הלוואות בין עמיתים – הדרך ליהנות מהלוואה בריבית נוחה

הקורונה הגיעה אליכם ואתם בקושי מצליחים להחזיק את הראש מעל המים? החלטתם להקים עסק או שאתם זקוקים לכסף למקרה חירום, חלילה? אם אתם שוקלים לקחת הלוואה, הלוואות בין עמיתים היא אחת האופציות המשתלמות עבורכם.

התקופה הנוכחית היא אחת הקשות שידענו אי פעם. יתכן ואיבדתם את עבודתכם או ששכרכם נפגע, שאתם מקבלים אבטלה ומענקים שבקושי מספיקים לכם, הקפאתם את תשלומי המשכנתא, צמצמתם הוצאות ככל הניתן וכעת אתם מנסים להבין מהו הצעד הבא שעליהם לעשות. במקרים רבים תשקלו לקחת הלוואות בין עמיתים או הלוואות אחרות – לא כדי להתפנק, אלא ממש כדי שיהיה להם אוויר לנשימה. אבל במה כדאי לבחור?

לקבל הלוואה אטרקטיבית חוץ בנקאית זה אפשרי

אחת האפשרויות העומדות לבחירתכם היא הלוואה חוץ בנקאית, אלא שאתם חוששים שתצטרכו לשלם ריבית גבוהה מדי. אבל לא כל הגופים החוץ בנקאים מציעים ריביות יקרות. כיום ישנם גופים המציעים הלוואות חברתיות בריביות אטרקטיביות למדי, ובתנאי החזר נוחים לא פחות. גופים אלה הן חברות ה- P2P, המשמשות כגורם מתווך בין מלווים לבין הלווים ושפועלות בפיקוח משרד האוצר ורשות שוק ההון.

מה זה הלוואות בין עמיתים?

הגופים המתווכים בהלוואות חברתיות הם למעשה פלטפורמות דיגיטליות המיועדות להשקעות ולהלוואות. מצד אחד יש אנשים שמלווים את כספם, ומצד שני יש את הלווים. המטרה היא להשתמש בטכנולוגיית הדיגיטל כדי לאפשר פתרון פיננסי אידיאלי עבור שני הצדדים. קבלת ההלוואה מתבצעת אונליין בקלות ותוך זמן קצר, לאחר בדיקה קפדנית של כל המעורבים בתהליך, הכסף יתחיל לזרום אל חשבון הבנק שלכם.

3 היתרונות המיוחדים בתוכנית הלוואות בין עמיתים

  • הלוואה חברתית באמצעות פלטפורמה אינטרנטית מסוג P2P הוא בכך שהוא לא חוסם את מסגרת האשראי הבנקאי שלכם. אם יש לכם בעיית אשראי, לא כדאי לבקש מהבנק הלוואה, כי אתם פשוט תקבלו סירוב או שתשלמו עמלות וריביות הרבה יותר מדי גבוהות.
  • בהלוואות בין עמיתים תשלום הריבית יהיה בדרך כלל נמוך מאוד, לפעמים אפילו נמוך יותר ממה שמציעים לכם בבנק.
  • בקשת ההלוואה היא פשוטה, מהירה, קלה ונוחה – כל התהליך מתבצע אונליין באתרים עם ממשקים ידידותיים למשתמש, והם זמינים עבורכם בכל זמן ובכל מקום שאתם נמצאים בו, בהנחה ויש בו חיבור לאינטרנט.

האם כל אחד יכול לבקש הלוואה במסגרת זו?

כל אחד יכול לבקש הלוואה, אבל היא לאו דווקא תאושר. חשוב לדעת שפלטפורמות להלוואות חברתיות אינן מאשרות כל אדם שמעוניין לקבל הלוואה, ומתבצעת בדיקה קפדנית על מנת לוודא שתוכלו לעמוד בהחזרים החודשיים כדי שתחזירו את ההלוואה שקיבלתם.

אבל גם אם לא אישרו אתכם, זה לא סוף העולם. קיימים אפשרויות אחרות לקבל הלוואה בתקופה מאתגרת זו, או בכלל, למשל באמצעות הלוואה על חשבון קרן השתלמות או מוצרים פיננסיים, משכנתא הפוכה ועוד.

מתלבטים מה הכי ישתלם עבורכם? אתם מוזמנים לפנות אל המומחים שלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח שישמחו לייעץ לכם ולהציע לכם מגוון רחב של אלטרנטיבות המתאימות לכם.

הלוואות בין עמיתים
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.