חידוש ביטוח עסק – כך תעשו את זה נכון

תוכן עניינים

חידוש ביטוח עסק הוא עניין שעשוי להיות מלחיץ ואפילו מפחיד לבעלי עסקים מסוימים. זאת מאחר ומצד אחד לרוב מעוניינים להוזיל עלויות ומצד שני עדיין להיות מכוסים כמו שצריך. אז איך מוצאים את האיזון העדין שבין הצרכים האלה? אנחנו כאן כדי לענות לכם על כך.

חידוש ביטוח עסק – למה זה בכלל כדאי?

ביטוח עסק נועד על מנת לספק לכם רשת ביטחון במקרה ובו חלילה ייגרם נזק לעסק שלכם שעלול לגרום לו נזקים מגוונים ואפילו לסכן את המשך קיומו. מאחר אף אחד עדיין לא מצליח לנבא מה העתיד יביא איתו, ואף אחד לא מעוניין לסכן את פרנסתו ולהגיע למצב שהוא מתמודד עם חובות גדולים רק כי הוא ניסה לחסוך קצת כסף על ביטוח.

כמו כן קיימת חשיבות לרצף ביטוחי לפחות בחלק הכיסויים, בדומה לביטוח רכב או ביטוח בריאות. אם בחלק מהזמן אין לכם או לא היה לכם ביטוח שמגן עליכם, יתכן ותצטרכו לשלם על חידוש הביטוח קצת יותר כסף או לעבור תקופת אכשרה מסוימת כדי ליהנות מחלק מהכיסויים. לכן חידוש ביטוח עסק בזמן הוא עניין חיוני ביותר.

3 טיפים מועילים לחידוש ביטוח עסק

כאשר קיים צורך בחידוש ביטוח עסק, אנחנו בעצם לא רוצים רק להיות מבוטחים, אנחנו רוצים להיות גם בטוחים, כלומר שיהיה לנו איזה שקט נפשי ושנדע שאם חלילה נצטרך – אז לא תהיה שום בעיה. אז איך מחדשים את הביטוח בראש נקי מדאגות?

  1. דואגים לשים תזכורת ביומן –יש לכם תאריך לסיום הביטוח? סמנו ביומן והכניסו תזכורת של כחודש לפני כדי שתזכרו לדבר עם סוכן הביטוח. אל תתנו פתח לצרות להגיע ושהפוליסה הקיימת שלכם תגיע למצב שבו יפוג תוקפה.
  2. בוחנים את הדברים מחדש – בדרך כלל עסק בריא אינו קופא על שמריו ונמצא במגמת צמיחה מתמדת. בחנו את הדברים לעומק, ובדקו מה השתנה – אולי כמות העובדים, נפח ההכנסות, היקף הפעילות והלקוחות, סיכונים חדשים שלא חשבתם עליהם בעבר?
  3. בוחרים בנחת ולא תחת לחץ – חשוב לקבל החלטות בנחת וללא הפרעות, אם אתם מתלבטים בין כמה אפשרויות, דונו עם הסוכן שלכם עליכם, בקשו ממנו שיערוך עבורכם השוואת מחירים ותנאים ושיסביר לכם את הדברים לעומק. קחו לכם זמן לחשוב ולעבד את המידע.

מדוע לא כדאי לחכות לרגע האחרון כדי לחדש את פוליסת הביטוח לעסק שלך?

כולנו נוטים ליפול לדחיינות, אין מה לעשות – זה הטבע האנושי. אבל המתנה לרגע האחרון – עלולה לגרום לאסון של ממש. הדבר הנורא מכל הוא להגיע למצב שבו אין לכם בכלל כיסוי ורצה הגורל וחוק מרפי ונגרם לכם נזק בדיוק שפג תוקפו של הביטוח. במקרה הפחות גרוע – חברות הביטוח יבינו שאתם בלחץ ולכן יציעו לכם ביטוחים יקרים או ביטוח עם פחות כיסויים ובתנאים פחות טובים. בקיצור, אל תשאירו חידוש ביטוח לעסק לרגע האחרון. הקדימו תרופה למכה, ותרוויחו.

צריכים לחדש את הביטוח? דברו איתנו!

לסיכום, חידוש ביטוח עסק הוא עניין שאין להקל בו ראש. חשוב להיערך אליו מבעוד מועד על מנת להתאים אותו במדויק לצורכיכם ולאפשר לכם ליהנות מתנאים מעולים. חשוב לזכור שכדי למצוא את האיזון בין הכיסויים, המחיר והצרכים שלכם, כדאי להתייעץ עם מומחים לביטוחים עסקיים. וכאן אנחנו נכנסים לתמונה.

המומחים של פתרונות עדיפים מתמחים כבר שנים רבות בהתאמת ביטוח עסקי לבעלי עסקים מכל הסוגים ועובדים בצמוד לחברות הביטוח המובילות בישראל. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת אנחנו עורכים השוואה דקדקנית שחוסכת לכם הרבה זמן והרבה כסף ומתאימים לכם את הפתרון המשתלם ביותר. צרו קשר עוד היום ותיהנו משקט נפשי ומביטוח איכותי!

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.