ביטוח נושאי משרה ודירקטורים במנורה

ביטוח נושאי משרה ודירקטורים מנורה נותן כיסוי לאחריות הניהולית מפני תביעות צדדים שלישיים שניזוקו מרשלנות ניהולית. בנוסף, הביטוח מכסה הוצאות משפטיות בהליכים משפטיים וחקירות של מנהלים ונושאי משרה.

עם ביטוח נושאי משרה ודירקטורים מנורה יש לכם שקט נפשי

על כל ארגון מוטלת האחריות לספק למנהלים ולאנשי הדירקטריון שלו הגנה משפטית נגד תביעות שהם עלולים לקבל מתוקף תפקידם. מטרת ביטוח זה לספק להם ביטחון כלכלי וראש נקי מדאגות. לא חסרים מקרים שבהם לקוחות, בעלי מניות, ספקים ואפילו לקוחות מגישים תביעות נגד אנשי מפתח בארגונים מסוימים, בשל התנהלותם או אי התנהלותם בפעילות העסקית. כל מה שנמצא בתפקיד בכיר נמצא חשוך בפני תביעות גם במסגרת תפקודו וגם בתום העסקתו. ביטוח זה נקרא ביטוח נושאי משרה ודירקטורים.
 

פוליסת CORPORATE GUARD /  TOP DIRECTOR 

חברת מנורה מציעה לכם ביטוח אחריות לנושאי משרה ומנהלים. ביטוח זה מעניק לכם כיסוי לאחריות הניהולית מפני תביעות צדדים שלישיים שניזוקו מרשלנות ניהולית. כמו כן תקבלו כיסוי הוצאות משפטיות בהליכים משפטיים וחקירות של מנהלים ונושאי משרה. התביעות יכולות להיות מוגשות ע"י לקוחות, ספקים, רשויות, עובדים, מתחרים וכו'.

בפוליסת הביטוח טופ דירקטור חברת מנורה מבטחים ביטוח מתחייבת לשפות או לשלם בגין תביעה, אשר הוגשה לראשונה כנגד מבוטח, ושהודעה בגינה נמסרה בהתאם לתנאי הדיווח וההודעה על תביעה בפוליסה בהתאם לתנאי הפוליסה וסייגיה.

כיצד רוכשים את הפוליסה?

חברת מנורה מבטחים מציעה מגוון מוצרי ביטוח דרך סוכני הביטוח העובדים עם החברה. אם הנכם מבוטחים שלנו, אנו ממליצים כי תפנו לסוכן הביטוח שלכם לקבלת פרטים נוספים ולרכישה. 

חשוב לזכור – ביטוח נושאי משרה ודירקטורים מנורה

ביטוח נושאי משרה ודירקטורים הוא רק חלק ממעטפת מוצרים ייחודיים שנועדו להגן על העסק ועל בעליו ומנהליו. כיסוי זה אמנם יאפשר לכם לממן את ההגנה המשפטית הנדרשת בכל תביעה שתוגש נגדכם, אבל חשוב לזכור שהעסק שלכם חשוף לעוד סיכונים רבים, שיש לתת עליהם את הדעת.

הצטרפו עוד היום

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים ולהצטרף לכל מי שכבר נהנה משקט נפשי? המומחים של פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח עומדים לשירותכם בכל עת, על מנת להעניק לכם מענה על כל שאלה ולהתאים לכם את הביטוח האידיאלי בשבילכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם.

ביטוח נושאי משרה ודירקטורים במנורה
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.