ביטוח עסקים קטנים: יש מי שדואג לכם

לא קל לנהל עסק קטן. אתם אוחזים באינספור כובעים, עובדים כמעט מסביב לשעון, הרבה אחריות מוטלת על הכתפיים שלכם ובנוסף לכל זה – אתם צריכים שעוד תישאר לכם משכורת. הכול מרגיש שברירי כל כך, מזל שיש ביטוח עסקים קטנים שמגן עליכם מכל הכיוונים.

ביטוח עסקים קטנים – להגנה מקסימלית מפני סיכונים

להיות בעלים של עסק קטן, ובעיקר בתחילת דרכו, יוצרת תחושה שמרחפת מעליכם עננה של חוסר ודאות, דאגה, חששות כלכליים ופחד מפני כישלון. המחשבה לוותר על ביטוח עסקים קטנים היא מפתה, אבל אם אתם רוצים לעבוד בראש שקט וללא דאגות, חשוב לא לוותר על הביטוח שנועד על מנת לספק לכם רשת ביטחון מפני סיכונים האורבים מאחורי הפינה.

לבעלי עסקים קטנים יש את הנטייה לחשוב שלהם זה לא יקרה, אבל האמת היא שגם הם חשופים לסיכונים רבים, כגון: נזקים שעלולים להיגרם לנכס עצמו או לרכוש ולציוד של העסק, תאונות עבודה, תביעות של עובדים או תביעות מלקוחות לא מרוצים וכדומה.

כל אחד ואחד מהסיכונים האלה יכול בקלות לגרור אתכם לסחרור של הוצאות רבות ובלתי מתכוננות ואפילו לגרום להיקלע למשבר כלכלי ועד למצב של פשיטת רגל. עם ביטוח עסקים קטנים איכותי, כזה שמתאים בדיוק לגודל העסק ולאופיו מגן עליכם מפני מצבים שכאלה.

הסטטיסטיקה לא משקרת – 1 מ- 5 עסקים סוגר את העסק מדי שנה

הסטטיסטיקה של מדינת ישראל נחשבת לדי עגומה בכל הנוגע לעסקים קטנים. מדי שנה כ- 20% נאלצים לסגור את העסק בשל קשיים כלכליים. לא מעט מתוכם נקלעו לחובות בגלל מקרים ביטוחיים שחברת הביטוח היתה יכולה עבורם לו רק היה להם ביטוח עסקים קטנים המתאים לצורכיהם.

החדשות הטובות הן שניתן להימנע ממצב שכזה

כיום כל חברת ביטוח מציעה ביטוח עסקים קטנים. הביטוח בנוי בשיטה של mix and match"", כדי שיהיה ניתן להתאים אותה לכל עסק, בכל סדר גודל שהוא ובכל תקציב. כל זאת, תוך התחשבות במגוון רחב של משתנים, כגון: מספר העובדים שלו, ההכנסות שלו, סוג פעילותו, המוצרים והשירותים שהוא מציע, מיקומו וכדומה. ניתן להחליט אם מספיק ביטוח עסק בסיסי או להרחיב אותו, בהתאם לסיכונים אשר אליהם אתם חשופים במסגרת עבודתכם. בקיצור – הבחירה נתונה בידיו של כל בעל ובעלת עסק.

למי מתאים לרכוש ביטוח עסקים קטנים?

באופן מפתיע, במדינת ישראל טרם גובשה הגדרה חוקית לעסק קטן. ניתן להישען על הגדרתו של בנק ישראל, המציין כי כל עסק שמחזור המכירות שלו מסתכם בסכום של מתחת ל- 5,000,000 שקלים נחשב לעסק קטן, או על הגדרתו של משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה שגורס כי עסק קטן הוא כל מקום עבודה שמועסקים בו עד 50 עובדים. חברות הביטוח משלבות בין שתי הגדרות אלו.

ביטוח עסקים קטנים הוא הבחירה הנכונה

למרות שאין חובת ביטוח עסקים קטנים במדינת ישראל, יש מי שיגיד שהוא בגדר חובה לכל מי שיש עסק ורוצה שקט נפשי. בסוכנות פתרונות עדיפים אנחנו כבר שנים רבות מתמחים בהתאמת ביטוחים לעסקים מכל הסוגים ומכל הגדלים. אנו עובדים עם כל חברות הביטוח המובילות ונעזרים בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת לשקלל את כלל המשתנים הנדרשים לצורך התאמת ביטוח עסקים קטנים משתלם במיוחד. רוצים להוריד דאגה מלבכם? צרו קשר עוד היום ותיהנו משירות מקצועי ויחס אישי.

ביטוח עסקים קטנים
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.