קרן לחיים מבית מנורה – פיצוי כספי בעת גילוי מחלת הסרטן

בדומה לביטוח מחלות קשות, קרן לחיים מנורה מעניקה במסלול זה מעניק פיצוי כספי כדי להתמודד עם ההוצאות הכספיות הנדרשות לצורך טיפול והחלמה, אך הפעם מדובר בזכאות לפיצוי רק בעת גילוי מחלת הסרטן.

קרן לחיים מנורה

מחלת הסרטן דורשת לא רק משאבים מנטליים ונפשיים כדי להתמודד איתה, אלא גם משאבים כלכליים הדרושים לצורך התמודדות עם ההוצאות הכרוכות בה לצורך טיפול והחלמה, כגון: תרופות מיוחדות, התייעצויות עם רופאים, במקרים מסוימים תזונה רפואית מיוחדת, ייעוץ פסיכולוגי ועוד. לכן, פיצוי כספי עם גילוי המחלה יכולה לעזור לכם מאוד מהבחינה כלכלית, אם חלילה תחלו במחלת הסרטן.

מה הפיצוי של קרן לחיים כולל?

פוליסת קרן לחיים מבית מנורה כוללת פיצוי שיכול להגיע עד ל- 400,000 ₪ , בהתאם לסכום  שתבחרו ביום הצטרפותכם. הפיצוי הוא סכום חד פעמי שאתם זכאים לו מיום גילוי המחלה, ואתם רשאים להשתמש בו לכל צורך שהוא, וללא צורך בהוכחת הוצאות יוצאות דופן.

חשוב לדעת כי במקרים מסוימים יינתן לכם רק חלק מסכום הביטוח, כגון:
•    בעת גילוי סרטן מקומי בשד (Carcinoma In Situ) יינתן פיצוי בגובה 20% מסכום הביטוח שבתוקף
•    במקרה של ביצוע ניתוח לטיפול בסרטן הערמונית מסוג Gleason Score עד ל-6 (כולל) – יינתן פיצוי בשיעור 20%
•    פיצוי בשיעור 10% יינתן לכם במקרה של Carcinoma in Situ בצוואר הרחם

על מנת להיות מכוסים גם עבור צרכים אחרים שיכולים לצוץ במהלך הדרך שאתם עושים כחלק מההתמודדות עם המחלה, אפשר לצרף את תכנית קרן לחיים לתכנית קרן אור TOP שמעניקה כיסוי למחלות קשות נוספות.

 מי יכול להיות מבוטח?

ניתן להצטרף לביטוח קרן לחיים מגיל 15 ימים ועד לגיל 69 שנים. הפוליסה מסתיימת בגיל 75 (או בהתאם לתקופת הביטוח של הביטוח היסודי) והפרמיה משתנה בכל שנה לפי גיל ומין המבוטח. 

האם כדאי לי להצטרף לביטוח?

כאמור לחברת מנורה יש שני מסלולים של ביטוח מחלות קשות, לצד מגוון רחב של מסלולי ביטוח בריאות אחרים. על מנת לבחור את הביטוח הנכון והמסלול הנכון בשבילכם, הצעד הבא שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לסוכן ביטוח שמכיר היטב את פוליסות הביטוח השונות, כדי שיוכל לעזור לכם לבחור נכון.
 

קרן לחיים מבית מנורה - פיצוי כספי בעת גילוי מחלת הסרטן
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
הצטרפו והבטיחו את חסינות המשפחה
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.