ביטוח עסק אונליין – זה עסק משתלם?

בעידן האינטרנט, ובעיקר לאחר שחווינו את משבר הקורונה, התרגלנו שניתן לרכוש הכול בלחיצת כפתור: מצרכים, בגדים, כרטיסים, קורסים וגם ביטוח חובה לרכב. אז למה אי אפשר לקנות ביטוח עסק אונליין?

ביטוח עסק זה עניין הרבה יותר מורכב

ביטוח, ובפרט ביטוח עסק, הוא עניין מאתגר. גם היום, למרות שיש אינספור אתרים שעל פניו מאפשרים לכם לרכוש ביטוחים במגוון רחב של תחומים, הרי שבמקרה של עסק עדיף להימנע מכך. עסק הוא מקור פרנסתכם, הסיבה לכך שאתם קמים בבוקר והסיבה לכך שיש לכם קורת גג מעל הראש, וכסף לקנות את כל מה שנחוץ לכם והרבה דברים שאתם רוצים. אבל ממש כמו שאין אנשים שדומים זה לזה, אין גם עסקים שדומים זה לזה, ולכן לרכוש ביטוח עסק אונליין זה עניין שצריך לחשוב עליו היטב. למה? מיד תבינו.

מה הופך את הנושא הזה לכל כך מאתגר?

מצד אחד – כל חברת ביטוח שמתמחה בביטוחים לעסקים אכן מאפשרת לכם לרכוש ביטוח עסק אונליין, אבל עם זאת חשוב שתדעו שמדובר בביטוח כללי, ויש לכך אמנם יתרונות אך גם חסרונות: מצד אחד בגלל שמדובר בביטוח כללי הוא יכול להתאים לכל מי שיש עסק, בכל תחום ובכל גודל שהוא. כמו כן, מאחר ומדובר בביטוח עסק אונליין ניתן לרכוש בכל רגע נתון מכל מקום עם חיבור באינטרנט בקלות ובנוחות. מצד שני, בגלל שהפוליסה כללית ועל פניו צריכה להתאים לכמה שיותר בעלי עסקים, היא משאירה אתכם חשופים לאינספור סכנות שעלולות לקרות בכל רגע נתון, ולכן אינה בהכרת מותאמת לכל צורכיכם האמיתיים.

ביטוח עסקים בהתאמה אישית דורש העמקה בהיבטים רבים

הודות למבנה הגמיש של פוליסת ביטוח עסק, כיום ניתן להתאים לכל עסק פוליסה משלו. בפועל, מאחר ולכל בעל עסק יש את הצרכים והרצונות שלו, יתכן בהחלט מצב שיהיו שני קולגות מאותו התחום, שישלמו פרמיה שונה על הפוליסה שלהם, רק כי אחד מהם החליט להוסיף סעיפים בעוד אחר בחר לוותר עליהם, משיקולי תקציב או משיקולים אחרים.

יש הרבה יותר גורמים שצריך לקחת בחשבון בעת רכישת ביטוח עסק אונליין, למשל: אופי וסגנון תחום העיסוק שלכם, היסטוריה ביטוחית, כיסויים מיוחדים, מחזור הכנסות, כמות עובדים ועוד. קיימים עוד גורמים רבים, אך היריעה קצרה מלפרט ומומלץ להיפגש עם סוכן ביטוח מקצועי כדי להעמיק בנושא זה.

למה לא כדאי לרכוש ביטוח עסק אונליין?

ענף הביטוח העסקי הוא תחום תחרותי ביותר. חברות הביטוח נלחמות על כל לקוח ולקוחה בעלי פוטנציאל, ובדגש על חברות ביטוח ישירות. רבות מהם מפרסמות באינטרנט הצעות מפתות וקשה שלא להקליק על הבאנרים כדי לרכוש ביטוח עסק אונליין בלחיצת כפתור.

עם זאת זכרו: חברות כאלה אינן מסוגלות לפעול לטובת האינטרסים שלכם במאת האחוזים. הן מציעות לכם רק את הביטוח הספציפי שלהן, מבלי להשוות ביניהן לבין חברות אחרות, שיתכן שיהיו משתלמות יותר הן מבחינת מחירים והן מבחינת כיסויים.

אז מה עושים? מתאמים פגישת ייעוץ עם המומחים שלנו

בסוכנות פתרונות עדיפים עובדים כבר שנים רבות עם כל חברות הביטוח הנחשבות, תוך שילוב בטכנולוגיה חכמה המשווה בין האפשרויות תוך שקלול פרמטרים רבים. במשך השנים התאמנו ביטוח עסקי לעצמאים בכל התחומים, ובכל סדר גודל שהוא. ניתן לתאם איתנו פגישה אונליין או לחלופין פגישה טלפונית ואפילו פרונטלית, ואנחנו נדאג להתאים לכם את הפוליסה האידיאלית. רוצים שקט נפשי? פנו אלינו עוד היום ותיהנו מביטוח איכותי במחיר אטרקטיבי ומכיסוי שלוקח בחשבון את כל הפרטים הקטנים.

ביטוח עסק אונליין
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.