ביטוח תאונות אישיות מגדל

גם אם נאמין שאנחנו חסינים ושאין מצב שתקרה לנו תאונה, לפעמים ליקום יש תוכניות אחרות בשבילנו. תאונה היא מצב שעלול להפתיע אתכם בכל עת, ולגרום לנזק כלכלי של ממש.

ביטוח תאונות אישיות יעניק לכם ולבית משפחתכם הגנה מפני מצב כזה.

תאונות עלולות להתרחש בכל רגע נתון, ובכל מקום שהוא – בין אם אתם בחו"ל ובין אם אתם בארץ, ואפילו בביתכם. בעת הצטרפותכם, תוכלו לבחור בסכומי הפיצוי מתוך מגוון חבילות המותאמות לאורך חייכם, ותוך התאמה אישית לכיסוי ולתשלום לפי צורכיכם (חבילות בייסיק, פלוס, אקסטרה, פרימיום ופרפקט ובנוסף חבילות לילדים – קידס פלוס וקידס פרימיום).

כל אחד צריך להתכונן מראש לבלתי צפוי

ביטוח תאונות אישיות של מגדל מעניק לכם ולמשפחתכם פיצוי כספי במקרים של נכות מלאה או חלקית לצמיתות, פגיעה חמורה, אשפוז, שברים, כוויות, מצב סיעודי ואפילו מוות. 

כמו כן הביטוח מציע כיסוי הוצאות נלוות לאשפוז כתוצאה מהתאונה (למשל: פינוי באמצעות אמבולנס ומסוק, אחות פרטית במהלך האשפוז, שהייה של קרוב משפחה מדרגה ראשונה במלון בזמן אשפוז ארוך ועוד), כיסוי לטיפול פיזיותרפיה ורפואה משלימה, כיסוי ייחודי לילדים (פיצוי חד פעמי בעת היעדרות מבחינה, החזר הוצאות מורה פרטי בעת אשפוז מעל 10 ימים רצופים טיפול פסיכולוגי לאחר מות בן משפחה קרוב).

כיסויים והרחבות בתוספת תשלום

ניתן להרחיב את חבילת הבסיס של ביטוח תאונות אישיות במגדל באמצעות מגוון כיסויים והרחבות בתוספת פרמיה. בין הכיסויים וההרחבות שתוכלו לבחור:
•    פיצוי נוסף בגין ימי אשפוז כתוצאה מתאונה
•    אי כושר מתאונה (נכות תעסוקתית)
•    אי כושר ללימודים לילדים לאחר 10 ימי המתנה למשך 12 חודשים
•    הגדלת סכומי הביטוח בכיסוי מוות מתאונה ונכות צמיתה מתאונה – עד 700,000 ש"ח
•    הוצאות טיפול רפואי והוצאות טיפול שיניים עקב פגיעה מתאונה
•    נספח כיסויים נוספים לאחר תאונה הכולל ניתוח פלסטי, שתל בניתוח, אביזר רפואי וטיפול שיקום בשיניים
•    נספח ביטול חריג דו גלגלי וביטול חריג ספורט אתגרי (ניתן לרכוש על גבי חבילות בייסיק, פלוס ואקסטרה)
•    ביטול חריג דו גלגלי – לכיסוי עבור רכיבה או נסיעה באופניים חשמליים, קורקינט חשמלי או הוברבורד.

המומחים של פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח מתאימים לכם את כל הביטוחים בהתאמה אישית וייחודית לסגנון החיים שלכם ולצרכים שיש לכם. מוזמנים ליצור קשר ונשמח לענות על כל שאלה.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.