איתור פוליסת ביטוח רכב: הדרך לחסוך כסף בקלות!

יש לכם בלגן בביטוחים והחלטתם לשים לזה סוף? איתור פוליסת ביטוח רכב היא חלק בלתי נפרד מתהליך שנקרא איתור כפל ביטוחים. איך זה עובד בדיוק ולמה צריך לשים לב? המומחים שלנו מלווים אתכם לאורך כל הפרוצדורה.

חשיבות איתור פוליסת ביטוח רכב

הרבה מאוד אנשים לא מכירים את חשבון הבנק שלהם, ומדי שנה נגבים מהם מאות ואפילו אלפי שקלים על ביטוחים כפולים, אף על פי שאם חלילה יזדקקו להם, לא יוכלו להשתמש ביותר מאחד מהם. כלומר מדובר על פוליסות מיותרות, שנרכשו בגלל חוסר מודעות – או חוסר מודעות לכך שלא יוכלו לנצל יותר מביטוח אחד או חוסר מודעות לכך שהם כבר משלמים על ביטוח זהה. מאחר ואף אחד לא רוצה להוציא סתם כסף, חשוב מאוד לגשת לסוכן לצורך איתור פוליסת ביטוח רכב או בעצם כל ביטוח אחר שברשותו.

קחו לדוגמה את הנושא של ביטוח צד ג' – גם במקרה כזה, אם יש לכם ביטוח מקיף לרכב, אתם במרבית המקרים לא צריכים שיהיה לכם גם ביטוח צד שלישי, שכן הוא בדרך כלל כלול במסגרת הביטוח המקיף. הסרת ביטוח צד ג' יכולה לחסוך לכם לא מעט כסף.

מה עוד כוללת הבדיקה מלבד איתור פוליסת ביטוח רכב?

באמצעות בדיקה של כפילות ביטוחים, אתם תופסים 2 ציפורים במכה אחת: מלבד איתור ביטוח רכב, תוכלו לקבל מידע על כל הביטוחים שיש לכם למעשה, כגון: ביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח דירה, ביטוח עסק, ביטוח חובה, ביטוח צד ג', ביטוח ריסק וחיסכון פנסיוני.

סוכן מקצועי יאפיין את צורכיכם ורצונותיכם כדי להתאים עבורכם כל פוליסה שתבחרו ולבחון היא אכן מתאימה למאפיינים האישיים שלכם. כך למשל תוכלו לחסוך עוד כסף על ביטוח פוליסות כפולות ו/או מיותרות אבל מצד שני גם לוודא שאתם מכוסים כמו שצריך ולרכוש הרחבות מתאימות, במידת הצורך.

טיפ: איתור ביטוח רכב חובה ואיתור ביטוח מקיף או צד ג'

הייתם חלילה מעורבים בתאונה? ניתן לאתר את חברת הביטוח של הרכב הפוגע באמצעות האתר של קרנית – הקרן לנפגעי תאונות דרכים. זו דרך מעולה לחסוך המתנה לאישור משטרה ולקבל פיצויים מבעל הרכב הפוגע. כמו כן, חברות רבות מציעות שירות אונליין לאיתור פוליסת ביטוח לפי מספר רכב. המערכת של החברות בודקת האם קיימת פוליסת ביטוח רכב פעילה או שהיתה פעילה לפי תאריך נתון.

למה לשם איתור פוליסת ביטוח רכב צריך סוכן?

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים נעזרים במיזם הר הביטוח של משרד האוצר. מדובר באתר אינטרנט שנועד לעזור לציבור המבוטחים לאתר יותר בקלות את פוליסות הביטוח שלהם, ולדעת אילו ביטוחים יש להם ועל מה הם בעצם משלמים. כך המבוטחים יוכלו לבצע רכישות שקולות של ביטוחים, למטב את תנאי הפוליסות והכיסויים ואף להוריד במחירים.

עם כל הרצון הטוב שעומד מאחורי המיזם החשוב, עדיין מדובר באתר אינטרנט שאינו תמיד משקף את המציאות. האתר מספק מידע מסוים על הפוליסות שיש בידיים שלכם, אך עם זאת הוא לא מדויק ב- 100% ומוגבל לשימוש, ולכן אינו מספיק באמת כדי לעזור לכם לעשות סדר בתיק הביטוחים.

לעומת זאת, אצלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת, שבאמצעותה אנו מפיקים לכם דוח הרבה יותר ממוקד, מדויק ואיכותי, שמאפשר לכם לדעת פרטים מעמיקים על כל אחת מהפוליסות, ולקבל את התמונה המלאה. כמו כן המומחים שלנו מנתחים עבורכם את הדוח הן לצורך איתור פוליסת רכב והן על מנת לבחון לעומק כל פוליסה שהיא הן מבחינת המחירים, הן מבחינת הכיסויים והן מבחינת התנאים הנדרשים מכם לצורך מימושה.

איתור פוליסת ביטוח רכב
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
ביטוח רכב עושים רק עם המומחים!
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.