דיוויד שילד – ביטוח רפואי לרילוקיישן עם שקט נפשי

דיוויד שילד היא פתרון לישראלים ברילוקיישן, שמעוניינים בביטוח בריאות בינלאומי. מה התוכנית כוללת, מהם יתרונותיה ואיזה מסלול ביטוחי יתאים לכם? כל הפרטים במאמר

מה זה דיוויד שילד?

למעשה, מדובר בביטוח רילוקיישן של חברת הביטוח פספורט קארד, שעוסקת בפתרונות ביטוח לנוסעים לחו"ל. דיויד שילד כולל מגוון תוכניות ביטוח המכסות את צרכי הבריאות של מבוטחים השוהים בחו"ל לתקופה ארוכה, בין אם מטעם העבודה, לימודים או ביקור ממושך.

חברת דיויד שילד מובילה את תחום ביטוחי הבריאות הבינלאומיים לישראלים בחו"ל. החברה מעניקה שירותים לשליחי המדינה ברחבי העולם, ארגונים, חברות, ולקוחות פרטיים רבים.

למי מיועד ביטוח בריאות לרילוקיישן?

ביטוח בריאות לרילוקיישן מיועד לכל מי שהעתיק את מגוריו לארץ אחרת. בין אם עברתם מטעם העבודה, לצרכי לימודים או אפילו עבור ביקור ממושך בחו"ל, תזדקקו לביטוח רפואי פרטי איכותי.  ללא כיסוי רפואי בחו"ל, אתם עלולים להיות חשופים לסיכונים רבים ולהוצאות רפואיות כבדות ומשמעותיות.

מי ששווה בחו"ל מעל לשנתיים ואינו משלם מס בריאות או מתגורר בחו"ל למעלה מ- 5 שנים וכבר אינו מוגדר כתושב ישראל, לא יכול לקבל שירותים רפואיים בארץ ללא תקופת צינון, ואם הוא מבקר בארץ, הוא אינו זכאי לשירותי רפואה שכלולים במסגרת חוק בריאות ממלכתי. דיוויד שילד פותר את הבעיה הזו.

מהם היתרונות של ביטוח דיוויד שילד?

ביטוח דיוויד שילד מציע מגוון יתרונות, ביניהם:

 • כיסוי רפואי רחב בכל רחבי העולם, כולל ארצות הברית
 • כשחייבים להתייעץ עם רופא, ועכשיו! קבלת ייעוץ טלפוני בעברית מרופאים מומחים, 22/7 מכל מקום בעולם.
 • מוקד שירות בעברית ובאנגלית 24/7  – כי תמיד קל יותר לתקשר בעברית ובפרט בכל הנוגע לאירוע רפואי, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, לאורך כל השנה!   
 • תהליך הגשת תביעות פשוט ומהיר
 • ביטוח בריאות בזמן חופשה – מבוטח היוצא לחופשה מחוץ למדינת שהותו הקבועה זכאי לכיסוי מלא/חירומי בהתאם לתכנית
 • טיפול שיניים בזמן שהות ארץ – בעת ביקור מולדת בישראל, נהנים מכיסוי לטיפולי שיניים ברשת "מכבידנט", בפריסה ארצית ובהתאם לכתב השירות הנספח לפוליסה    
 • אין צורך לדאוג לחידוש מידי שנה, הפוליסה היא לכל החיים
 • כיסוי רפואי בעת ביקור בארץ / חזרה מרילוקשיין – גם אם אינכם זכאיפ כרגע לשירותים מקופת החולים בה הייתם חבר, דאגנו לכך שתוכול להמשיך וליהנות משירותים רפואיים בישראל, באמצאות "שירותי בריאות כללית" עד לקבלת הזכויות בחזרה.
 • כיסוי טיפולים המיועדים שמירה על אורח חיים בריא – תוכנית "איכות חיים" המוצעת למבוטחי דיוידשילד, מאשרת ליהנות מהשתתפות משמעותית במימון קורסים ופעילויות המאפשרות שמירה על איכות חיים גבוהה (למשל קורס תזונה נכונה, מועדון שמירת משקל, סדנת גמילה מעישון, ביקור בחדר כושר ועוד)
 • כיסוי לנשים בהיריון ולילדים – בדיקת מעקב היריון, לידה, חיסונים והתפתחות הילד

מה ההבדל בין ביטוח נסיעות לחו"ל רגיל לביטוח בריאות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל רגיל מספק כיסוי רפואי לתקופה קצרה של עד 30 יום. ביטוח בריאות לחו"ל  Davidshield  מספק כיסוי רפואי לתקופה ארוכה של עד 3 שנים.

אילו תוכניות נכללות במסגרת ביטוח רפואי לרילוקיישן?

ביטוח דיוויד שילד כולל למעשה שתי תוכניות עיקריות:

 • תוכנית גלובלית – Global insurance: התוכנית כוללת כיסוי רפואי בכל רחבי העולם, למעט ארה"ב
 • תוכנית ארה"ב – PPO: התוכנית כוללת כיסוי רפואי בארצות הברית בלבד.

מה זה כרטיס נטען "דיוידקארד"?

דיוידקארד הוא כרטיס נטען המאפשר למבוטחים להשתמש בשירותי בריאות ברחבי העולם. הכרטיס ניתן לטעינה בכל סכום, והוא מכסה את הוצאות הבריאות עד לגובה הסכום הטעון. עם DavidCard ניתן לשלם על ביקור אצל רופא, בדיקות הדמיה, חדר מיון, תרופות מרשם ועוד.

מהי אפליקציית Davidshield?

אפליקציית Davidshield היא אפליקציה ייעודית למבוטחי דיוויד שילד. האפליקציה מאפשרת למבוטחים לקבל מידע על הפוליסה שלהם, לברר את זכויותיהם ולהגיש תביעות ביטוח.

רוצים דיוויד שילד? סוכנות ביטוח פתרונות עדיפים עומדת לשירותכם!

אם אתם מתכננים לעבור לגור בחו"ל לתקופה ארוכה, חשוב לרכוש ביטוח בריאות בינלאומי. ביטוח דיוויד שילד הוא אופציה מצוינת למבוטחים השוהים בחו"ל לתקופה ארוכה. התוכניות של דיוויד שילד מציעות כיסוי רפואי רחב בכל רחבי העולם, כולל ארצות הברית. בנוסף, החברה מציעה שירות 24/7 בכל רחבי העולם ותהליך הגשת תביעות פשוט ומהיר.

אם אתם מחפשים ביטוח בריאות לרילוקיישן, מומלץ לפנות לסוכנות ביטוח שמציעה מגוון פתרונות ביטוח לרילוקיישן, כולל ביטוח בריאות של דיוויד שילד. סוכנות ביטוח פתרונות עדיפים היא אפשרות מצוינת לקבלת ייעוץ מקצועי ושירות איכותי.

דיוויד שילד - ביטוח רפואי לרילוקיישן
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.