כל מה שרציתם לדעת על חיפוש קרן השתלמות

טובעים בניירת? לא בטוחים אם יש לכם קרן השתלמות או איפה היא נמצאת? קיימות מספר דרכים לחיפוש קרן השתלמות. אנחנו כאן כדי להכיר לכם את כל הדרכים הכי פשוטות והכי יעילות. אז שנתחיל?

דבר ראשון: האם חיפוש קרן השתלמות כרוך בתשלום?

ראשית, כדאי שנבהיר את הדבר הכי חשוב: חיפוש קרן השתלמות אינו כרוך בתשלום! אמנם קיימות לא מעט חברות שרלטניות שמציעות את השירות תמורת תשלום מסוים, אבל ממש אין צורך לשלוף את כרטיס האשראי ולהיפרד מכמה עשרות או אפילו מאות שקלים לצורך עניין זה.

חיפוש קרן השתלמות באמצעות אתר הר הכסף הממשלתי

אחד המיזמים החשובים של משרד האוצר בשיתוף בנק ישראל בשנים האחרונים הוא הר הכסף. מדובר באתר ממשלתי רשמי, אשר מיועד לצורך בדיקת כספים אבודים חינמית כגון איתור קרן השתלמות או כל מוצר פנסיוני אחר שאתם מעוניינים לחפש עבור עצמכם או עבור יקירכם. כמו בכל אתר ממשלתי תוכלו לראות בכתובת שלו את הסיומת gov.il, המעידה על כך שמדובר באתר ממשלתי של מדינת ישראל.

האם אתר הר הכסף מספיק לצורך חיפוש קרן השתלמות?

חיפוש קרן השתלמות, קופת גמל, קרן פנסיה או ביטוח חיים באמצעות האתר הממשלתי הוא קל, פשוט וחינם, ואפילו העלינו לכאן בעבר מאמר שמסביר איך להשתמש בהר הכסף.

עם זאת, חשוב לזכור שיש לאתר זה כמה וכמה חסרונות, למשל:

  • לא ניתן לדעת כמה כסף חסכתם
  • לא ניתן לדעת באיזה מוצרים או מכשירים הכסף נמצא
  • לא ניתן לדעת איזה תשואות קיבלתם מאותם חסכונות
  • לא ניתן לדעת מהם דמי הניהול שאתם משלמים על חסכונות אלה
  • האתר לאו דווקא מציג את כל החסכונות שיש לכם
  • ניתן לבצע רק עד 10 חיפושים בלבד לכל מספר תעודת זהות

איך תדעו שאתם מקבלים שירות הוגן?

כפי שהדגשנו בתחילת המאמר, לצערנו, ישנן חברות שמנצלות את חוסר המודעות של הציבור הרחב, ומציעות לאתר עבורכם את קרן ההשתלמות תמורת תשלום. על מנת לא להתבלבל, הנה כמה סימנים שיכולים לעזור לכם לדעת שאתם מקבלים שירות הוגן:

  • השירות שאתם מקבלים ניתן על ידי אנשי מקצוע מהתחום הפנסיוני
  • השירות ניתן לאחר שאתם בעצמכם פניתם לאותו אדם, ולא כי הוא יזם אליכם שיחה או מייל
  • השירות ניתן באדיבות, בסבלנות ובמקצועיות וכאמור – ללא כל תמורה

השיטה המוצלחת ביותר לחיפוש קרן השתלמות

למרות כל המכשולים שצריך לשים לב אליהם, אל תרימו ידיים. חיפוש קרן השתלמות ומוצרים פנסיוניים אחרים הוא בהחלט אפשרי וכדאי, גם ללא עזרת האתר הממשלתי.

המומחים של פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח ישמחו לתת לכם מידע אמין, מדויק ואיכותי על כל חשבונות החיסכון שלכם, בין אם הם פעילים ובין אם לא, ולעזור לכם לאתר כספים אבודים בקלות וללא כל עלות.

אנו נעניק לכם את כל המידע החשוב: איזה מוצרי חיסכון יש לכם, מיהם הגופים שמנהלים אותם בשבילכם, כמה דמי ניהול אתם משלמים, אילו תשואות הם הניבו וכו'. נשמח לנתח עבורכם את המידע, להציע הצעות ייעול ושיפור כדי שתיהנו מהם אפילו יותר.

כבר למעלה מ- 20 שנה אנחנו עובדים בצמוד לכל גופים הפיננסיים המובילים במשק הישראלי בשילוב טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת השוואה מעמיקה וחכמה. צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם, לאתר עבורכם כספים אבודים ולעזור לכם לקבל החלטות פיננסיות משתלמות.

תרצו לחזור לחלק ספציפי במאמר?

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
קרן השתלמות אלטשולר שחם
קרן השתלמות אלטשולר שחם

קרן השתלמות אלטשולר שחם  נחשבת לאחת הקרנות הפופלריות בארץ. אילו מסלולי השקעה היא מציעה לחוסכים, מהם יתרונותיה ומה כדי לדעת לפני שממהרים להצטרף אליה?

קראו עוד »
הלוואת בלון מקרן השתלמות
הלוואת בלון מקרן השתלמות – האם היא משתלמת?

הלוואת בלון מקרן השתלמות הופכת לרלבנטית יותר מתמיד בעידן שבו אנחנו חיים, הן עבור שכירים והן עבור עצמאים. אחת השאלות המרכזיות שמתעוררות בקרב המתלבטים היא האם לקחת הלוואת בלון מקרן השתלמות או למשוך את החיסכון. אנחנו כאן כדי לתת לכם כמה נקודות למחשבה.

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.