פוליסת חיסכון מור – נעים להכיר

תוכן עניינים

אם יש ברשותכם פוליסת חיסכוןBEST INVEST  בחברת הביטוח הכשרה, יש ברשותכם את האפשרות להשקיע את כספכם במגוון רחב של בתי השקעות. מסלול פוליסת חיסכון מור, הוא אחד האפשרויות העומדות בפניכם.

בית השקעות שנותן לכם יותר

עד לא מזמן כולנו התרגלנו לנהל את כספינו במסגרת מוצרי חיסכון לטווח קצר עד בינוני בעיקר באמצעות פקדונות בנקאיים. זאת מאחר ולא היתה שום חלופה הגיונית ומשתלמת יותר. רק לפני כעשור התחילו חברות הביטוח לשווק מוצר המהווה אלטרנטיבה ראויה והוא פוליסת חיסכון.

בעוד בעבר חברות הביטוח אילצו את לקוחותיהם לרכוש ביטוח צמוד לחיסכון ולקנוס את מי שבחר למשוך את כספיו בטרם עת, הרי שכיום הדברים השתנו. חברות הביטוח החליטו להתאים את עצמם לדרישת לקוחותיהם, ופיתחו מוצר היברידי המאפשר הן לחסוך כספים, הן להשאיר אותם זמינים (נזילים) לכל עת והן לקבל דחייה בתשלום מס רווחי הון עד למועד משיכת הכספים וליהנות מכל שאר היתרונות של פוליסת חיסכון.

מהי פוליסת חיסכון מור?

בדומה לפוליסות חיסכון רבות, מדובר בפוליסת ביטוח חיים שמאפשרת לכם להשקיע את כספיכם בשוק ההון באמצעות גוף מנהל, או במקרה הזה – חברת הביטוח. ניתן לפדות את כספי החיסכון תוך מספר ימי עסקים, וגם להחליף מסלולי השקעה באופן חופשי.

תשואות פוליסת חיסכון מור

בית ההשקעות מור זוכה למוניטין מכובד בקרב המשקיעים הודות לתשואות העודפות שהוא משיג, למרות שמדובר בבית השקעות יחסית צעיר. עם זאת, בשנה האחרונה ניתן לראות שהתשואה היא שלילית, אך כך לדאבוננו במרבית מסלולי החיסכון, וזאת בעקבות המלחמה בין רוסיה ואוקראינה, משבר הקורונה שעוד בא לידי ביטוי בהבטים הפיננסיים וכמובן האינפלציה הגבוהה.

 סוג מסלולתשואה מתחילת שנת 2022 (נכון ליולי 2022)תשואה מצטברת בשנה האחרונהתשואה מצטברת ב- 3 השנים האחרונות
כללי5.14%-0.96%-10.17%
מניות8.04%-0.40%-21.25%
אג"ח ממשלתי4.66%-3.72%-0.86%-
שיקלי קצר טווח0.51%-0.40%-0.05%-

למרות התשואות הנמוכות יחסית, יש סיבה לאופטימיות ויש סיבה להשקעה. שוק ההון מלמד אותנו כי לאורך זמן, השוק עולה, ולכן גם אם כרגע אנחנו נמצאים בעיצומו של משבר, תוך זמן מה הוא יהיה עוד מאחורינו. זכרו כי למרות שבמסגרת פוליסת חיסכון מור קיימת אפשרות למשוך את כספיכם בכל עת, בשוק ההון תמיד שווה להשקיע את הכסף לטווח הארוך, וליהנות מאפקט הריבית דריבית ומהתשואה המצטברת.

פוליסת חיסכון מור – איך מצטרפים?

רוצים להרוויח יותר? מתלבטים אם כדאי לחסוך עם פוליסת חיסכון מור, בפוליסה אחרת או אולי בכלל במכשיר פיננסי אחר? מעוניינים לערוך השוואת פוליסות חיסכון בקלי קלות? בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח אנחנו עובדים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים בארץ זה עשרות שנים, ונשמח לסייע לכם במקצועיות ובאדיבות בתהליך התאמת פוליסת החיסכון האידאלי בשבילכם. השאירו פרטים ואחד הנציגים שלנו יחזור אליכם בהקדם.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?

איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪ היא שאלה שחולפת בראשם של אנשים רבים שהספיקו לצבור כסף פנוי.  השקעה של 100 אלף ₪ היא הזדמנות טובה להגדיל את ההון הפיננסי. עם זאת, חשוב לבחור את אפיק ההשקעה המתאים ביותר, בהתאם לצרכים ולמטרות שלכם. במאמר זה נתמקד בהשקעות בשוק ההון ונבחן את יתרונותיהם.

קראו עוד »
תכנון פנסיוני
תכנון פנסיוני – למה זה חשוב?

תכנון פנסיוני הוא צעד מבורך שיכול לשרת אתכם בעתיד. החיים הם מסע מאתגר, אבל גם מלא בהזדמנויות. אנחנו עובדים קשה כדי להקים משפחה, לרכוש בית, לחסוך כסף לעתיד. אבל מה יקרה לנו כשלא נוכל לעבוד יותר?

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.