ביטוח אחריות אינטרנט

פוליסת ביטוח אחריות אינטרנט הינו מוצר שהושק על ידי הראל חברה לביטוח. מדובר במוצר חיוני ביותר עבור כל עסק אשר מפעיל אתר אינטרנט. 

האם ידעתם שכל מי שמנהל אתר אינטרנט חושף את עצמו בפני תביעות פוטנציאליות? על אחת כמה וכמה אם מדובר בגוף אשר מבטיח ללקוחותיו לספק את שירותיו אונליין, ובפועל אינו מצליח לעמוד בדרישה. מעבר לכך, הפעלת אתר ברשת, מאפשרת למתחרים לאתר בקלות את מי שפוגע בקניין הרוחני שלהם, ולתבוע אותם בסכומי עתק.

ביטוח אחריות אינטרנט נועד לספק לכם פתרון

תוכנית הביטוח של הראל מיועדת לחברות, לעסקים ולמפעילים שמפעילים אתר אינטרנט לצורכי פרסום והעברת מידע (אתר תדמית) או אתר מכירות  (e-commerce)  שנועד לספק מגוון רחב של צרכים עסקיים. אתר אינטרנט עוזר לכל בעל עסק ליצור הזדמנויות עסקיות בשלל דרכים, כגון: הזמנת מוצרים, קבלת הזמנות, ביצוע עסקאות, יצירת קשר וכדומה.
 

אילו כיסויים תקבלו במסגרת ביטוח אחריות אינטרנט?

עיקרי הכיסוי הביטוחי כוללים שני סעיפים:

1) נזק עצמי – נזק עצמי משמעו בן היתר: אבדן רווחים שנגרם למבוטח עקב מקרה הביטוח אשר גרם להפסקה או הפרעה בשירות/שירותים הניתנים באתר, הוצאות בגין אבדן קניין רוחני והוצאות יחסי ציבור לצמצום פרסום שלילי עקב מקרה הביטוח.

2) ביטוח צד שלישי (ביטוח צד ג') – נזק לצד שלישי  כולל בין היתר חבות בגין מעשה שלא כדין מפרסום למשל: השמצה, הוצאות דיבה, הוצאות לשון הרע, הפרה שלא במתכוון של זכויות יוצרים ועוד. 

במסגרת הביטוח ניתן להרכיב פרקי כיסוי שונים בהתאם לסיכונים להם חשוף מפעיל האתר ובהתאם לצרכים הייחודיים של החברה או העסק.

הגנה ביטוחית ב- 360 מעלות

ממש כמו ביטוח חבות מעבידים, ביטוח אחריות מוצר וביטוח אחריות מקצועית הייטק, גם ביטוח אחריות מקצועית נועד לספק לכם עוד פתרון מגן איכותי, שאינו נכלל במסגרת של ביטוח עסקים סטנדרטי.


אצלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח מתאימים לכם את הביטוחים שאתם באמת צריכים למען השקט הנפשי שלכם. מעוניינים לקבל פרטים נוספים? אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת, ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל עניין שהוא.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.