ביטוח למשאית מנורה – TOP משאית

משאיות ורכבים מסחריים חשופים ממש כמו רכבים פרטיים למגוון רחב של סיכונים, אם לא יותר. גם הם יכולים להיות מעורבים חלילה במקרי תאונות, גניבות וסיכונים אחרים. הצורך להתאים את תוכנית הביטוח לצורכיכם חשובה במיוחד, לאור העובדה שמדובר ברכב יקר, שימושו התדיר ומכף גם הסיכוי לנזקים. וכאן חברת מנורה מבטחים נכנסת לתמונה.

חברת מנורה מציעה לכם פוליסת ביטוח מקיף וצד ג' המיועדת לרכב שאינו פרטי ומסחרי עד 3.5 טון. פוליסה זו מכסה נזק לרכב או לרכוש צד ג' כתוצאה משימוש ברכב עצמו.

הפוליסה מכסה נזק הנגרם למשאית שלכם וגם לרכוש של צד שלישי במגוון רחב של מקרים: אסונות טבע, התפוצצות, התלקחות, התנגשות מקרית (למעט התנגשות של מטען או סחורה המצויים ברכב עצמו או נגררים על ידו), התהפכות תוך כדי נסיעה (למעט התהפגות שארעה תוך כדי או כתוצאה מפריקה וטעינה), גניבת כלי רכב שבעקבותיה הרכב לא נמצא במשך 45 יום מאז יום הדיווח, כל נזק שנגרם לרכב תוך כדי גניבה או ניסיון לגניבה, שוד, פריצה, וכל נזק שנגרם לרכב בעקבות מקרים אלה. מעשי זדון, ביטוח כלפי רכוש צד ג'.

כיסויים כלולים:

1. תוספת שווי רכב לשנת היצור האחרונה בלבד

2. גרירה ושירותי דרך

3. שמשות לרכב עד גיל 20 שנה

4. גבול אחריות כלפי צד שלישי (נזקי רכוש) – 1,000,000 ₪

5. מכשיר עבודה

6. כיסוי הוצאות עד 15% מגובה הנזק או 5,000 ₪ – הנמוך מביניהם

7. הגנה משפטית ע"ס 40,000 ₪

8. כיסוי לנזקי גוף אשר לא מכוסים בביטוח חובה על סך 150,000 ₪ למקרה ולא יותר מ 350,000 ₪ לתקופה


ניתן לרכוש גם הרחבות תמורת פרמיה נוספת:

1. כיסוי לפרעות ומהומות.

2. משאית חלוקה חלופית.


חשוב לדעת שהפוליסה נועד לבעלי משאיות במשקל של עד 15 טון, בעלי עבר ביטוחי מוכח ונקי מתביעות לשנת ביטוח האחרונה לאותו מספר רישוי, בני 24 ומעלה (אך בני 21 ומעלה יכולים להצטרף בתוספת פרמיה). כמו כן חשוב שיהיה לכן רישיון נהיגה לסוג הרכב יותר משנה.

כמו כן הפוליסה אינה מתאימה למשאיות להובלת חומרים מסוכנים, לימודי נהיגה, משאיות להובלת רכב, דחסניות, משאיות לעבודות מלגזה, משאית טאטוא, משאיות קידוח, משאיות מנוף לרהיטים או ביוביות.


כיצד מצטרפים?

כיום חברות רבות מציעות ביטוח למשאית ולפעמים באותה חברה יש אפילו מספר מסלולים. . כדי לבחור את הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם כדאי להתייעץ עם סוכן ביטוח. אנחנו בפתרונות עדיפים תמיד שמחים לעמוד לשירותכם, לענות על כל שאלה ולהתאים לכם את הביטוח האידיאלי.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.