מה צריך לקחת בחשבון ברכישת ביטוח בריאות לחו"ל?

כיום כבר ברור לכולם שביטוח בריאות לחו"ל הוא עניין חשוב שאסור להקל בו ראש. מה כדאי לכלול בפוליסה שלכם ומה חשוב לדעת לפני שאתם אורזים את המזוודה? על כך במאמר שלפניכם.

ביטוח בריאות לחו"ל כעת רלבנטי יותר מתמיד!

אמנם נדמה שמשבר הקורונה כבר מאחורינו, אבל זה לא באמת לגמרי נכון. עם זאת, יש סיבה לאופטימיות כיוון שהחיסונים החזירו עטרה ליושנה, השמיים נפתחו ולמרות יוקר המחייה, הישראלים לא מוותרים על חופשה מעבר לגבולות המדינה. יש לציין שהקורונה הפכה את הנוסעים לקצת יותר זהירים בכל הנוגע לביטוח בריאות לחו"ל, וזה בהחלט מבורך שהם בודקים יותר לעומק את הנושא בין בחירת אטרקציות, מלונות וטיסות.

למה בכלל צריך ביטוח נסיעות לחו"ל?

אם בעבר ביטוח נסיעות לחו"ל היה נחשב כביטוח רשות, הרי שדווקא הקורונה הביאה לכך שקיימת יותר מודעות לחשיבותו, וזאת למרות שקורונה היא לא הסכנה היחידה שאורבת לכל מי שטס לצורך עסקים או חופשה מהנה.

ביטוח בריאות לחו"ל הוא הדרך להבטיח לעצמנו שט נפשי על כל צרה שלא תצוץ. תמורת דולרים בודדים ליום, אנחנו יכולים ליהנות מרשת ביטחון כלכלית במקרה שבו חלילה נזדקק לשירותים רפואיים בעודנו שוהים מעבר לים. הערך שמקבלים תמורת הכסף שלנו הוא מאוד משמעותי.

אז איך בוחרים את הפוליסה המתאימה ביותר?

למי שטס לחופשה קצרה של כמה ימים, יכול ליהנות מביטוח נסיעות לא יקר במיוחד, שמבטיח לו שקט נפשי בכל הקשור לכיסוי הוצאות רפואיות כגון אשפוז, טיפולי חירום, פינוי מאזור הפגיעה וכדומה.

עם זאת, במידה ואתם מתכננים פעילויות ספורט מיוחדות, יש להתאים את הפוליסה לכך. ביטוח זה מעט יותר מתייקר מאחר וחברת הביטוח על פניו "מסתכנת" יותר, אך מדובר בביטוח חשוב ששווה כל שקל, כיוון שטיפול רפואי בחו"ל מאוד יקר, ואם לא יהיה לכם כיסוי מתאים – תשלמו לא מעט כסף מכיסכם וחבל.

כמו כן, כאמור – הקורונה לא באמת הלכה עדיין לשום מקום. שימו לב שביטוח בריאות לחו"ל לא כולל בתוכו באופן אוטומטי כיסוי למחלה, ויש לרכוש הרחבה ייעודית, ללא קשר ליעד שאליו אתם טסים. החזרי הוצאות ופיצוי קבוע, מבטיח שתהיו מכוסים כך שתוכלו לטוס בראש שקט.

מה חשוב לוודא בעת רכישת ביטוח?

ראשית כל, לא לוותר ולקרוא את האותיות הקטנות כדי להבין מהו הסכום המקסימלי שבו מתחייב המבטח לכסות אתכם, אם ישנם מצבים מסוימים שמוחרגים מהפוליסה וכמובן לוודא שאתם יודעים מי הגוף המבטח אתכם ועד כמה היא מנוסה בתחום הביטוחים בחו"ל.

אל תנחשו במה אתם מכוסים. הכי טוב לא להתבייש לשאול את הסוכן שלכם מה יקרה במצב כזה או אחר. לפעמים דווקא השאלות האלה עשויות להציף דברים שהסוכן אולי לא חשב עליהם ובעקבותיהם הוא יוכל להתאים לכם פוליסה טובה יותר.

אנחנו אתכם גם מעבר להרים ולאוקיינוסים

אחרי שסיימתם לתכנן את הנסיעה, להזמין מלונות וטיסות ואת האריזות, זה הזמן לקבוע פגישת ייעוץ עם סוכן ביטוח מקצועי. אצלנו בפתרונות עדיפים שמים אתכם במרכז ויודעים להתאים לכם ביטוח בריאות לחו"ל שיושב עליכם בול. נשמח להציע לכם שירות מקצועי, יחס אישי וחם ומחיר מושלם! אז צרו קשר עוד היום וטוסו בראש נקי מדאגות.

תרצו לחזור לנושא מסוים?
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.