7 דברים שצריך לדעת על ביטוח תאונות אישיות

זה יכול לקרות בכל מקום – בבית, בעבודה, ברחוב, בלימודים או בקניון – לא משנה כמה זהירים ומחושבים אתם, תמיד תהיו בסכנת להיפצע בתאונה, והדרך להתגונן ממצב כזה היא באמצעות ביטוח תאונות אישיות.

מה צריך שתדעו על ביטוח תאונות אישיות?

  1. דומה אך שונה מביטוחים אחרים – אף על פי שמדובר בעולם ביטוח שמשיק לתחומי ביטוח אחרים, כמו ביטוח אובדן כושר עבודה, הוא עומד בפני עצמו, וכיום ניתן לבטח את עצמכם בו במרבית חברות הביטוח. הפיצוי ניתן ללא תלות וקשר עם ביטוחים נוספים, כגון ביטוח בריאות או ביטוח אובדן כושר עבודה. דווקא העובדה שביטוח עומד בפני עצמו  היא יתרון משמעותי.
  2. פיצוי כספי במקרה של נזק גופני – ביטוח תאונות אישיות יכסה אתם במקרה שנפצעתם, נחבלתם או נפגעתם בדרך אחרת. שימו לב כי ניתן לקבל פיצוי כפול אם יש לכם כפל ביטוחי בביטוח תאונות אישיות.
  3. כיסוי מקיף למגוון רחב של פגיעות פיזיות – הפוליסה כוללת כיסוי למגוון רחב של תאונות וסיכונים, הכולל בין היתר: החלקה באמבטיה, מעידה ברחוב, נפילה במדרגות בבית, תאונות דרכים, ושלל תאונות חמורות אחרות. כמו כן ניתן לרכוש הרחבות נוספות לביטוח זה המכסות פציעות שגרמו לשברים וכוויות, ניתוח אורתופדי, ימי אשפוז, ימי החלמה, נכות תעסוקתית, קבלת עזרה סיעודית, אובדן כושר עבודה, נכות לצמיתות ומוות.
  4. תקף בכל זמן ובכל מקום – מאחר ואתם עלולים להיות מעורבים בתאונה בכל זמן ובכל מקום, הביטוח מגן 24/7 בכל רחבי העולם. באמצעותו תוכלו לקבל פיצוי כספי אם חלילה תפצעו, ולכן אתם יכולים להיות שקטים.
  5. כיסוי לנזק בהווה ובעתיד – תאונה עלולה להותיר אתכם עם נזק ממושך ואפילו עם נזק קבוע. בין אם החלקתם באמבטיה ובין אם נפלתם ברחוב, יתכן ונפגעתם באופן חמור וכל חייכם עלולים לקבל תפנית, ותצטרכו לעבור הליך של שיקום ארוך, להחסיר ימי עבודה, להתאים את הבית לצורכיכם, להשתמש באביזרי עזר למיניהם וכדומה. אם אתם מבוטחים בביטוח תאונות אישיות, תוכלו לקבל כיסוי כמעט מלא לכל הוצאותיכם בעקבות הפציעה וליהנות מליווי ותמיכה.
  6. ניתן לרכוש ביטוח תאונות אישיות במקום ביטוח חיים – אם אתם סובלים מבעיה רפואית שבגללה מסרבים לבטח אתכם בביטוח חיים, תוכלו לשקול לרכוש רק ביטוח תאונות אישיות ו/או ביטוח מחלות קשות. שימו לב שהביטוח יכסה אתם רק במקרי מוות כתוצאה מתאונה, אך זה עדיף על פני כלום.
  7. יש לחדשו מדי שנתיים – ביטוח תאונות אישיות תקף לשנתיים בלבד ולכן חשוב להאריך או לחדש את הפוליסה מדי שנתיים, באם אתם מעוניינים בכך. הוסיפו תזכורת ליומן כדי לא לשכוח.

הצטרפו עוד היום

באמצעות ביטוח תאונות אישיות תוכלו ליהנות מכיסוי מקיף למרבית ההוצאות אשר נלוות לפציעה ולתאונה. חשוב להיות מודעים לכך שכל חברה מציעה פוליסה מעט שונה מהמתחרות, ולכן חשוב מאוד לקרוא את האותיות הקטנות ולהשוות בין התנאים ולא רק בין מחירי הפרמיה שתשלמו.

בפתרונות עדיפים אנחנו מתמחים כבר למעלה מ- 20 שנים בהשוואות מורכבות בין הפוליסות של מיטב חברות הביטוח, תוך התאמה אידיאלית לצורכי לקוחותינו. נשמח לעמוד לשירותכם ולהתאים לכם פוליסה איכותית ומקיפה כדי שתגן עליכם באופן אופטימלי ותעניק לכם שקט נפשי.

7 דברים לדעת על ביטוח תאונות אישיות (1)
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.