
קרן השתלמות הראל
קרן השתלמות הראל

שוקלים להצטרף לקרן ההשתלמות הראל? בואו להכיר את אחת הקרנות הפופלריות בארץ – מהם יתרונותיה, אילו מסלולי השקעה היא מציעה ועוד.

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.