איזה קופת גמל להשקעה מומלצת?

אם אתם מחפשים קופת גמל להשקעה מומלצת הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לבדוק איפה תוכלו למקסם את החסכונות הכספיים שלהם. אז איך עושים את זה נכון ואיך לדעת שקיבלתם המלצה אמינה? מוזמנים לקרוא ולגלות

האם קופת גמל להשקעה מומלצת?

קופת גמל להשקעה מומלצת לכל מי שמעוניין להשקיע את כספו הפנוי בשוק ההון באמצעות גוף פיננסי שינהל את כספיו. בהחלט מדובר באפיק חיסכון והשקעה מומלץ בזכות יתרונותיו הרבים:

  • כל בעל תעודת זהות אזרחית, בכל גיל, יכול שתיפתח על שמו קופ"ג להשקעה.
  • הכסף נשאר נזיל ואפשר למשוך אותו בכל רגע נתון (בכפוף למס רווחי הון)
  • קיימת גמישות רבה בהפקדות – ניתן לבצע הפקדה חודשית, מזדמנת או חד פעמי שנתית, עד לסכום התקרה המתעדכן אחת לשנה (נכון לשנת 2023 קיימת תקרה מוגדלת שעומדת על כ- 76,000 ₪)
  • ניתן לקבל את כל החיסכון בפטור ממס רווחי הון אם מושכים אותו כקצבה חודשית לאחר גיל 60 וכן לקבל עליו פטור ממס הכנסה.
  • ניהול הכספים מתבצע בשיטת "שגר ושכח" על ידי מנהלי השקעות מקצועיים תמורת דמי ניהול
  • ניתן לנייד את החיסכון בין מגוון מסלולים ובין הקופות בכל רגע וללא עמלה, מס או קנס
  • אפשר לקבל הלוואה אטרקטיבית יחסית לכל מטרה על חשבון הקופה
  • ניתן להוריש את החיסכון למוטבים במקרה של פטירה חלילה

המלצה אמיתית או אינטרסנטית?

כולנו משקיעים מאמצים רבים על מנת למקסם את הכספים שברשותינו על מנת שהם יעבדו למעננו קשה לפחות כמו שאנחנו עבדנו כדי להרוויח אותם. אחת האופציות שעומדות בפנינו היא להשקיע את הכסף בשוק ההון באמצעות קופת גמל להשקעה בשיטת "שגר ושכח": כל מה שצריך זה לפתוח קופה, להפקיד אליה כסף ולסמוך על הגוף הפיננסי שינהל אותה עבורנו, כי הרי אנחנו משלמים לו דמי ניהול. אבל איך אפשר לסמוך על הגוף המנהל בעיניים עצומות ולדעת שהוא יעשה את העבודה הטובה ביותר עבורנו?

למרות שכסף הוא עניין חשוב ורגיש, רוב האנשים מעדיפים לפנות לחברים, למשפחה, לחברים מהעבודה ואפילו לגוגל ולרשתות החברתיות על מנת לברר איזו קופת גמל להשקעה מומלצת. אבל העניין הוא שמה שטוב לאדם אחד, לאו דווקא יתאים לאחר (ולהפך). למעשה, כיום יותר מתמיד יש קושי להבחין בין המלצה כנה להמלצה שמאחוריה קיים אינטרס. כיום יש משפיענים, כתבות ממומנות ודרכים אחרות לגרום לאנשים לרכוש מוצרים, וכן – גם מוצרים פיננסים.

אז איך נדע אם קופת גמל להשקעה מומלצת באמת?

המלצות בנושא זה יש לקבל אך ורק מאנשי מקצוע בעלי רישיון פנסיוני שעובדים עם מגוון רחב של בתי השקעות, כדי לנטרל אינטרסנטיות. בפתרונות עדיפים למשל אנחנו עובדים עם כל הגופים הפיננסים המובילים בארץ, אך מעבר לכך אנחנו משתמשים במערכת חכמה המאפשרת השוואת קופת גמל להשקעה תוך התייחסות לכמה וכמה פרמטרים, ולא מסתפקים בהשוואה של דמי ניהול ולביצועי התשואות שלהם.

קיימת מורכבות רבה בבחירת קופ"ג להשקעה. אנחנו בוחנים את הנתונים לאורך זמן, במסלולי הרלבנטי עבורכם, בודקים את מדד שארפ, מדיניות ההשקעה, דמי הניהול, ציון במדד השירות, חשיפה למניות ואג"ח, חשיפה לנכסים סחירים ובלתי סחירים וכל זאת רק על קצה המזלג, ומתוך רצון להציע לכם קופת גמל מומלצת לצורכיכם באופן מקצועי, אמין ואובייקטיבי, ולחסוך מכם עבודת תחקיר סזיפית ומייגעת, שעלולה גם לפגוע בחיסכון שלכם במקום למקסם אותו. צרו קשר עוד היום עם הסוכנים שלנו שמכירים את התחום לעומק, עוסקים בו עשרות שנים ועובדים עם כל בתי ההשקעות וחברות הביטוח המובילים בארץ.

נשמח להכיר אתכם ואת צורכיכם, להשוות עבורכם בין שלל האפשרויות, להציע לכם מסלול השקעות אידיאלי, להתמקח על דמי הניהול ולעזור לכם ליהנות מתוצאות אידיאליות להשקעתכם. פנו למומחים שלנו עוד היום ותקבלו שירות איכותי, ייעוץ מקצועי ויחס אישי.

קופת גמל להשקעה מומלצת
תרצו לחזור לנושא מסוים?
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?

איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪ היא שאלה שחולפת בראשם של אנשים רבים שהספיקו לצבור כסף פנוי.  השקעה של 100 אלף ₪ היא הזדמנות טובה להגדיל את ההון הפיננסי. עם זאת, חשוב לבחור את אפיק ההשקעה המתאים ביותר, בהתאם לצרכים ולמטרות שלכם. במאמר זה נתמקד בהשקעות בשוק ההון ונבחן את יתרונותיהם.

קראו עוד »
תכנון פנסיוני
תכנון פנסיוני – למה זה חשוב?

תכנון פנסיוני הוא צעד מבורך שיכול לשרת אתכם בעתיד. החיים הם מסע מאתגר, אבל גם מלא בהזדמנויות. אנחנו עובדים קשה כדי להקים משפחה, לרכוש בית, לחסוך כסף לעתיד. אבל מה יקרה לנו כשלא נוכל לעבוד יותר?

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.