כל מה שרציתם לדעת על ביטוח גני ילדים, צהרונים ומשפחתונים

גני ילדים טומנים בחובם סיכונים, ממש כמו בכל עסק אחר. על מנת להגן על מקור פרנסתכם, חשוב שיהיה לכם ביטוח גני ילדים. במאמר זה נסביר למה ביטוח זה כל כך חשוב, מה הוא מכסה ומהי עלותו.

גני ילדים זה לא משחק

ביטוח גני ילדים הוא עניין חשוב שלא ניתן להקל בו ראש. גני הילדים הם עסק לכל דבר ועניין. מדובר במבנה שאליו הילדים מגיעים במהלך השבוע, כדי לשחק, לאכול ואפילו לישון, בזמן שהוריהם בעבודה. הגן מכיל ציוד אשר משמש את הילדים במהלך פעילותם יומיומית, וכמובן קיים צוות מקצועי של גננות וסייעות. כבר מגיל ינקות הילדים נכנסים למסגרת החינוכית של הגנים, שבה הם יתחנכו עד סביבות גיל 6. הילדים מחולקים לקבוצות גיל, עם כמות משתנה של ילדים, בהתאם לגודל הגן.

במהלך היום הילדים משחקים בתוך הגן ובחצר, ובפניהם עומדים לא מעט סיכונים, כשבראשם נפילה ממתקנים שבעקבותיה חלילה יפצעו בדרגה כזו או אחרת וחנק מחתיכות משחק או אפילו מאוכל. כמובן שככל שהילד צעיר יותר, כך ההבנה והידע שלו בנוגע לסכנות האורבות לו פוחתת ומסכנת אף יותר את בעלת הגן.

מעבר לכך, גם העובדים בגן חשופים לסיכונים בעצמם, בדומה לכל עסק שהוא שעלולים לפגוע בהם פיזית ו/או כלכלית. כמו כן ישנם סיכונים הרלבנטיים למבנה הגן עצמו, לתכולתו ולמבנים הסמוכים אליו, למשל במקרה של שריפה חלילה.  

מה מכסה ביטוח גני ילדים?

ביטוח גני ילדים במהותו דומה לכל ביטוח עסק, אך ניתן לכלול בו התייחסויות ספציפית לסוגי הסיכונים שהזכרנו בפסקאות הקודמות ואף להרחיב אותו כדי שישרת אתכם על הצד הטוב ביותר.

הפוליסה הבסיסית שמציעות חברות הביטוח בדרך כלל כוללת את הסעיפים הבאים:

  • ביטוח מבנה
  • ביטוח תכולה
  • ביטוח צד ג'
  • חבות מעסיקים
  • ביטוח אובדן רווחים והכנסות

לצד כיסויים הבסיס, שנועדו על מנת לספק לכם מענה כלכלי בזמן אמת שבו נקלעתם למצב חירום, ניתן להרחיב אותו באמצעות ביטוחים משלימים

  • ביטוח נכות ואובדן כושר עבודה
  • ביטוח תאונות לילדים
  • ביטוח פנסיוני לגננות ולצוות שלצדן
  • ועוד

ביטוח גני ילדים בשביל השקט הנפשי שלכם ויתרון תחרותי

חשוב לזכור שאם נגרם נזק משמעותי לגן כתוצאה מאירוע ביטוחי, המשמעות היא שהוא לא יוכל להמשיך לתפקד. תיקון הנזקים עלול לעלות לא מעט כסף ולגרור להוצאות מיותרות ובלתי מתכוננות. כמו כן עד שהגן יחזור לפעילות גם ההורים צריכים בזמן הזה לדאוג לסידור עבור ילדיהם, כדי שיוכלו להמשיך בשגרת עבודתם ועיסוקיהם, והם עלולים לדרוש מהגננת פיצוי, ככל שסגירת הגן תמשך. גם עובדים עלולים לדרוש פיצויים כתוצאה מנזק גופני או נפשי שנגרם להם בעקבות אירוע שחל בגן. רק ביטוח גני ילדים יאפשר לכם לחזור לפעילות עסקית בהקדם האפשרי, ותגן עליו מפני נזק כלכלי משמעותי.

כמה עולה ביטוח גני ילדים?

עלות הביטוח תלויה בגורמים רבים אשר יש לקחת בחשבון כגון – גבולות האחריות של הפוליסה (איזה סכום תרצו שהפוליסה תכסה), כמות העובדים ומחזור ההכנסות, אילו הרחבות תרצו להוסיף, דמי השתתפות עצמית, עבר ביטוחי וכל זאת רק על קצה המזלג.

המומחים שלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח מתמחים כבר עשרות שנים בהתאמת ביטוחים לעסקים מכל הסוגים, לרבות ביטוח גני ילדים לגננות. כאמור, יש סיכונים רבים ומשמעותיים בהפעלת גני ילדים, משפחתונים וצהרונים, ולכן מדובר בצעד חשוב שנועד להגן עליכם.

ביטוח גני ילדים
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.