כך תבחרו יועץ פרישה לגמלאות

בין אם אתם אוטוטו עומדים לפרוש ומחפשים מידע שיעזור לכם להבין מה הולך לקרות ובין אם יש לכם עוד הרבה זמן עד לפרישה אך אתם מבינים את החשיבות בלהיערך לקראתה – הגעתם למקום הנכון. אז איך בוחרים יועץ פרישה לגמלאות?

שנות הפרישה הם תקופה חיים ארוכה ומשמעותית

מצד אחד במהלך תקופת הפנסיה מתפנה לכם זמן פנוי כדי לעשות את כל הדברים שתמיד חלמתם עליהם ומצד שני אתם הולכים ומתבגרים. איך שלא נתבונן על זה, נגלה שזוהי תקופה שצריך להיערך אליה מבחינה כלכלית על מנת ליהנות מאיכות חיים טובה. הדרך הנכונה ביותר לעשות זאת היא באמצעות סוכן ביטוח פנסיוני שמחזיק גם בכובע נוסף – יועץ פרישה לגמלאות.

למה בכלל צריך יועץ פרישה לגמלאות?

לפרישה ישנם היבטים כלכליים רבים ומורכבים. ראשית, הפורש מפסיק לעבוד ועם זאת, הוא צריך שתהיה לו הכנסה שתאפשר לו מחייה ראויה ומכבדת. שנית, קיימים שיקולים רבים שצריך לקחת בחשבון כגון: מיסוי, כדאיות ורווחיות. בנוסף לכך חשוב להכיר היטב את העולם הפנסיוני, הכולל את כל הזכויות והחובות של הפנסיונר.

האדם הסביר שעומד בפני פרישה בדרך כלל מרגיש מוצף משפע המידע הקיים באינטרנט וברשתות החברתיות בפרט. מצד אחד הוא מנסה להכיר את המידע, ללמוד אותו ולשלוט בו, ומצד שני מדובר בחומר מקצועי מורכב, שלא תמיד קל לעכל.

כדי לקצר תהליכים ולהפוך את תהליך הפרישה לקל, נגיש ופשוט חשוב לפנות ליועץ פרישה לגמלאות. במסגרת הפגישה היועץ משתמש בכלים מקצועיים המאפשרים לו לבנות עבורכם תוכנית פרישה מקצועית ומקיפה. כמו כן הוא בוחן מהו היקף הנכסים הנוכחי והעתידי שלכם, את ההוצאות והתוכניות הצפויות ובוחן כיצד תוכלו להגיע לרמת הכנסות אופטימלית.

מה היתרון של סוכן ביטוח בעל הכשרה של יועץ פרישה?

אף על פי שנהוג לומר כי יועץ פרישה אובייקיטיבי כלפי הלקוח מאחר והלקוח משלם ישירות אליו, בעוד סוכן ביטוח מקבל עמלות מחברת הביטוח שמולה הוא עובד, זה לאו דווקא נכון. במקרה של פתרונות עדיפים, למשל, עובדים עם כל חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים בארץ, ומאחר ואין הטיה לחברה כזו או אחרת האובייקטיביות נשמרת וטובת הלקוח תמיד עומדת לנגד עיני הסוכנים שלנו. מעבר לזה, סוכן פנסיוני שהוא גם יועץ פרישה לגמלאות יכול לספק לכם מענה מקיף יותר שכן הוא בקי היטב הן בתחום הפרישה, הן בתחום המיסוי והן בעולם הביטוח שיש להתאימו לצרכים שלכם בגיל השלישי ואף מסוגל לנהל מו"מ מול חברות הביטוח ובתי ההשקעות כדי למזער את דמי הניהול וכך לחסוך לכם בין עשרות למאות אלפי שקלים בשנה.

מחפשים יועץ פרישה מומלץ? הגעתם למקום הנכון

בסוכנות הביטוח שלנו תוכלו לקבל ייעוץ פרישה מקצועי על ידי סוכני ביטוח בעלי רישיון ייעוץ פנסיוני, כנדרש ע"י משרד האוצר ורשת ניירות הארת. אנו נשענים על עשרות שנות ניסיון ומוניטין, שבמהלכן ליווינו אינספור פורשים מול חברות הביטוח ובתי ההשקעות, סייענו להם בניהול מו"מ אפקטיבי ובנינו להם תוכנית פרישה מ- א' ועד ת' שתעניק להם שקט נפשי. אנו מזמינים אתכם ליהנות מיתרונות אלה ולבנות לכם עתיד.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
מיסוי כספי פנסיה
מיסוי כספי פנסיה – כל מה שחשוב לדעת

מיסוי כספי פנסיה היא עניין שמעסיק לא מעט חוסכים, בין אם הם עומדים בפני פרישה ובין אם הם נקלעו למשבר כלכלי ומתלבטים אם כדאי להם למשוך את הכסף או לקבל הלוואה. במאמר זה נסביר על כל אחת מהסיטואציות האלה.

קראו עוד »
מתכנן פרישה
על תפקידו ועל חשיבותו של מתכנן פרישה

פרישה היא שלב משמעותי בחיים, המהווה שינוי משמעותי בתחומים שונים, ביניהם היבטי המימון, הקריירה והחיים האישיים. פגישה עם מתכנן פרישה לצורך תכנון פרישה מוקדם היא חיונית על מנת להבטיח יציבות כלכלית לאורך תקופת הפרישה, ולממש את החלומות והמטרות האישיות.

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.