ביטוח בריאות הראל – בזמן אמת יש מי שעומד לצדכם

אמנם קיים בארץ ביטוח בריאות ממלכתי, אבל הכיסוי שלו הוא בסיסי ביותר, וגם עם ביטוחים של קופות החולים איננו מכוסים כראוי. לשם כך נועד ביטוח בריאות הראל, המונה מספר מסלולים.

אין דבר חשוב מהבריאות שלנו וזוהי אינה קלישאה.  עלינו לקחת אחריות אישית ולשמור על בריאותינו. אנו עושים זאת באמצעות שמירה על אורח חיים בריא. אך במקביל עלינו לחשוב גם על המצבים שבהם אנו עלולים לחלות. עלינו לפרוש לעצמינו רשת ביטחון אשר תגן עלינו. טיפולים רפואיים הם אינם דבר זול ולכן על מנת להבטיח שבשעת הצורך נוכל לקבל שירותי רפואה עלינו לדאוג לעצמינו ולרכוש לביטוח בריאות.

שירותי הבריאות במדינת ישראל הם מהשירותים הטובים בעולם.

יש בארץ רמה גבוהה של רפואה ושירותים הזמינים לכל אזרח במסגרת חוק הבריאות הממלכתי. אך למרות ששירותי הבריאות בארץ מתקדמים יותר מהרבה מדינות, עדיין יש להם נקודת חולשה והם אינם יכולים להעניק את המענה המושלם במסגרת הביטוח הרפואי הרגיל של קופת החולים. ביטוח בריאות של הראל נועד לפצות על החוסרים של ביטוח הבריאות הממלכתי ולהבטיח מענה רפואי הולם במקרים בהם זקוקים להם.

הרפואה הציבורית תלויה בתקציב הממשלה ולא תמיד מצליחה לתת מענה לצרכים של כל פרט. אנשים אשר נזקקים לתרופות יקרות, מצילות חיים, עשויים לגלות כי תרופות אלו אינן נכללות בסל הבריאות; אנשים אשר נזקקים לבדיקות הדמיה מתקדמות וניתוחים עלולים למצוא את עצמם בתקופת המתנה ארוכה אשר רק מחמירה את מצבם הבריאותי. שלא נדבר על מקרים בהם אנו נזקקים להשתלת איברים ונמצאים בתור ארוך כאורך הגלות. כולנו מקווים להיות בריאים ושלא נזדקק לשירותים רפואיים כאלה, אך עלינו להכיר במגבלות קופות החולים ולבטח את עצמנו על מנת שנקבל מענה הולם לכל בעיה רפואית. 

אנשים רבים חושבים שביטוח הבריאות של קופת החולים נותן מענה לכל בעיה רפואית. אך חס וחלילה אם יחלו במחלה קשה הם עלולים לגלות, מאוחר מידי, שהם אינם מקבלים מענה הולם. רבים מהשירותים הרפואיים אינם מכוסים על ידי קופות החולים, אפילו לא במסגרת הביטוחים המשלימים שהן מציעות; תרופות אשר מחוץ לסל אינן זמינות עבורם והאפשרויות לניתוחים בחו“ל הן מוגבלות ביותר. מי שמעוניין בפתרון אמיתי צריך ביטוח בריאות פרטי

למה מומלץ לעשות ביטוח בריאות של הראל?

הראל ביטוח בריאות מעניק לכם פתרון עבור כל אותם המצבים בהם אתם "נופלים בין הכיסאות", ואינכם מקבלים מקופות החולים את הטיפול הרפואי שלו אתם נזקקים. חברת הראל מציעה לכם ביטוח בריאות בכמה מסלולים ועם אפשרות לרכישת הרחבות. 

ביטוח בריאות הראל ש.ר.פ Perfect Platinium 

מסלול המכסה ניתוחים פרטיים וטיפולים מחליפי ניתוח, ללא תלות בשב"ן שמציעות קופות החולים. חבילה זו מעניקה כיסוי להשתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל, טיפולים מיוחדים ותרופות שאינן נכללות בסל התרופות, עד 3 ייעוצים עם מומחי רפואה בכל שנת ביטוח.
במסגרת הכיסוי להשתלות וטיפולים מיוחדים בחו“ל, הנכלל בפוליסת הביטוח, תקבלו גם תגמול חודשי לאחר הטיפול או הניתוח, הוצאות טיסה ושהייה ללא השתתפות עצמית. הכיסוי לתרופות מיוחדות הוא עד לסכום של מיליון שקל בשנה והוא כולל תרופות יתום ותרופות Off Label.  
ניתן לרכוש הרחבות למסלול אשר כוללות:
•    כיסוי לתקופות פרימיום, כולל תרופות לטיפול במחלת הסרטן
•    אבחון פרטי מהיר במרכז הרפואי אסותא
•    שיפוי בגין שירותי רפואה משלימה
•    שירותים רפואיים אמבולטוריים, כולל בדיקות היריון, MRI, חוות דעת רפואיות ועוד

מסלול ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל – מהשקל הראשון

פוליסת זו מיועדת למעוניינים בכיסוי לניתוחים פרטיים ולטיפולים מחליפי ניתוח בישראל, ללא תלות בשב"ן או בשירותי רפואה ציבורית. הפוליסה כוללת: כיסוי מורחב לניתוחים מהשקל הראשון, הוצאות רפואיות בגין הניתוח, 3 התייעצויות בכל שנה לקראת הניתוח או בעקבותיו וטיפולים מחליפי ניתוח.

