פיצוי כספי לחולי סרטן

אבחון מחלת הסרטן מטלטל את המשפחה כולה, שיוצאת למסע אל עבר הלא נודע ומרדף אחרי הזמן. לעתים קרובות המשפחה נאלצת להתמודד גם עם משבר כלכלי לא פשוט. לכן, חשוב שיהיה לכם ביטוח מחלות קשות שמציע פיצוי כספי לחולי סרטן.

חשיבותו של פיצוי כספי לחולי סרטן

לצערנו מדי שנה מתגלים עשרות אלפי מקרים של חולי סרטן חדשים. רגע האבחון עבור רבים מעורר רגשות מובנים של פחד מהלא נודע, תחושות של חוסר שליטה ואי ודאות ומעל לכל – חשש מפני פגיעה בהכנסות ואובדן פרנסה.

כולנו מכירים את הפרסומות של אנשים שנאלצים לגייס תרומות על מנת לקבל טיפולים חדשניים בחו"ל, לרכוש תרופות יקרות שמחוץ לסל או אפילו, "פשוט", כדי להבטיח את מחייתם, בזמן שאינם מסוגלים לעבוד.

פיצוי כספי לחולי סרטן יכול לעזור לכם וליקירכם באופן משמעותי בעת צרה ולרוב הוא נכלל במסגרת ביטוח מחלות קשות, שכולל בתוכו התייחסות גם לנושא של טיפולים חדשניים ותרופות שאינן כלולות בסל הבריאות.

מי מעניק פיצוי כספי לחולי סרטן?

חברות הביטוח מציעות לרוב שני מסלולים במסגרת ביטוח מחלות קשות, כשלרוב אחד מהם הוא מסלול ביטוח ייחודי המותאם לחולים אונקולוגיים. להלן סקירה חלקית של חברות הביטוח המובילות בתחום זה:

איילון – מציעה את "ביטוח חוסן". הכולל פיצוי שנע בין 50,000 ₪ ועד ל- 600,000 ₪, בהתאם לבחירתכם. פיצוי בשיעור 20% מסכום הביטוח למקרה של סרטן שד, סרטן צוואר הרחם או ביצוע ניתוח לצורך טיפול בגידול ממאיר בערמונית. הפוליסה גם מעניקה פיצוי גם בגין מקרה שני של מחלה שמתפרצת לאחר 5 שנים.

הפניקס – מציעה את ביטוח "מרפא סרטן" עם פיצוי כספי לחולי סרטן, שנע בין 50,000 ₪ – 600,000 ₪, בהתאם לבחירתכם. פיצוי בגין מקרה שני של מחלה דורש תקופת אכשרה של 60 חודשים מרגע סיום הטיפול במקרה הראשון. 15% מסכום הביטוח ועד 50,000 ₪ יינתן בגין גילוי סרטן מקומי (סרטן שד מקומי או ניתוח להסרת סרטן ערמונית מקומי). כמו כן הביטוח כולל עד 25% הוצאות רפואיות בחו"ל, החזר הוצאות טיפול פסיכולוגי ועוד.

הראל – מציעה את ביטוח "מענקית סרטן" הכולל פיצוי חד פעמי, בגובה של 50,000 ₪ – 500,000 ₪, בהתאם לסכום הכיסוי שבחרתם ביום הצטרפותכם. הפוליסה מעניקה פיצוי גם בגין מקרה שני של מחלה שמתפרצת לאחר 5 שנים.

כלל – מציעה את ביטוח "מדיכלל פיצוי לסרטן" שכולל פיצוי כספי לחולי סרטן של עד 700,000 ₪, בהתאם לבחירתכם. 15% מסכום הביטוח ועד 50,000 ₪ יינתן בגין גילוי סרטן מקומי (סרטן שד מקומי או ניתוח להסרת סרטן ערמונית מקומי).

מנורה מבטחים – מציעה את ביטוח "קרן לחיים" עם פיצוי בסדר גודל של עד 400,000 ₪, בהתאם לבחירתכם. 20% מסכום הביטוח יינתן במקרה של גילוי סרטן שד מקומי או ניתוח מקומי להסרת סרטן ערמונית. פיצוי של 10% יינתן במקרה של Carcinoma in Situ בצוואר הרחם. הביטוח כולל חוות דעת פתולוגית שנייה במעבדת Mayo Clinic בארה"ב.

חשוב לשים לב

ניתן לבטח מגיל 0 ועד 64 (במנורה עד 69), והביטוח רלבנטי עד גיל 75. תקופת האכשרה עומדת על 90 יום, ולמקרה השני תקופה של 365 יום החל מיום קרות מקרה הביטוח הראשון.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים, לבדוק את פוליסת הבריאות שלכם או להצטרף אל אחד הביטוחים? מתלבטים אם לעשות ביטוח מחלות סטנדרטי או ביטוח הכולל פיצוי כספי לחולי סרטן? פנו עוד היום אל המומחים שלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח ונשמח לענות לכם על כל שאלה. השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם.

פיצוי כספי לחולי סרטן
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.