תכנון פנסיוני – למה זה חשוב?

תכנון פנסיוני הוא צעד מבורך שיכול לשרת אתכם בעתיד. החיים הם מסע מאתגר, אבל גם מלא בהזדמנויות. אנחנו עובדים קשה כדי להקים משפחה, לרכוש בית, לחסוך כסף לעתיד. אבל מה יקרה לנו כשלא נוכל לעבוד יותר? איך נשיג את מטרות החיים שלנו?

תכנון פנסיוני הוא הדרך שלכם להבטיח עתיד כלכלי בטוח

תכנון פנסיוני כולל הערכה של הצרכים והיכולות הכלכליות שלכם, כמו גם של הסיכונים הפוטנציאליים שאתם עלולים להיתקל בהם. על בסיס הנתונים האלה, סוכן פנסיוני מקצועי יכול לבנות לכם תוכנית אישית שתסייע לכם להשיג את מטרות הפנסיה שלכם.

היתרונות של תכנון פנסיוני

  • בטחון כלכלי: תכנון פנסיוני מאפשר לכם להיות מוכנים כלכלית לפרישה. זה אומר שתוכלו להמשיך ליהנות מהחיים, ללא חשש מהעתיד.
  • הגדלת החיסכון: תכנון פנסיוני יכול לעזור לכם להגדיל את החיסכון הפנסיוני שלכם. זה אפשרי על ידי התאמה אישית של ההשקעות שלכם, ניהול סיכונים יעיל והטבות מס.
  • מיצוי הטבות: תכנון פנסיוני יכול לעזור לכם למצות את כל ההטבות הפנסיוניות הקיימות. זה כולל הטבות כמו קרן פנסיה, קרן השתלמות, ביטוחי חיים ועוד.

תכנון פנסיוני הוא השקעה לעתיד שלכם.

תכנון פנסיוני יכול לעזור לכם לחסוך עשרות אלפי שקלים, להגן על המשפחה שלכם וליהנות מהחיים בפרישה.. נניח, רק בשביל הדוגמה, שנצליח לחסוך לכם 400 ₪ בחודש. ואם את הכסף הזה תפנו לטובת השקעה עם ריבית דריבית, ואז תוכלו לייצר תוך 5 שנים כ-30,000 ₪ וב-15 שנים כ-110,000 ש"ח!

מדובר בכלי חשוב שיכול לעזור לכם להגשים את מטרות החיים שלכם  אז במקום לשלם כסף מיותר לחברות הביטוח והפנסיה, פנו אל סוכן פנסיוני מפתרונות עדיפים ואנחנו נעזור לכם ליצור מזה חסכונות מדהימים ולתת לכסף לעבוד בשבילכם, במקום שאתם תעבדו קשה בשבילו!

איך זה עובד?

במסגרת פגישת תכנון פנסיוני אנחנו מתייחסים ל- 3 היבטים:

  • ביטוח – נבדוק את כל הפוליסות שברשותכם ונתאים אותן לצרכים האישיים והפיננסיים שלכם: כולל ביטוחי בריאות, חיים, תאונות אישיות ומחלות קשות. נבדוק אם יש כפל ביטוחי או ביטוחים שאתם בכלל לא צריכים או אולי שחסר לכם ביטוח וחבל, כי מדובר ברשת ביטחון כלכלית משמעותית
  • פנסיה – נבדוק לעומק את כל קרנות הפנסיה, קופות הגמל וביטוחי המנהלים שלכם, נבצע שינויים והתאמות במידת הצורך (בכל זאת אלה המקומות הכי רגישים לאיבוד כספים), נבחן את דמי הניהול ואת מסלול ההשקעות ורמת הסיכון שבה אתם נמצאים, נבדוק כמה צברתם עד כה ואיך זה ביחס לממוצע והאם יש צורך לדאוג להשלמה, ונערוך תכנון פנסיוני שיגדיל משמעותית את הקצבה שתקבלו בגיל פרישה.
  • השקעות – נבדוק את ההשקעות הקיימות שיש לכם בקרנות ההשתלמות, קופות הגמל להשקעה ופוליסון החיסכון. נבחן את רמות החשיפה שלכם לישראל לעומת חו"ל, את רמות הסיכון ואת דמי ניהול שאתם משלמים (כל פרומיל של הנחה בדמי ניהול מצטברת לאורך השנים לעשרות אלפי שקלים!) ונערוך אופטימיזציה תוך התייחסות להיבטי המיסוי. כמו כן, אם יש לכם כספים פנויים, נוכל לבנות לכם תוכנית השקעה חדשה מותאמת אישית.

אצלנו בפתרונות עדיפים עוזרים לכם לבנות תיק פנסיוני וביטוחי בהתאמה אישית

אנחנו מתמחים בהוזלת עלויות הביטוח, דמי הניהול הפנסיוניים שלכם ובהתאמת מסלולי השקעה ורמות הסיכון בחסכונות שלכם, כדי שתמקסמו את התשואה שלכם בעלות מינימלית ותוכלו לחסוך עשרות אלפי שקלים במהלך חייכם (ואולי אפילו יותר).

אנו מספקים לכם שירות ב- 360 מעלות, ומציעים לכם שירות בעולמות הביטוח, קרנות הפנסיה, קרנות השתלמות, קופות גמל להשקעה, פוליסות חיסכון ועוד!

השירות הזה ניתן על ידי צוות של סוכני ביטוח מקצועיים בעלי רישיון ממשרד האוצר, האוחזים בעשקות שנות ניסיון ומוניטין בענף הפנסיוני והביטוחי, אשר עובדים עם כל החברות המובילות בענף זה, כולל אלטשולר שחם, מנורה מבטחים, הראל, הפניקס, מיטב דש, מגדל, הכשרה, אנליסט ועוד.

תכנון פנסיוני
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
קופת גמל לתגמולים
מהי קופת גמל לתגמולים?

קיימים סוגים רבים של קופות גמל, אבל אחת הקופות הידועות היא ללא ספק קופת גמל לתגמולים. מהי ייחודיותה, מה היא כוללת, מהם יתרונותיה ומה אתם חייבים לדעת עליה? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

קראו עוד »
בקשת הלוואה מקרן השתלמות
בקשת הלוואה מקרן השתלמות – צעד אחר צעד

בקשת הלוואה מקרן השתלמות מאפשרת לכם להשתמש בכספי החיסכון שלכם לכל מטרה, ובמקביל לתת לכסף להמשיך לעבוד בשבילכם. מהם תנאי ההלוואה, למי זה כדאי ואיך סוכן פנסיוני יכול לסייע לכם? במאמר זה נגלה לכם את כל התשובות.

קראו עוד »
חוק קרן השתלמות
חוק קרן השתלמות – חובות וזכויות של שכירים, עצמאים, מעסיקים ועובדים

בניגוד לחוק פנסיה חובה, בישראל אין כיום דבר כזה שנקרא חוק קרן השתלמות, לפחות לא באופן רשמי. עם זאת, קיימים כמה כללים שכדאי להכיר, בין אם אתם שכירים ובין אם אתם עצמאים שחוסכים קרן השתלמות או עומדים לפתוח לעצמם כזו.

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.