תכנון פנסיוני – למה זה חשוב?

תכנון פנסיוני הוא צעד מבורך שיכול לשרת אתכם בעתיד. החיים הם מסע מאתגר, אבל גם מלא בהזדמנויות. אנחנו עובדים קשה כדי להקים משפחה, לרכוש בית, לחסוך כסף לעתיד. אבל מה יקרה לנו כשלא נוכל לעבוד יותר? איך נשיג את מטרות החיים שלנו?

תכנון פנסיוני הוא הדרך שלכם להבטיח עתיד כלכלי בטוח

תכנון פנסיוני כולל הערכה של הצרכים והיכולות הכלכליות שלכם, כמו גם של הסיכונים הפוטנציאליים שאתם עלולים להיתקל בהם. על בסיס הנתונים האלה, סוכן פנסיוני מקצועי יכול לבנות לכם תוכנית אישית שתסייע לכם להשיג את מטרות הפנסיה שלכם.

היתרונות של תכנון פנסיוני

  • בטחון כלכלי: תכנון פנסיוני מאפשר לכם להיות מוכנים כלכלית לפרישה. זה אומר שתוכלו להמשיך ליהנות מהחיים, ללא חשש מהעתיד.
  • הגדלת החיסכון: תכנון פנסיוני יכול לעזור לכם להגדיל את החיסכון הפנסיוני שלכם. זה אפשרי על ידי התאמה אישית של ההשקעות שלכם, ניהול סיכונים יעיל והטבות מס.
  • מיצוי הטבות: תכנון פנסיוני יכול לעזור לכם למצות את כל ההטבות הפנסיוניות הקיימות. זה כולל הטבות כמו קרן פנסיה, קרן השתלמות, ביטוחי חיים ועוד.

תכנון פנסיוני הוא השקעה לעתיד שלכם.

תכנון פנסיוני יכול לעזור לכם לחסוך עשרות אלפי שקלים, להגן על המשפחה שלכם וליהנות מהחיים בפרישה.. נניח, רק בשביל הדוגמה, שנצליח לחסוך לכם 400 ₪ בחודש. ואם את הכסף הזה תפנו לטובת השקעה עם ריבית דריבית, ואז תוכלו לייצר תוך 5 שנים כ-30,000 ₪ וב-15 שנים כ-110,000 ש"ח!

מדובר בכלי חשוב שיכול לעזור לכם להגשים את מטרות החיים שלכם  אז במקום לשלם כסף מיותר לחברות הביטוח והפנסיה, פנו אל סוכן פנסיוני מפתרונות עדיפים ואנחנו נעזור לכם ליצור מזה חסכונות מדהימים ולתת לכסף לעבוד בשבילכם, במקום שאתם תעבדו קשה בשבילו!

איך זה עובד?

במסגרת פגישת תכנון פנסיוני אנחנו מתייחסים ל- 3 היבטים:

  • ביטוח – נבדוק את כל הפוליסות שברשותכם ונתאים אותן לצרכים האישיים והפיננסיים שלכם: כולל ביטוחי בריאות, חיים, תאונות אישיות ומחלות קשות. נבדוק אם יש כפל ביטוחי או ביטוחים שאתם בכלל לא צריכים או אולי שחסר לכם ביטוח וחבל, כי מדובר ברשת ביטחון כלכלית משמעותית
  • פנסיה – נבדוק לעומק את כל קרנות הפנסיה, קופות הגמל וביטוחי המנהלים שלכם, נבצע שינויים והתאמות במידת הצורך (בכל זאת אלה המקומות הכי רגישים לאיבוד כספים), נבחן את דמי הניהול ואת מסלול ההשקעות ורמת הסיכון שבה אתם נמצאים, נבדוק כמה צברתם עד כה ואיך זה ביחס לממוצע והאם יש צורך לדאוג להשלמה, ונערוך תכנון פנסיוני שיגדיל משמעותית את הקצבה שתקבלו בגיל פרישה.
  • השקעות – נבדוק את ההשקעות הקיימות שיש לכם בקרנות ההשתלמות, קופות הגמל להשקעה ופוליסון החיסכון. נבחן את רמות החשיפה שלכם לישראל לעומת חו"ל, את רמות הסיכון ואת דמי ניהול שאתם משלמים (כל פרומיל של הנחה בדמי ניהול מצטברת לאורך השנים לעשרות אלפי שקלים!) ונערוך אופטימיזציה תוך התייחסות להיבטי המיסוי. כמו כן, אם יש לכם כספים פנויים, נוכל לבנות לכם תוכנית השקעה חדשה מותאמת אישית.

אצלנו בפתרונות עדיפים עוזרים לכם לבנות תיק פנסיוני וביטוחי בהתאמה אישית

אנחנו מתמחים בהוזלת עלויות הביטוח, דמי הניהול הפנסיוניים שלכם ובהתאמת מסלולי השקעה ורמות הסיכון בחסכונות שלכם, כדי שתמקסמו את התשואה שלכם בעלות מינימלית ותוכלו לחסוך עשרות אלפי שקלים במהלך חייכם (ואולי אפילו יותר).

אנו מספקים לכם שירות ב- 360 מעלות, ומציעים לכם שירות בעולמות הביטוח, קרנות הפנסיה, קרנות השתלמות, קופות גמל להשקעה, פוליסות חיסכון ועוד!

השירות הזה ניתן על ידי צוות של סוכני ביטוח מקצועיים בעלי רישיון ממשרד האוצר, האוחזים בעשקות שנות ניסיון ומוניטין בענף הפנסיוני והביטוחי, אשר עובדים עם כל החברות המובילות בענף זה, כולל אלטשולר שחם, מנורה מבטחים, הראל, הפניקס, מיטב דש, מגדל, הכשרה, אנליסט ועוד.

תכנון פנסיוני
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
מתי צריך לשלם פנסיה לעובד
מתי צריך לשלם פנסיה לעובד?

מתי צריך לשלם פנסיה לעובד היא שאלה שמטרידה מעסיקים רבים, ובעיקר מעסיקים שחווים צמיחה והרחבה של העסק, ולראשונה מתחילים להעסיק עובדים חדשים. במאמר זה ננסה לעשות עבורכם סדר בדברים.

קראו עוד »
כלל קרן השתלמות
כלל קרן השתלמות

כלל קרן השתלמות היא אחת הקרנות המבוקשות בישראל. אילו יתרונות היא מציעה לחוסכים, אילו מסלולי השקעה פתוחים בפניכם ומה עוד חשוב שתדעו לפני שאתם מצטרפים?

קראו עוד »
דמי ניהול קופת גמל
דמי ניהול קופת גמל: מה חשוב לדעת?

דמי ניהול קופת גמל הם למעשה העמלה שאתם משלמים עבור אותו מוסד שמנהל עבורכם את החיסכון הפנסיוני. במאמר זה נסביר ממה הם מורכבים, כמה משלמים, כיצד ניתן להוזיל אותם ומתי זה באמת משתלם לכם?

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.