מחשבון פוליסת חיסכון

מחשבון פוליסת חיסכון הוא כלי נהדר שעוזר לחוסכים לדעת כמה כסף יצטבר להם אחרי תקופה מסוימת, כמה כסף עליהם לחסוך על מנת להגיע לסכום היעד שבו הם מעוניינים ועוד. בשביל מה זה טוב ולמה כדאי לשים לב?

מחשבון פוליסת חיסכון – בשביל מה זה טוב?

אם אתם רוצים לפתוח פוליסת חיסכון או אם כבר לכם כזו, מחשבון תשואות של פוליסות חיסכון והשקעה יכול להוות כלי מצוין על מנת לתכנן את עתידכם הפיננסי בדרך הטובה ביותר. נניח והחלטתם שברצונכם להגיע לסכום מסוים ואינכם בטוחים כמה כסף אתם צריכים להפקיד על מנת להגיע לסכום הזה, כל מה שעליכם לעשות הוא להזין את הנתונים במחשבון  על מנת לקבל תשובה. לחלופין, אם אתם רוצים לדעת כמה כסף ייצבר לזכותכם בפוליסה אם אתם תמשיכו להשקיע את אותו סכום או אם תשנו אותו, גם כאן המחשבון יכולה להוות עזר. כלומר הוא מסייע לכם לקבל החלטה בנוגע לאופן שבו אתם משקיעים את הכספים שלכם.

הנה דוגמאות למחשבונים של פוליסות חיסכון באתרים של חברות הביטוח ובתי ההשקעות:

למה בכלל צריך את זה?

בדומה למוצרים אחרים אשר מושקעים בשוק ההון, גם במקרה של פוליסת חסכון קיים אפקט הריבית דריבית, או כפי שאלברט איינשטיין כינה אותו – הפלא השמיני של תבל. הכוונה היא שאתם משקיעים סכום מסוים, הסכום הזה מניב תשואה והתשואה הופכת להשקעה במנגנון שהולך וחוזר חלילה.

ניתן דוגמה: אם הפוליסה תניב תשואה של 5% בשנה והפקדתם 1000 ₪ החיסכון שלכם יהיה בסוף השנה יהיה 1050 ₪. בהנחה ולא תמשכו את הכסף ונניח ושנה לאחר מכן שוב הפוליסה הניבה תשואה של 5%, אזי כבר יצטבר לכם בחיסכון 1050+5% = 1102.5 ₪. בשנה השלישית הוא יהיה כבר 1157 ₪, בשנה הרביעית הוא יהיה כבר 1215 ₪ ובשנה החמישית הוא יהיה שווה 1276 ₪. כלומר גם אם לא הפקדתם כלום במשך 5 שנים, ובהנחה שהתשואה תהיה 5% כל שנה כמו שציינו בדוגמה, תרוויחו כבר 226 ₪.

איך לחשב את הערך העתידי של החיסכון שלכם?

מחשבון פוליסת חיסכון הוא כלי נחמד, אבל חשוב מאוד לזכור שהוא אינו מדויק. אף אחד לא יודע באמת להגיד כמה תשואה הפוליסה תעשה במהלך כל שנה. מדובר בהערכה בלבד ואי אפשר להסתמך רק עליו. שימו לב כי לרוב המחשבון אינו מתייחס לשינויים בריבית ובמדד המחייה ואינו לוקח בחשבון שלל פרמטרים נוספים, שעשויים להשפיע על הכסף שבסופו של דבר יישאר לכם ביד.

אז מה בכל זאת אפשר לעשות?

אם אתם לא רוצים לפעול על סמך ניחושים ותחושת בטן שווה לפנות לסוכן פנסיוני שמתמחה בעולם ההשקעות. הסוכנים שלנו בפתרונות עדיפים משתמשים בטכנולוגיה חכמה המאפשר שקלול של מגוון רחב של פרמטרים שיעזרו לכם לתכנן את העתיד שלכם טוב יותר. כמו כן הוא יוכל לסייע לכם לבחור את הפוליסה המשתלמת ויוזילו עבורכם את דמי הניהול ככל הניתן כדי שתוכלו למקסם את הרווחים. פנו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים ותיהנו משירות מקצועי ושקט נפשי.

מחשבון פוליסת חיסכון
תרצו לחזור לנושא מסוים?
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
חיסכון פיננסי לעתיד

חיסכון פיננסי לעתיד הוא למעשה פוליסת חיסכון המשווקת ע"י חברת כלל. מהי פוליסת חיסכון, מהם היתרונות שהיא מציעה לחוסכים ומה חשוב לדעת לפני שמצטרפים?

קראו עוד »
תכנון פנסיוני
תכנון פנסיוני – למה זה חשוב?

תכנון פנסיוני הוא צעד מבורך שיכול לשרת אתכם בעתיד. החיים הם מסע מאתגר, אבל גם מלא בהזדמנויות. אנחנו עובדים קשה כדי להקים משפחה, לרכוש בית, לחסוך כסף לעתיד. אבל מה יקרה לנו כשלא נוכל לעבוד יותר?

קראו עוד »
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?

איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪ היא שאלה שחולפת בראשם של אנשים רבים שהספיקו לצבור כסף פנוי.  השקעה של 100 אלף ₪ היא הזדמנות טובה להגדיל את ההון הפיננסי. עם זאת, חשוב לבחור את אפיק ההשקעה המתאים ביותר, בהתאם לצרכים ולמטרות שלכם. במאמר זה נתמקד בהשקעות בשוק ההון ונבחן את יתרונותיהם.

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.