ביטוח הפלגה – עלו לסיפון בלי לקחת סיכון

סגרתם לכם קרוז לקפריסין או שייט לאיטליה, הכחול של הים קורא לכם וההתרגשות בשיאה. אבל לפני שאתם עולים על הסיפון, כדאי שיהיה לכם ביטוח הפלגה, בשביל שתוכלו לנפוש בלי דאגות מיותרות. מה הוא כולל? בואו לגלות

למה צריך ביטוח הפלגה?

אם החלטתם לצאת לשייט או לקרוז רומנטי כמו שתמיד חלמתם, אתם לא לבד. מדי שנה עשרות אלפי ישראלים סוגרים להם חופשות על אוניות פאר כדי לראות את העולם. אין ספק שמדובר בחוויה מיוחדת ושונה ממה שאנחנו רגילים מחופשות שאליהן אנחנו טסים, אך חשוב לזכור שגם חופשה מהנה עלולה להסתיים באופן שונה ממה שדמיינתם.

ביטוח הפלגה (שהוא למעשה ביטוח נסיעות לחו"ל) מכסה אתכם גם אם אתם בוחרים אל היעד שלכם באמצעות שייט או קרוז. חופשה על אוניה עלולה להיות מורכבת במיוחד כשנזקקים לטיפול רפואי, מאחר והצוות הרפואי על האוניה מצומצם למדי וכמובן קיימת בעיית נגישות כאשר האוניה משייטת לב בלב הים ולא עוגנת צמוד לחוף.

סקיפרים? כך תגנו על עצמכם מפני סכנות הים

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים יכולים להרשות זאת לעצמם, ועוברים קורס סקיפרים שמכשיר אותם להיות ימאים לכל דבר ולהשיט יאכטה פרטית שרכשו או שכרו מכספם. אם גם לכם יש רישיון שיט, עליכם לזכור שלמרות הפיתוי לצאת אל הים הגדול, הרי שהים טומן בחוב סכנות רבות וכל הפלגה לחו"ל או פלוטילה, ואתם חייבים ביטוח נסיעות להפלגה כדי לנהוג באחריות כלפי עצמכם ושותפכם למסע.

ביטוח הפלגה – לשוט אל היעד שלכם בלי דאגות

  • כאשר אתם רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל קודם כל חשוב לוודא שהוא אכן מכסה אתכם במידה ואתם יוצאים לשיט, קרוז או הפלגה, קרי שמדובר בביטוח שיט.
  • אם אתם יוצאים לקרוז שמשלב מעבר בין כמה מדינות, ודאו שביטוח ההפלגה שלכם אכן מכסה את כל המדינות שבהן אתם מתכננים לעבור. העלות היא באמת זניחה בהשוואה לתשלום על ההוצאות הרפואיות שתדרשו לשלם במידת הצורך.
  • שימו לב שהביטוח שלכם כולל גם כיסוי לאובדן/גניבה לחפצים יקרי ערך, כגון: לפטופ, מכשיר סלולר, טאבלט, מצלמה וכדומה.
  • כדאי לרכוש ביטוח אקסטרים אם אתם מתכננים רפטינג או שיט בקייאקים, ולוודא שיש לכם במסגרת הביטוח גם שירותי איתור וחילוץ.

אתם תגלו יעדים חדשים ואנחנו נדאג לכם!

בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח עובדים בצמוד לחברות ביטוח מובילות בתחומן, שמכירות היטב את עולם השייט וההפלגות. אנחנו נדאג לההתאים לכם ביטוח הפלגה שיאפשר לכם לשוט ולטייל בחו"ל ללא כל הגבל גיל או מצב רפואי, עם ביטוח מקיף ואיכותי. צרו איתנו קשר עוד היום ועלו לסיפון!

ביטוח הפלגה
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.