השוואת פוליסות חיסכון מ- א' ועד ת'

בשנים האחרונות פוליסות חיסכון הופכות להיות אפיק השקעה יותר ויותר מבוקש, בעיקר מאחר והוא מתאים לצורכיהם של הרבה מאוד אנשים. אך כדי למקסם את הרווח הפוטנציאלי שלכם, חשוב לערוך השוואת פוליסות חיסכון על מנת לבחור את הפוליסה האידיאלית. אז איך עושים את זה? טוב ששאלתם.

איך לבחור נכון פוליסת חיסכון?

מוצר חיסכון הוא מוצר לכל דבר ולכן גם במקרה הזה נדרשת צרכנות חכמה, או במילים אחרות השוואת פוליסות חיסכון. מדובר בצעד חשוב מאין כמוהו, במיוחד לאור העובדה שנכון לאוגוסט 2022 עדיין אין אפשרות לנייד את הכסף שלכם מפוליסה אחת לאחרת (למעט בפוליסה ספציפית שנקראיתBEST INVEST  של חברת הביטוח הכשרה, המאפשרת מעבר בין בתי השקעות).

השוואת פוליסות חיסכון דורשת עיניים בוחנות

כדי לעשות בחירה נכונה, חשוב לבחון את כל האפשרויות המוצעות לכם, ולבחון זאת באופן מקיף ויסודי, על כל המשתמע מכך. זכרו שבכל המוצרים הפיננסיים ותוכניות החיסכון קיים מגוון רחב של פרמטרים שיש להתחשב בהם, ולבחור פוליסה רק על סמך אחד מהם, עלולה בסופו של דבר לגרום לכם יותר נזק מאשר תועלת. כלומר, אל תסתפקו בלבצע השוואת תשואות פוליסות חיסכון או בלערוך השוואה של דמי הניהול בפוליסות החיסכון.

השוואת פוליסות חיסכון זה עניין קריטי אם אתם רוצים להרוויח

התבוננות בכל האופציות שנמצאות על השולחן, אולי תגלה לכם אפשרויות שעד כה לא הכרתם, וזה יאפשר לכם לקבל עוד פרספקטיבה שתאפשר לכם לקבל החלטה טובה יותר או שהיא תקל עליכם לדעת מה מתאים לכם יותר, במקום לנחש או לבחור בפוליסה מסוימת רק על סמך תחושת בטן. זכרו שמדובר במוצר שאמור להניב לכם רווח על הכסף שהשקעתם. בדיקה מקיפה תאפשר לכם להגדיל את הסיכוי שתרוויחו יותר.

אחת הדרכים לערוך השוואת פוליסות היא באמצעות בחינת ההיסטוריה של כל אחת ואחת מהן. אמנם העבר אינו מנבא את העתיד בתחום ההשקעות, אך הוא כן יכול ללמד אותה עד כמה יציב אותו גוף שמנהל את כספי המשקיעים. לכן ניתן להשוות בחתכי זמן של 3 ו- 5 שנים בין הפוליסות, ולראות מי מוביל בתשואות הסבירות היא שאם פוליסת חיסכון מראה יציבות לאורך זמן, היא תמשיך להיות טובה גם בעתיד.
הדרך הכי קלה, פשוטה ונוחה להשוואה יסודית
כאמור, לצורך השוואת פוליסות חיסכון חשוב לבחון את כל הפרמטרים. כך למשל, יש לבחון את התשואות, דמי הניהול שתצטרכו לשלם לחברת הביטוח, המוניטין של הגוף המנהל, היקף הנכסים ועוד. מעבר לכך, קיים שוני גם בין פוליסות החיסכון, כפי שציינו בקצרה לפני כמה פסקאות. חלק מהפרמטרים תוכלו למצוא אונליין באתרים של משרד האוצר, אך את חלקם תתקשו למצוא ותאלצו לדבר עם נציגי חברות הביטוח או עם סוכן.

לכן, אנחנו ממליצים לכם לחסוך זמן יקר ופשוט לפנות למומחים שלנו בפתרונות עדיפים, שמתמחים בהשוואת פוליסות חיסכון ובהתאמתם לצורכיכם, לרצונותיכם ולאופי שלכם. אנו עובדים מול כל חברות הביטוח המובילות. פנו אלינו עוד היום ונשמח להציע לכם פוליסת חיסכון בהתאמה אישית ובתנאים משתלמים, כפי שאנחנו מציעים ללקוחותינו כבר שנים רבות.

השוואת פוליסות חיסכון
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
תכנון פנסיוני
תכנון פנסיוני – למה זה חשוב?

תכנון פנסיוני הוא צעד מבורך שיכול לשרת אתכם בעתיד. החיים הם מסע מאתגר, אבל גם מלא בהזדמנויות. אנחנו עובדים קשה כדי להקים משפחה, לרכוש בית, לחסוך כסף לעתיד. אבל מה יקרה לנו כשלא נוכל לעבוד יותר?

קראו עוד »
חיסכון פיננסי לעתיד

חיסכון פיננסי לעתיד הוא למעשה פוליסת חיסכון המשווקת ע"י חברת כלל. מהי פוליסת חיסכון, מהם היתרונות שהיא מציעה לחוסכים ומה חשוב לדעת לפני שמצטרפים?

קראו עוד »
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?

איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪ היא שאלה שחולפת בראשם של אנשים רבים שהספיקו לצבור כסף פנוי.  השקעה של 100 אלף ₪ היא הזדמנות טובה להגדיל את ההון הפיננסי. עם זאת, חשוב לבחור את אפיק ההשקעה המתאים ביותר, בהתאם לצרכים ולמטרות שלכם. במאמר זה נתמקד בהשקעות בשוק ההון ונבחן את יתרונותיהם.

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.