האם סוכן מסוגל לתת ייעוץ פנסיוני בלתי תלוי?

תוכן עניינים

הציבור בישראל כבר השכיל להבין שאם הוא רוצה להצליח לצבור כמה שיותר כסף לקראת הפנסיה, עדיף לו לקבל ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי, אך נשאלת השאלה האם סוכן יכול לתת ייעוץ פנסיוני בלתי תלוי או שחייבים ללכת ליועץ פנסיוני ולהוציא לא מעט כסף?

צרכנות חכמה בתחום הפנסיוני

צרכנים נבונים מחפשים את השירות האמין והטוב ביותר, וכך גם בתחום הביטוח הפנסיוני.  אם יש משהו שאפשר לומר על הצרכן הישראלי זה שהוא צרכן חכם וממש לא פראייר: הוא נוהג לערוך השוואה מעמיקה בין מוצרים, להתמקח על מחירים ובדרך כלל ייצא עם שלל שהוא לא פחות ממעולה.

תחום הביטוח הפנסיוני מדשדש קצת מאחור, כי עדיין רב הנסתר על הגלוי עבור חוסכים רבים, למרות שכיום הן שכירים והן עצמאים חייבים לפי חוק בקרן פנסיה ובמוצרים פיננסיים אחרים להפקיד כספים לטובת שנות הפנסיה שלהם. חלק מהעניין הזה בא לידי ביטוי בבלבול בנוגע לשוני בין בעלי תפקידים בתחום זה ומהו בעצם ההבדל בין משווק פנסיוני, יועץ פנסיוני וסוכן פנסיוני ומי מהם יכול להעניק ייעוץ פנסיוני בלתי תלוי.

קודם כל עושים סדר במושגים

אז בואו נדבר קצת על אנשי מקצוע בתחום: משווק פנסיוני בדרך כלל הוא אדם שעובד אצל חברת ביטוח או בית השקעות מסוים. הוא יכול להמליץ לכם רק על החברה שבה הוא עובד וממנה הוא מקבל משכורת, ולא מעבר לכך. יועץ פנסיוני הוא איש מקצוע בלתי תלוי כלומר – הוא עובד אך ורק עבור מי שמשלם לו את השכר וזה אתם ולכן הוא יכול להמליץ לכם על כל חברת ביטוח או בית השקעות, לערוך בשבילכם השוואה בין מוצרים ומסלולים וכדומה. עם זאת, החיסרון העיקרי שאתם צריכים לשלם לו כסף עבור הייעוץ, ומדובר בסכום לא מבוטל. פתרון הביניים הוא סוכן פנסיוני.

סוכן פנסיוני עובד עבור מספר בתי השקעות וחברות ביטוח, שמשלמות לו עמלות ולכן השירות שהוא מספק ללקוחותיו ניתן עבורם בחינם. סוכן פנסיוני יכול להעניק ייעוץ פנסיוני בלתי תלוי כיוון שהוא עובד עם הרבה מאוד חברות ביטוח ובתי השקעות, ולכן יש לו גמישות רבה ממש כמו יועץ פנסיוני מבחינת המלצותיו, שכן אין לו אינטרס שתבחרו במוצר מסוים או בגוף פיננסי כזה או אחר.

רוצים לקבל ייעוץ פנסיוני בלתי תלוי? אנחנו כאן!

אתם משלמים לפנסיה מאז שהתחלתם לעבוד ועדיין חשוב לוודא שהקצבה שאתם חוסכים אכן תספק את צורכיכם לאחר גיל פרישה ולכן חשוב לקבל ייעוץ פנסיוני בלתי תלוי, וזה בדיוק מה שאנחנו עושים אצלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח.

אנחנו עובדים עם כל חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים בארץ כבר שנים רבות ואף משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת המאפשר השוואה חכמה בין שלל פרמטרים כדי לוודא שאתם נמצאים במסלול הנכון עבורכם, משלמים דמי ניהול הוגנים ונהנים מתשואות יפות. אנחנו מקפידים לספק ייעוץ פנסיוני בלתי תלוי ואובייקטיבי והרווח כולו שלכם! צרו קשר עוד היום ותיהנו משירות מקצועי, יחס אישי ושקט נפשי.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
מה זה קרן פנסיה משלימה
מה זה קרן פנסיה משלימה?

הרבה אנשים מנסים להבין מה זה קרן פנסיה משלימה, ואנחנו כאן כדי לענות על שאלה זו ועל שאלות נוספות כמו במה היא שונה מקרן רגילה או מקופת גמל, למה היא חשובה ועוד.

קראו עוד »
קופת פנסיה מומלצת
קופת פנסיה מומלצת – הטיפים שאתם חייבים להכיר

קופת פנסיה מומלצת היא משאת לבו של כל חוסך באשר הוא. כיום, כשהמודעות לתחום החיסכון הפנסיוני גבוהה מתמיד והמידע נגיש יותר מאי פעם, על פניו עולים הסיכויים שנוכל לבחור קופה מעולה, אבל עדיין יש כמה נושאים שחשוב לשים אליהם לב ובמאמר זה נרחיב על כך את הדיבור.

קראו עוד »
איפה יש לי פנסיה
איפה יש לי פנסיה?

אם לאחרונה שאלתם את עצמכם איפה יש לי פנסיה אתם לא לבד. אחוז נכבד מהאוכלוסיה לא יודע איפה הפנסיה שלו מנוהלת, כמה דמי ניהול משלמים, איזו תשואה החיסכון הניב וכו'. אנחנו כאן כדי להנגיש עבורכם את המידע החשוב.

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.