מסלול ניתוחים Upgrade  – כיסוי משלים שב"ן לניתוחים ולטיפולים מחליפי ניתוח בישראל

מסלול זה מעניק לכם כיסוי משלים שב"ן לניתוחים ולטיפולים מחליפי ניתוח בישראל, לרבות כיסוי הוצאות רפואיות הקשורות בניתוח, מעבר לזכאות בשב"ן, וכן הוצאות הקשורות להתייעצויות ולטיפולים מחליפי ניתוח, ובתנאי שבוצעו באמצעות רופא ו/או מוסד רפואי שלהראל יש עמם הסדר ניתוח או הסדר התייעצות.

מסלול Upgrade  אקסטרה – ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל 

מסלול זה מאפשר לכם לקבל כיסוי לניתוחים פרטיים ולטיפולים מחליפי ניתוח בישראל, באמצעות רופא או מוסד רפואי שלהראל יש עמו הסדר ניתוח או הסדר התייעצות. מסלול זה מכסה את ההוצאות שלכם, בעלות השתתפות עצמית בגובה 3,000 ₪. הכיסוי כולל: ניתוחים ,הוצאות רפואיות, ייעוץ מרופא מומחה לקראת הניתוח או בעקבותיו, טיפולים מחליפי ניתוח ועוד. 

מסלול השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל

מספקת לכם כיסוי מלא לכל ההוצאות הרפואיות הכרוכות בהשתלות ובטיפולים מיוחדים בחו"ל, לרבות תגמול חודשי לאחר טיפולים מיוחדים או השתלות בחו"ל, הוצאות טיסה ושהייה. כמו כן קיימת אפשרות למסלול חלופי של קבלת פיצוי חד פעמי.

מסלול ביטוח לכיסוי תרופות מיוחדות

פוליסת זו מעניקה לכם כיסוי עבור תרופות שלא כלולות בסל הבריאות הממלכתי או שלא מכוסות במסגרת הסל בשל התוויה רפואית השונה מהצורך הנדרש. הכיסוי בהרחבה זו היא עד לסכום של 1,000,000 ₪, ומתחדש מדי שנה. הפוליסה מכסה תרופות שעלותן גבוהה מ-10,000 ₪, תרופות יתום לטיפול במחלות נדירות, תרופות off-label, החזר השתתפות עצמית בגין תרופות שב"ן.

נספח הרחבה: שירותים רפואיים אמבולטוריים וטכנולוגיות מתקדמות

הנספח מעניק למבוטחי פוליסות הבריאות הפרטיות של הראל כיסוי רחב למגוון שירותים רפואיים שכיחים, שאינם במסגרת אשפוז בבית חולים (שירותים אמבולטוריים), כגון: חוות דעת רפואיות בארץ ובחו"ל, בדיקות רפואיות אבחנתיות כדוגמת MRI, טיפולים פיזיותרפיים והידרותרפיים, השתתפות בטיפול IVF, בדיקות היריון, מרפאות כאב, בדיקות לאבחון הפרעות קשב וריכוז ולקויות למידה בקרב ילדים ועוד.

נספח הרחבה: ניתוחים פרטיים וטיפולים מחליפי ניתוח בחו"ל

נספח זה מאפשר למי שמבוטח בביטוח בריאות פרטי של הראל, ומעוניין בכיסוי הוצאות רפואיות הקשורות בניתוח פרטי או בטיפול מחליף ניתוח שבוצע בחו"ל. הפוליסה מכסה באופן משמעותי את הוצאותיכם הכוללות: שכר מנתח פרטי, חדר ניתוח, בדיקה פתולוגית, הוצאות אשפוז, הטסה רפואית, הוצאות מלווה, הטסת מומחה לארץ וכדומה. כמו כן, הפוליסה מכסה הוצאות הקשורות בטיפול מחליף ניתוח עד לתקרה של 250 אלף ₪.

נספח הרחבה: טיפולים מחליפי ניתוח בישראל ובחו"ל

נספח זה מיועד למי שמבוטח בביטוח ניתוחים בישראל של הראל, שאינו כולל כיסוי לטיפולים מחליפי ניתוח. הנספח מספק לכם כיסוי להוצאות רפואיות הקשורות בטיפול מחליף ניתוח שבוצע בישראל או בחו"ל, מהשקל הראשון ועד לתקרה של 250,000 ₪.

