חיסכון פיננסי לעתיד

חיסכון פיננסי לעתיד הוא למעשה פוליסת חיסכון המשווקת ע"י חברת כלל. מהי פוליסת חיסכון, מהם היתרונות שהיא מציעה לחוסכים ומה חשוב לדעת לפני שמצטרפים?

מהו חיסכון פיננסי לעתיד?

חשוב שיהיה לכל אחד חיסכון פיננסי לעתיד, או במילים אחרות – מכשיר המיועד לצורך חיסכון והשקעה המהווה אלטרנטיבה ראויה לתוכניות החיסכון והפיקדונות למיניהם שמציעים הבנקים. יש להבהיר כי לא מדובר בחיסכון פנסיוני, כלומר לא מדובר בהכרח במכשיר חיסכון לטווח הארוך שמיועד להחליף את תלוש השכר שלכם ביום פרישתכם. להפך – מדובר במכשיר המאפשר גמישות רבה הן בהפקדות והן באופן משיכת הכסף, שנשאר זמין ונזיל עבורכם בכל עת (אם כי בכפוף לתשלום מס רווחי הון). חברת הביטוח תנהל את כספכם בשוק ההון ותפעל על מנת למקסם את התשואות שתקבלו, כדי להצדיק את דמי הניהול שאתם משלמים לה, שנעים בין אחוז לשניים מתוך הכסף הצבור, וללא תשלום עמלות נוספות.

מהם היתרונות של חיסכון פיננסי?

פוליסת חיסכון היא מכשיר שמשווק ע"י חברות הביטוח. ברובן, תוכלו לבחור את מסלול ההשקעה הרצוי, בהתאם לרמת הסיכון שבה אתם מעוניינים ובהמשך ליהנות מתשואה יפה בעת המשיכה. כמו כן ניתן לעבור בין מסלולי ההשקעה באופן חופשי.

לרוב, מדובר באפשרות החיסכון אטרקטיבית יותר בהשוואה לתוכניות חיסכון בבנק או קופות גמל. כאמור, דמי הניהול אטרקטיביים יחסית, הכסף זמין בכל רגע נתון ואינו דורש תשלום עמלות או קנסות. כמו כן קיימת גמישות רבה בהפקדות ואפשרות ליהנות מהלוואות מעולות לצורכי מינוף או הכנסה פסיבית בתור אנונה.

חיסכון פיננסי לעתיד מבית כלל

חברת הביטוח כלל ביטוח ופיננסים מציעה פוליסת חיסכון שנקראת "חיסכון פיננסי לעתיד". שאיפתם להבטיח באמצעות מכשיר זה להרחיב את הבסיס הכלכלי של החוסך וליקיריו. באמצעותו החוסך יוכל להשלים את החיסכון הפנסיוני שלו, גם אם אין באפשרותו להתבסס על הטבות מס מוכרות לצורכי ביטוח פנסיוני.

בדומה לפוליסת חיסכון אחרות, גם כאן תיהנו משלושת היתרונות המרכזיים של המוצר:

  • נזילות וזמינות של כספי החיסכון בכל נקודת זמן שתרצו
  • אפשרות מעבר חופשי בין מסלולי השקעה בהתאם להעדפתכם. ניתן להחליף ולשנות את המסלולים כפי רצונכם ואף לשלב בין המסלולים ולפצל את הכסף ביניהם, אם תרצו בכך.
  • העברה בין דורית של התשלום שנצבר בפוליסה במקרה של פטירת המבוטח לפני גיל פרישה כסכום חד פעמי או תשלום חודשי – בהתאם לבחירתם ולהעדפתם של המוטבים

מה חשוב לדעת לפני שמצטרפים?

אחד מחסרונותיה הבולטים של פוליסת החיסכון הוא שלא ניתן לנייד אותה לחברה אחרת במידה, וזאת בניגוד למכשירי חיסכון אחרים כמו קרן השתלמות או קופת גמל להשקעה. לכן חשוב מאוד לפנות לאיש בעל רישיון פנסיוני מטעם רשות שוק ההון ביטוח וחיסכון של משרד האוצר על מנת שיבצע עבורכם השוואת פוליסות חיסכון מקיפה, שמתחשבת במספר רחב של נתונים ולא רק בתשואות ובדמי הניהול.

כדי ליהנות מהשוואה איכותית ויסודית אתם מוזמנים לפנות עוד היום אל המומחים שלנו בסוכנות פתרונות עדיפים. אנו עובדים כבר עשרות שנים מול כל חברות הביטוח המובילות ומשתמשים בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת השוואה והתאמה אידיאלית של הפוליסה לצורכיכם האישיים. פנו אלינו עוד היום ותקבלו שירות מקצועי ושקט נפשי.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
תכנון פנסיוני
תכנון פנסיוני – למה זה חשוב?

תכנון פנסיוני הוא צעד מבורך שיכול לשרת אתכם בעתיד. החיים הם מסע מאתגר, אבל גם מלא בהזדמנויות. אנחנו עובדים קשה כדי להקים משפחה, לרכוש בית, לחסוך כסף לעתיד. אבל מה יקרה לנו כשלא נוכל לעבוד יותר?

קראו עוד »
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?

איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪ היא שאלה שחולפת בראשם של אנשים רבים שהספיקו לצבור כסף פנוי.  השקעה של 100 אלף ₪ היא הזדמנות טובה להגדיל את ההון הפיננסי. עם זאת, חשוב לבחור את אפיק ההשקעה המתאים ביותר, בהתאם לצרכים ולמטרות שלכם. במאמר זה נתמקד בהשקעות בשוק ההון ונבחן את יתרונותיהם.

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.