איפה לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל?

אחת השאלות שכל אדם שואל את עצמו לפני טיסה הוא איפה לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל? אז אם גם אתם תהיתם איפה הכי כדאי לכם לעשות ביטוח, הגעתם למקום הנכון.

מתלבטים איפה כדאי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל?

אתם לא לבד. כל מי שנוסע למדינה זרה חייב לעשות לעצמו ביטוח נסיעות, בין אם הוא נוסע לצורך טיול ובין אם לצורך עסקים. הסיבה לכך היא פשוטה – חוק בריאות ממלכתי אינו תקף בחו"ל וכל בעיה רפואית כזו או אחרת שתצוץ במהלך הנסיעה, עלולה להוביל להוצאות רפואיות משמעותיות. גם המטען שלנו חשוב, ולכן חשוב לבטח גם אותו במקרה של גניבה ואובדן.

המחיר זה לא הכול…

קיימות מספר חברות ביטוח שמציעות אפשרויות רבות לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל ואפילו ישנן חברות שמציעות אך ורק ביטוח נסיעות וזהו תחום התמחותן. כל אחת מהחברות מציעה לכם מניפה של כיסויים אפשרויות להרחבה ותעריפים שונים. לכן כל כך חשוב לא לתת רק למחיר לפתות אותנו, אלא לדעת איך לבצע השוואת מחירים ואיפה לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל.

איך לבחור איפה לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל?

חשוב להדגש – כמו שלא היינו מבטחים את הרכב שלנו אצל כל חברה, כמובן שלא נבטח את עצמנו בכל חברה בזמן שאנחנו מתכננים לטוב מעבר לגבולות ישראל. נרצה לבטח את עצמנו בחברה גדולה, אמינה, עם תודעת שירות גבוהה ומוניטין מכובד. כזו שיש לה גב כלכלי איתן, ובעת הצורך תוכל באמת לעזור לנו כלכלית להתמודד עם הוצאה רפואית בלתי צפויה, ולא תנסה להתחמק מהתשלום עם כל מיני תירוצים.

זכרו – לפעמים על הנייר חברות הביטוח ינסו לשכנע אתכם שהן יורידו עבורכם את הירח ואת הכוכבים עם צריך – אבל בפועל לא כל מה שנראה יפה על הנייר, קורה במציאות. לכן חשוב להבין לא רק מה החברה מכסה במסגרת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל אלא גם איך היא עושה את זה הלכ למעשה? למשל, אם היא נעזרת בספקים מסוימים לצורך איתור וחילוץ, חשוב לבדוק מיהם אותם ספקים, אם היא מתחייבת לספק לנו החזרים, צריך להבין מה סכום הכיסוי, תוך כמה זמן מקבלים החזר ואם יש דמי השתתפות עצמית – אז לבדוק על כמה הם עומדים. כמובן שאפשר גם לקרוא על כל חברה המלצות, חוות דעת, ביקורות של לקוחות ועוד.

כלל האצבע הוא: לפני הנסיעה חשוב לבדוק מהי רמת הסיכון ביעד שאליו אתם נוסעים אליו ואילו סיכונים אתם נוטלים: ככל שמדינת היעד רחוקה יותר, אקזוטית יותר ויוצאת דופן, וככל שאופי הטיול שלכם מסוכן יותר, כך חשוב שתהיה לכם פוליסה עם כיסוי רחב יותר. מי שיוצא לטיול ביערות האמזונס יצטרך כיסוי אחר ממי שנוסע לטיול שופינג בברלין או בפריז.

עוד טיפים להשוואת ביטוחי נסיעות לחו"ל תוכלו לקרוא בהרחבה במאמר שפרסמנו כאן.

איפה לא לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל?

לעתים חברות האשראי מציעות ביטוח נסיעות לחו"ל חינמי. אל תתפתו להסתפק בביטוח זה, כי למעשה הכיסוי במסגרת הזו לרוב מאוד דל ואם תאלצו להשתמש בו תגלו שתצטרכו לשלם דמי השתתפות עצמית גבוהים מאוד ושיש הרבה דברים שאינם מכוסים במסגרתו. זה כמעט כמו לטוס לחו"ל ללא ביטוח נסיעות.

ביטוח במסגרת קופות החולים אמנם עשיר יותר בהשוואה לאלה של חברות האשראי, אך עדיין אינו מקיף דיו. למעשה, אם תרצו להפעיל אותו  ייתכן ויגבו מכם תשלום השתתפות עצמית גבוה יותר מתשלום הטיפול שקיבלתם, ורוב הסיכויים שתתחרטו שבכלל עשיתם אותו.