נספח הרחבה: טיפולים פרימיום – טיפולים רפואיים מתקדמים

נספח זה מרחיב את הכיסוי הניתן לכם במסגרת פוליסות ביטוח הבריאות הפרטיות של הראל, במטרה לאפשר לכם להשתמש במיטב הטכנולוגיות הרפואיות בארץ ובחו"ל, כגון: תא לחץ, אביזרים רפואיים יקרים, טכנולוגיות לטיפול בכאב, טכנולוגיות לטיפול במחלה אונקולוגית ועוד.

נספח הרחבה: תרופות פרימיום

נספח זה נועד כדי לאפשר לכם להגדיל את סכום הביטוח ולהרחיב את הכיסוי לתרופות מיוחדות נוספות לאלו המכוסות בתכנית הבסיס לביטוח תרופות. בין היתר, הנספח מעניק כיסוי רחב לתרופות מיוחדות, בדיקה גנומית במקרה של סרטן בשלב מתקדם והגדלת סכום הביטוח לתרופות המכוסות בביטוח התרופות הבסיסי.

נספח הרחבה: טיפולי התפתחות לילד

נספח זה נותן לכם אפשרות כיסוי לשירותים רפואיים אמבולטוריים וטכנולוגיות מתקדמות למגוון טיפולים הנועדו להתפתחות הילד, כדוגמת: ריפוי בעיסוק, רכיבת סוסים טיפולים וקלינאות תקשורת. הנספח מיועד לילדים (עד גיל 21) וכולל השתתפות עצמית של 50% ועד 300 ₪ לטיפול, עד לסכום מירבי של 3,000 ₪ לשנת ביטוח.

כתב שירות: שירותי רפואה משלימה

שירות זה מאפשר לכם כמבוטחים באחד מהכיסויים לניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל לקבל שיפוי בגין הוצאות על טיפולים רפואיים בתחומי הרפואה המשלימה (אלטרנטיבית), כגון: דיקור סיני (אוקופונקטורה), שיאצו, כירופרקטיקה, רפלקסולוגיה, אוסטאופתיה, הומאופתיה, פלדנקרייז, ביו פידבק, נטורפתיה, חדרי מלח, עיסוי רפואי עקב אשפוז לאחר תאונה ועוד.  השירות כרוך בדמי השתתפות עצמית.

כתב שירות: רופא מלווה אישי 

באמצעות כתב השירות הזה אתם יכולים לקבל שירות הכולל ניהול וליווי רפואי צמוד במקרה של אירוע רפואי משמעותי, במהלך האבחנה, תהליך קבלת ההחלטות, הטיפול וההחלמה, בבית ובמהלך האשפוז, למשך 3 חודשים.
ניתן לנצל את השירות הזה באירועים רפואיים משמעותיים:
•    מקרה רפואי ללא אבחנה
•    סרטן
•    מחלות לב
•    מחלות אורתופדיות
•    בעיות נוירולוגיות
•    ניתוחים כירורגיים חוזרים
•    מחלות עיניים
•    מחלות ופרוצדורות בתחום רפואת הילדים 
•    ועוד

כתב שירות: רפואה אישית אונליין

מבוטחים בביטוח הבריאות הפרטי של הראל, יכולים ליהנות במסגרת כתב השירות מייעוץ עם רופא  בשיחת וידיאו באמצעות הטלפון הסלולרי, המחשב או הטאבלט, ולקבל מרשמים לתרופות, המלצות לבדיקות המשך והפנייה למרפאה לרפואה ראשונית של ביקורופא או לחדר מיון, לפי הצורך. הייעוץ עם רופא משפחה ניתן תוך 30 דקות מרגע פנייתך, ועם רופא מומחה תוך 24 שעות. השירות ניתן בתשלום השתתפות עצמית.

כתב שירות: מרכז פרטי לאבחון רפואי מהיר

זהו כתב שירות שמאפשר לכם ליהנות משירות אבחון רפואי מהיר בבית חולים אסותא במגוון מצבים רפואיים ומחלות, החיוני לצורך שיפור איכות חייכם ובמקרים מסוימים אף להצילם. השירות ניתן ללא תקופות המתנה ממושכות, וללא תלות מימון סל הבריאות הציבורי. כל האבחונים מתבצעים על ידי רופא מומחה.

כאשר אנו בריאים אנו מתקשים להבין עד כמה חשוב להיות מבוטחים ומכוסים. אך במידה ונחלה רצוי שנהיה מכוסים ונבטיח לעצמינו טיפול רפואי הולם. כדי לבחור את המסלול האידיאלי בביטוח בריאות הראל, מומלץ להתייעץ עם סוכן ביטוח מקצועי שיוכל לעזור לכם לקבל את ההחלטה.

ביטוח בריאות הראל - בזמן אמת יש מי שעומד לצדכם
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.