ביטוח סיכוני סייבר בהראל

ביטוח סיכוני סייבר בהראל מעניקה לכם כיסוי והגנה במקרה של אירוע או מתקפת סייבר.

 מה מכסה ביטוח סייבר?

ביטוח סייבר נועד במטרה לספק לכם כיסוי מקיף והגנה רחבה מפני מגוון סיכונים שעלולים לקרות עקב מתקפה או אירוע סייבר.

בין היתר הפוליסה מעניקה לכם:

  • כיסוי לאובדן מידע או נזקים למערכות מידע אלקטרוני
  • כיסוי לנזקים למחשבים, לשרתים ועוד
  • כיסוי הוצאות פיצויים לצד שלישי

חשיבותה של הפוליסה

מתקפות סייבר הן נושא רגיש ביותר, שדורש שכל בעל עסק עם אמצעים טכנולוגיים צריך לתת עליו את הדעת. בדומה למתקפות טרור ולפעולות טרור ואיבה רגילות, הן בלתי צפויות, מסוכנות ועלולות ליצור נזק בלתי יתואר לכל עסק. אך לא רק גורמים עוינים לישראל מבצעים פעולות אלה. בהחלט ייתכנו גורמים אחרים שירצו לפגוע בכם. האקרים רבים מבצעים מתקפות מסוג זה לצורך ריגול תעשייתי, קבלת כופר משלל סיבות נוספות. כך או כך – התוצאה היא אותה התוצאה: פגיעה נרחבת ומשמעותית במערכות מידע אלקטרוני, במחשבים, בשרתים ועוד. ​​

מי צריך לעשות ביטוח סיכוני סייבר?

הפוליסה הזו מיועדת לכל בעל עסק, גוף משפטי או ארגון שמעוניין להגן על עצמו מפני נזק שיכול להיגרם כתוצאה מאירוע סייבר. הפוליסה נועדה לתת לכם מענה במטרה לעזור לכם לחזור לשגרת עבודה מלאה כמה שיותר מהר, באמצעות כיסוי הוצאות לשחזור מידע ואובדן הכנסות ואפילו בתשלום פיצויים לצד שלישי לרבות עקב הפרת פרטיות, שנגרמה עקב המתקפה.

מעוניינים בפרטים נוספים?

ביטוח לעסקים הוא עולם שלם שכולל בתוכו פוליסות מגוונות, וההיצע הרחב עשוי להיות מלחיץ ומבלבל במקרים מסוים. לכן, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר איתנו עוד היום ולהבטיח לכם שקט נפשי. הסוכנים של פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח עומדים לשירותכם בכל עת ומתאימים לכם מגוון רחב של ביטוחים על מנת לספק לכם הגנה מלאה ואיכותית. נשמח לענות לכם על כל שאלה שהיא. 
 

***הפרטים והתנאים המלאים של פוליסת הביטוח מפורטים בתנאי הפוליסה. בכל מקרה של סתירה בין האמור לעיל ובין תנאי הפוליסה, ייגברו תנאי הפוליסה.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.