ביטוח נסיעות לטאבה

סופסוף הגיעו חיסונים, הקורונה מאחורינו ואפשר לצאת לטייל. שוקלים לרדת לסיני? לא לפני שתעשו ביטוח נסיעות לטאבה. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת.

למה צריך ביטוח נסיעות לטאבה?

למרות שיש לנו הסכם שלום עם מצרים, ומאות אלפי ישראלים יורדים לסיני מדי שנה, עדיין מצרים נחשבת מדינה לא ידידותית לישראלים. כדי לבקר בחצי האי השכן וליהנות בראש שקט מבילוי משפחתי, חשוב שיהיה לכם ביטוח נסיעות לסיני, שיהיה מקיף ואיכותי, כדי שתוכלו בעת הצורך לקבל טיפול רפואי ופיצוי כספי.

מה חשוב לדעת על בביטוח נסיעות למצרים?

חשוב שתדעו שביטוח נסיעות לטאבה, כמו ביטוח נסיעות לחו"ל לכל מדינה שאינה ידידותית לישראלים, שונה מאוד מביטוח נסיעות שעושים למדינה שכן נחשבת לידידותית לישראלים. במידה וקיים צורך לעזור לישראלים, יהיה לחברת הביטוח הרבה יותר קל להתנהל מול מדינה באירופה או מול ארה"ב מאשר במדינה עוינת. לכן יש לכך השפעה משמעותית על עלות הפוליסה שתשלמו וגם על הכיסויים שתקבלו.

מה חשוב שיהיה לכם בביטוח נסיעות לטאבה?

כדי לעשות ביטוח נסיעות לטאבה חשוב לקחת בחשבון מספר שיקולים, כדי שתיהנו מכיסוי מקיף ומעלות אטרקטיבית. בין היתר עליכם להחליט איזה סוג של פיצוי תקבלו במידה ותחליטו להפעיל את הביטוח. כמו כן חשוב לקחת בחשבון את אופי הפעילויות הצפוי לכם במסגרת הטיול שלכם.

ראשית, נשאלת השאלה לאיזה תקופת זמן את מעוניינים לעבור את הגבול לסיני? האם מדובר בחופשה קצרה של סופ"ש או שאתם מתכננים טיול של ממש, שבו גם תצאו מגבולות סיני ותבקרו בערים הגדולות או בפרמידות המפורסמו? האם אתם נוסעים לחופשת בטן-גב או מתכננים פעילות ספורטיבית כלשהי או אולי צלילה? חשוב מאוד לעדכן את סוכן הביטוח שלכם איזה מסלול אתם עושים כדי להימנע ממצב שבו לא תקבלו את המענה הנדרש לכם.

איך לבחור ביטוח נסיעות לסיני?

למרות שמדובר במדינה עוינת, חברות הביטוח מציעות ביטוחים רלבנטיים שיכולים לכסות אתכם במצבי חירום. ביטוח כזה יאפשר לכם לקבל גם כיסוי רפואי בעת הצורך וגם תוכלו לקבל פיצוי במקרה של אובדן המזוודה או גניבת הציוד הפרטי שלכם.

מעוניינים לרדת לחצי האי המפורסם ששוכן לידנו? אל תישענו אך ורק על המלצות מהרשתות החברתיות, כיוון שלעולם אין לדעת מי הם הממליצים ואיזה אינטרסים יש להם. גם אם אתם מקבלים המלצות מחברים וקרובי משפחה, נסו לבחון אם יצא להם להשתמש בביטוחים שעליהם הם משתמשים כדי לדעת מה צפוי לכם מחברות הביטוח, אם חלילה תאלצו להשתמש בביטוח שלכם ולתבוע אותן.

לחברת פספורטכארד למשל יש הרחבה לפוליסה נסיעות לחו"ל המציעה שירותי איתור וחילוץ במדינות הגובלות עם ישראל. במסגרת הרחבה זו החברה מכסה מבוטחים שאבדו עקבותיהם עקב אסונות טבע, מעשי טרור וכדומה ביעדים אלה.

כשאתם רוכשים ביטוח נסיעות לטאבה מומלץ לשקול לרכוש הרחבות מתאימות כגון: ביטוח ספורט ימי וספורט אתגרי, כיסוי גניבת סמארטפון, מצלמה ומחשב נייד וכן חיפוש, איתור וחילוץ (כן, גם אם אתם יוצאים לחופשת בטן גב במלון בסיני)

למה לקנות ביטוח נסיעות לטאבה דרך סוכן ביטוח?

קחו בחשבון שיש מגוון רחב של ביטוחים, שלפעמים השמות שלהם מבלבלים: ביטוח תאונות אישיות, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח אקסטרים וביטוח ציוד ותכולה הם דברים שונים, שמתאימים למצבים שונים בקרב אנשים שונים. כל אחד מהם מעניק לכם כיסוי אחר. לכן חשוב להתייעץ עם סוכן ביטוח מפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח שישווה עבורכם את הפוליסות של חברות הביטוח השונות, הן במחיר והן בתנאים שלהם, כדי שאתם תוכלו לצאת לנסיעה בראש שקט ובעת הצורך תיהנו מכיסוי אופטימלי.

ביטוח נסיעות לטאבה
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.