כמה עולה ייעוץ פנסיוני?

אם שקלתם לקחת ייעוץ פנסיוני, כדאי שתקראו את הכתבה הבאה. כמה עולה ייעוץ פנסיוני, במה זה שונה מייעוץ של סוכן פנסיוני ומה עדיף? מוזמנים לקרוא ולגלות

למה בכלל צריך ייעוץ פנסיוני?

מדובר בצעד מבורך בהחלט מאחר ובאמצעותו תוכלו להיות ערוכים ומוכנים ליום שבו תחליטו לפרוש מעבודתכם ולהתחיל לקבל קצבת פנסיה. לכן, אם אתם עדיין לא ממש יודעים איזו פנסיה מצפה לכם, איפה אתם חוסכים (אם בכלל) ואם אתם יכולים איכשהו לשפר את הקצבה שאתם צפויים לקבל, בהחלט כדאי לפנות למומחה ייעוץ פרישה. האמת שגם אם אתם יודעים, אבל הפעם האחרונה שנפגשתם עם סוכן פנסיוני היתה לפני הרבה זמן, חשוב לבדוק את מצבכם אחת לכמה שנים ולהתאים את החיסכון שלכם למצבכם המשפחתי והכלכלי שנוטה להשתנות.

יש לציין כי תוחלת החיים ויוקר המחייה שוחקים את כספי הפנסיה שלכם, ואף מדי פעם "צץ" הרעיון של להעלות את גיל הפרישה מתוך חשש אמיתי שהמדינה לא תוכל לעמוד בתחיבויות הפנסיוניות שלה. לא לחינם המדינה חוקקה בשנת 2017 חוק שמחייב גם עובדים עצמאים להפריש לעצמם לפנסיה, מתוך רצון להוריד מעצמה את האחריות לדאוג לכל כך הרבה פנסיונרים. מי שרוצה להיערך לקראת העתיד, ולא למצוא את עצמו מוכרח להמשיך לעבוד ולחיות רמת חיים נמוכה מזו שהורגל או ציפה לה, חייב לקבל ייעוץ מסוכן פנסיוני בהקדם האפשרי.

אז כמה עולה ייעוץ פנסיוני?

אחת השאלות הנפוצות בעת תיאום פגישה היא כמה עולה ייעוץ פנסיוני. חשוב לקחת בחשבון שהתשובה עשויה להשתנות מיועץ אחד לאחר, ומאדם אחד לאדם אחר, בהתאם למורכבות התיק ולהיקף הליווי הנדרש (נקודתי או מתמשך). זכרו שנושא הפנסיה הוא עניין חשוב שיש לטפל בו מוקדם ככל הניתן, ואסור להקל בו ראש. ככל שתתמהמהו יותר, ככה פחות אפשרויות יהיו פתוחות בפניכם וחבל.

פגישת ייעוץ ראשונית עם סוכן פנסיוני נערכת ללא כל עלות. אצלנו בפתרונות עדיפים עובדים בצמוד לכל הגופים המנהלים את הפנסיות של החוסכים, ולכן אנחנו יכולים גם לספק לכם ייעוץ אמין ואובייקטיבי. במסגרת פגישה זו תוכלו לקבל מידע חשוב כמו מהי קצבת הפנסיה הצפויה לכם, אילו סכומים תצטרכו בתקופת הגמלאות, אילו כלים יכולים לסייע לכם לצמצם את הפער בין המצוי לרצוי ועוד.

שאלות שחשוב לשאול

מעבר לשאלה כמה עולה ייעוץ פנסיוני חשוב גם שתשאלו מי מספק לכם את הייעוץ הזה. לצערנו, יש חוסר מודעות לעניין זה, ולכן אנחנו ממליצים לכם לברר קודם כל אם לאותו אדם קיים רישיון ייעוץ פנסיוני ועבור מי הוא עובד (כלומר האם הוא בעל אינטרסים מסוימים). מידע זה חשוב כדי שתקבלו מידע אמין, מקצועי ואובייקטיבי ולא תמסרו את כספכם לאדם שנאמן לגורם מסוים ולא שם אתכם בראש מעייניו.

צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירות שיעניק לכם שקט נפשי.

כמה עולה ייעוץ פנסיוני
תרצו לחזור לנושא מסוים?
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
מיסוי כספי פנסיה
מיסוי כספי פנסיה – כל מה שחשוב לדעת

מיסוי כספי פנסיה היא עניין שמעסיק לא מעט חוסכים, בין אם הם עומדים בפני פרישה ובין אם הם נקלעו למשבר כלכלי ומתלבטים אם כדאי להם למשוך את הכסף או לקבל הלוואה. במאמר זה נסביר על כל אחת מהסיטואציות האלה.

קראו עוד »
מתכנן פרישה
על תפקידו ועל חשיבותו של מתכנן פרישה

פרישה היא שלב משמעותי בחיים, המהווה שינוי משמעותי בתחומים שונים, ביניהם היבטי המימון, הקריירה והחיים האישיים. פגישה עם מתכנן פרישה לצורך תכנון פרישה מוקדם היא חיונית על מנת להבטיח יציבות כלכלית לאורך תקופת הפרישה, ולממש את החלומות והמטרות האישיות.

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.