מה הסיכוי שתצרכו להשתמש בביטוח מחלות קשות?

תוכן עניינים

אחד הגורמים המשמעותיים לטעויות שאנשים עושים היא אדישות. "לי זה לא יקרה", "אני צעיר", "אין לי רקע גנטי שעלול לגרום לי למחלות". כל אלה משפטים שגורמים לאנשים להמר על איכות חייהם וחיי משפחתם בעתיד ולא לעשות ביטוחים חשובים. מה באמת הסיכוי למימוש פוליסת מחלות קשות? בואו לגלות.

הסטטיסטיקה שמדברת בעד עצמה

רובנו אנשים אופטימיים. כולם חוששים לחשוב שהגרוע מכל יקרה דווקא להם, ויש גם אנשים שמאמינים שמחשבה יוצרת מציאות – אם נחשוב טוב, יהיה טוב. הלוואי והדברים היו באמת עובדים ככה, אבל האמת היא שליקום יש תוכניות משלו, והסטטיסטיקה היא עובדה שקשה מאוד להתווכח איתה.

סיכונים שאנחנו לא חושבים עליהם ביומיום

לאורך השנים נאספו הרבה מאוד נתונים ובוצעו אינספור מחקרים כדי לשקף את המציאות שבה אנו חיים. הנה כמה פריטי מידע חשובים שכדאי להכיר:

  • בכל שנה אלפי אנשים מאובחנים כחולי סרטן
  • מאות מקרי סרטן מאובחנים בילדים מדי שנה
  • למעלה מ- 20,000 נפטרים כתוצאה ממחלות לב
  • אלפי אנשים מדי שנה נפטרים עקב סוכרת, שבץ מוחי, מחלות כליה, דמנציה ועוד

מעבר לסטטיסטיקה לסיכויי הפגיעה / התחלואה והפטירה, חשוב להכיר סטטיסטיקה נוספת, שגם אותה חקרו לעומק מכל כיוון אפשרי:

  • על מנת להתמודד עם אבחון מחלה קשה או מצב רפואי מורכב משפחה מוציאה כ- 250,000 ₪ בממוצע
  • מחיר טיפול סיעודי עומד על כ- 20,000 ₪ בממוצע לחודש
  • לרוב, על מנת לטפל בחולה, בת / בן הזוג (או במקרים מסוימים הורה או ילד של קשיש) נאלץ לרדת באחוזי המשרה או להפסיק לעבוד לחלוטין בזמן שההוצאות רק גדלות

אין ספק שמדובר באינפורמציה שלא קלה לעיכול, והיא פוגעת בנקודת רגישה מאוד. במקרים מסוימים היא פשוט משתקת אנשים וגורמת להם להישאר אדישים ולא לפעול כדי להיערך נכון. חשוב לזכור ולהבין כל אלה מצבים רפואיים מורכבים שמכוסים במסגרת ביטוח מחלות קשות של כל חברות הביטוח.

אל תגידו לי זה לא יקרה

לצערנו, גם אנשים צעירים ובריאים שאין להם שום רקע גנטי שעלול לגרום להופעת מחלה במקרים רבים מגיעים למצבים רפואיים קשים, שמופיעים כרעם ביום בהיר. כנ"ל לגבי תאונות והפגיעות הקשות הנלוות להן. אתם ומשפחתכם עלולים למצוא את עצמכם מתמודדים בשתי חזיתות: התמודדות נפשית מול המחלה הקשה או התאונה שחוויתם, והתמודדות מול אתגרים כלכליים משמעותיים.

כדאי גם לבטח ילדים מוקדם ככל האפשר. המחיר של ביטוח מחלות קשות מאוד זול עבור ילדים, ואם חס וחלילה ילדכם חולה, תוכלו להימנע מלהיכנס למצוקה כלכלית וקושי מנטלי משמעותי. בעוד במקרה פגיעה שלכם, אפשר להעזר בחסכונות הפנסיוניים שלכם קצת, הרי שבמקרה של ילדים – אין את האפשרות הזו. לרוב ההורים במצב כזה מתמסרים לטיפול בילד, וכושר ההשתכרות שלהם נפגע. ביטוח מחלות קשות לילד יכול לעזור באופן מיידי את הצורך בהשרדות כלכלית, ולאפשר לכם להתמקד בהחלמתו של ילדכם.

תמיד טוב להתכונן, על כל צרה שלא תבוא

ביטוח מחלות קשות יכול לעזור לכם ולמשפחתכם להתמודד עם הוצאות הטיפול והשיקום, ולשמור על רמת החיים שאליה התרגלתם בעבר. הוא מעניק לכם סכום כספי משמעותי חד פעמי, המאפשר לכם ולבני ביתכם להתמקד במה שחשוב יותר בקלות: טיפול, החלמה ושיקום, ובמינימום דאגות כלכליות.

המומחים שלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח יערכו עבורכם השוואה מקיפה ואיכותית בין פוליסות ביטוח מחלות קשות של חברות הביטוח המובילות בארץ, כדי להתאים לכם את הפוליסה המשתלמת ביותר עבורכם. צרו איתנו קשר עוד היום ותיהנו משירות מקצועי, יחס אישי וחם, מענה אדיב וניסיון של עשרות שנים בתחום.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
הצטרפו והבטיחו את חסינות המשפחה
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.