שימו לב שכיום אסור לסוכני נסיעות לבטח את לקוחותיהם, מאחר ואין להם את הידע המקצועי הנדרש לצורך התאמה ביטוח נסיעות מתאים. לדוגמה: אם מישהו עושה רילוקיישן זמני לחו"ל ואם מישהו טס לחו"ל – לכל אחד מהם נדרש סוג ביטוח אחר, וסוכני נסיעות אינם מכירים מספיק טוב את הניואנסים כדי להתאים את הביטוח הנכון. זכרו שגם אתם לא מכירים מספיק טוב את ההבדלים, ולכן עדיף גם לכם להתייעץ עם סוכן נסיעות, ולא לרכוש ביטוח בעצמכם, ולא משנה כמה מחקר עשיתם בגוגל. עדיף לא ליטול סיכונים מיותרים. התשלום על הביטוח יהיה כך או כך זהה, אז גם אין לכם מה להפסיד.

מהן האופציות הקיימות?

ביטוח נסיעות עם חברות הביטוח יעניק לכם שקט נפשי בזכות כיסויים איכותיים ומקיפים יותר. בין היתר, אלו החברות שמציעות את הביטוחים האטרקטיביים ביותר בתחום הנסיעות.

ביטוח נסיעות פספורטכארד – חברת הביטוח הגדולה והפופולרית ביותר בארץ בתחום של ביטוח נסיעות לחו"ל. יש לה קשרים טובים בכל העולם, ויתרונות המשמעותי – כרטיס אשראי שמאפשר לכם כיסוי עבור כל מקרה רפואי בחו"ל, שלא תתבקשו להוסיף עליו השתתפות עצמית. הכסף מוחזר אליכם תוך כמה דקות בודדות, מהרגע שאתם פונים לחברה באפליקציה. יתרון נוסף הוא שהחברה אינה מחריגה לקוחות הסובלים ממחלות כרוניות.

ביטוח נסיעות הראלחברת הראל הכניסה לאחרונה 3 שינויים משמעותיים לפוליסה שלה, ברוח התקופה: הגדלת טווח הנסיעה האפשריים לרכישה, גם עבור גילאים מבוגרים; הבחנה בתעריפים בין נסיעות לטווח הקצר לבין נסיעות ארוכות לארה"ב ולשאר העולם, כך שהתעריפים לנסיעות הקצרות הופחתו משמעותית ואפשרות נסיעות לארה"ב בכל גיל, למבוטחים שחוסנו לפי תקנות משרד הבריאות. בהראל ביטוח נסיעות לחו"ל תוכלו לבחור בין 2 מסלולים עליהן תוכלו לקרוא בהרחבה: מסלול דרכון פירסט קלאס ומסלול דרכון פרימיום.

ביטוח נסיעות כללמעבר לכל הכיסויים הסטנדרטיים של ביטוח נסיעות לחו"ל תוכלו להשתמש בלחצן של כלל, שכולל מגוון רחב של שירותים, כולל "כלל אקספרס"  שמאפשר קבלת החזר מיידי עבור הוצאות רפואיות עד 500$, במקרה של אירוע רפואי ותשלום מיידי של 170$ במקרה של איחור כבודה 

ביטוח נסיעות הפניקסהפניקס סמארט טרוול מציע מגוון רחב של כיסויים במסגרת הביטוח הבסיסי ושפע של הרחבות להתאמה אישית אידיאלית של הפוליסה עבור כל מבוטח ומבוטחת.

ביטוח נסיעות מנורהמנורה טופ טראוול הא פוליסת ביטוח שכולל כיסוי להוצאות רפואיות בלתי צפויות וכן כיסויים הנדרשים לצורך איתור וחילוץ ואפילו חבות כלפי צד ג'. במסגרת ביטוח נסיעות מנורה תוכלו לקבל שירות ממוקד שירות הלקוחות שזמין עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. צוות המוקד דובר עברית וניתן להעזר בו כדי לקבל שירותי עזרה וחירום.

ביטוח נסיעות מגדל – מציעה תנאים דומים מאוד לאלה של פספורטכארד, אך ללא כרטיס אשראי שמאפשר לקבל כסף ישירות ממנה. הפוליסה מופעלת בשילוב אפליקציה המעניקה לכם החזרה כספי תוך 48 שעות מרגע הפנייה.

ביטוח נסיעות לחו"ל עושים רק אצל המומחים!

אנחנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח עובדים כבר שנים רבות עם חברות הביטוח המובילות בארץ, שידועות בזכות כל הפרמטרים שהזכרנו מקודם: אמינות, מקצועיות, שירותיות, חוסן כלכלי, ותק בתחום ומוניטין מכובד. צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח להתאים לכם פתרון אופטימלי לנסיעה הבאה שלכם.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.