למה כדאי להיעזר ביועץ פרישה לגמלאות?

בין אם אתם עומדים רגע לפני יציאה לפנסיה ואתם לא יודעים מה לעשות ובין אם רוצים להתכונן מראש לקראת הרגע המכונן הזה, כדאי לפנות אל יועץ פרישה לגמלאות. למה מדובר בצעד חשוב ואיך הוא יכול לעזור לכם? כל התשובות במאמר.

תפקידו של יועץ פרישה לגמלאות

אם אתם לא מפסיקים לחשוב על הרגע שבו תצאו לפנסיה, חוששים מפניו והמחשבות האלה מדירות שינה מעיניכם, הצעד הנכון ביותר עבורכם הוא לקבוע פגישה עם יועץ פרישה לגמלאות. בכל זאת, תקופת הפנסיה היא לא עניין של מה בכך. מדובר בתקופת חיים בהחלט משמעותית שבה יהיה לכם מצד אחד יותר זמן פנוי לתחביבים, לטיולים וליקירכם, ומצד שני אתם הולכים ומתבגרים ומתחילים להתמודד עם אתגרים בריאותיים ואחרים. מעבר לכך, לתקופת החיים הזו יש כמובן גם משמעות כלכלית, ולכן כדאי להיערך בהתאם. על מנת לעבור את התקופה הזו על הצד הטוב ביותר, במינימום דאגות וחששות, ובמקסימום הנאה, יהיה זה נכון היפגש עם יועץ פרישה לגמלאות.

היבטים כלכליים של הפרישה

לצערנו גם אם חסכנו כל חיינו במוצר פנסיוני כלשהו (לדוגמה קרן פנסיה) ומגיע לנו קצבת זקנה מהמדינה, אם לא ננהג נכון, החיסכון עלול שלא להספיק למשך שארית חייכם. חשוב לקחת בחשבון ענייני מיסוי, זכויות וחובות של בני הגיל השלישי.

יועץ פרישה לגמלאות יוכל לסייע לכם רבות בעיקר בפן הכלכלי: הוא יבדוק עבורם את היקף הנכסים שצברתם לאורך כל חייכם, את ההוצאות הצפויות לכם, התוכניות שאתם מתכננים והמטרות שאתם רוצים להגשים, ויעזור לכם להגיע לרמות הכנסות אופטימית.

סוכן פנסיוני שמתמחה בתחום הפרישה והביטוח ועובד עם כל הגופים המוסדיים שמנהלים את כספכם, יוכל לספק לכם ייעוץ איכותי ואובייקטיבי, תוך שימת דגש על טובתכם. רק הוא יוכל לנהל עבורכם מו"מ מוצלח מול הגופים האלה ולעזור לכם להזדקן בכבוד.

אנחנו כאן בשבילכם!

כסוכנים עתירי ידע וניסיון בתחום הפרישה ובתור מי שעובדים בצמוד כבר שנים רבות עם כל חברות הביטוח ובתי ההשקעות אנחנו מבינים היטב את חששותיכם לקראת הפנסיה. לכן אנחנו בסוכנות פתרונות עדיפים פועלים באדיבות, בסבלנות ובמקצועיות על מנת לסייע לכם להתכונן לתקופה הזו. פנו אלינו עוד היום ותיהנו משקט נפשי באשר לעתידכם.

יועץ פרישה לגמלאות
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
מיסוי כספי פנסיה
מיסוי כספי פנסיה – כל מה שחשוב לדעת

מיסוי כספי פנסיה היא עניין שמעסיק לא מעט חוסכים, בין אם הם עומדים בפני פרישה ובין אם הם נקלעו למשבר כלכלי ומתלבטים אם כדאי להם למשוך את הכסף או לקבל הלוואה. במאמר זה נסביר על כל אחת מהסיטואציות האלה.

קראו עוד »
מתכנן פרישה
על תפקידו ועל חשיבותו של מתכנן פרישה

פרישה היא שלב משמעותי בחיים, המהווה שינוי משמעותי בתחומים שונים, ביניהם היבטי המימון, הקריירה והחיים האישיים. פגישה עם מתכנן פרישה לצורך תכנון פרישה מוקדם היא חיונית על מנת להבטיח יציבות כלכלית לאורך תקופת הפרישה, ולממש את החלומות והמטרות האישיות.

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.