פוליסת השקעה מבית הפניקס: כל מה שרציתם לדעת

חברת הפניקס משווקת מוצר שנקרא פוליסת השקעה, שמוכר לחלקנו גם בתור פוליסת חיסכון. מהם יתרונותיה של הפוליסה, למה כדאי להצטרף ומה עוד חשוב שתדעו עליה? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

פוליסת השקעה – המפתח להצלחה

במציאות פיננסית דינמית מאוד שיוצרת תחושה של אי ודאות כלכלית, חשוב להתנהל נכון. לכן חשוב מצד אחד לחסוך ומצד שני גם לדעת להשקיע חכם. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות פוליסת השקעה – מוצר פיננסי שמצד אחד שומר על הכסף שלכם זמין ומצד שני מאפשר לכם לחסוך לטווח הארוך ולשמור על ערכו של הכסף. כל זאת, מבלי שתצטרכו ללמוד לעומק את עולם ההשקעות, מאחר וכספי החיסכון שלכם מנוהל ע"י מומחי ההשקעות של חברת הביטוח הפניקס.

מי היא חברת הפניקס?

חברת הפניקס היא אחת מחברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל, שמנהלת נכסים בהיקף של למעלה מ- 364 מיליארד ₪. היא נחשבת לאחד כמשקיע חיוני בשוק ההון הישראלי ובנוסף לכך היא פעילה בשווקים נבחרים ברחבי העולם.

החברה זכתה בטייטל "קבוצת ההשקעות, הביטוח והפיננסיים לשנת 2022" בדירוג חברת עדיף. מאחוריה 70 שנות ניסיון ומוניטין, ולמעלה מ- 3,000,0000 לקוחות.

מה זה פוליסת השקעות ומהם יתרונותיה?

פוליסת חיסכון היא מכשיר השקעה בעל יתרונות רבים: תוכלו לחסוך לכל מטרה שהיא ולכל טווח זמן. חברת הפניקס משקיעה את כספכם הן בשוק ההון והן בנכסים בלתי סחירים (למשל נדל"ן, תשתיות וכדומה).

  • מגוון מסלולי השקעה – ניתן לבחור את מסלול ההשקעה המתאים ביותר עבורכם ואף לעבור בין המסלולים בכל רגע נתון ובאופן חופשי, ללא מגבלה, ללא תשלום מס רווחי הון, עמלה או קנס כלשהו. לכל מסלול השקעה יש את רמת הסיכון שלו, וניתן לשלב ביניהם, בהתאם להעדפותיכם ולרצונותיכם.
  • נזילות – כספי החיסכון זמינים ונזילים, כלומר – ניתן למשוך אותם בכל רגע ומבלי שתצטרכו "לנעול" אותם לתקופה מסוימת. כל זאת, ללא קנסות פדיון, אך בכפוף לתשלום מס רווחי הון.
  • הלוואה בתנאים מעולים – אחד היתרונות המשמעותיים של פוליסת השקעה הוא האפשרות לקבל הלוואה בתנאים מצוינים, באופן פשוט וקל, על חשבון כספי החיסכון. כך מצד אחד אתם מקבלים את הכסף שאתם צריכים ואף יכולים למנף אותו, ומצד שני הכסף שבקופה ממשיך לצבור רווחים.

מעבר לכך, לפוליסת חיסכון יש יתרונות רבים נוספים, כגון: הטבות מס מיוחדות לפנסיונרים שנולדו לפני 1949, גמישות מלאה בסכום ההפקדות ובאופן ביצוען ועוד.

איך מצטרפים?

פוליסת השקעה של הפניקס היא מוצר מצוין, אך היא לאו דווקא מתאימה לכל אחד. למעשה, חברות ביטוח רבות מציעות פוליסות חיסכון, ולפחות לאחת מהן יש יתרון ייחודי שלא תוכלו למצוא באחרות. חשוב לבצע השוואת פוליסות חיסכון בטרם פותחים פוליסה, כי מעבר בין חברות ידרוש מכם למשוך את הכסף ולשלם מס רווחי הון.

וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. המומחים של פתרונות עדיפים עובדים כבר שנים רבות עם חברות הביטוח המובילות במשק הישראלי, ומשתמשים בטכנולוגיה חכמה המאפשרת השוואה איכותית ומקיפה. רוצים לעשות את הבחירה הנכונה? פנו אלינו עוד היום ונשמח לעזור לכם.

פוליסת השקעה
תרצו לחזור לנושא מסוים?
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?
איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪?

איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪ היא שאלה שחולפת בראשם של אנשים רבים שהספיקו לצבור כסף פנוי.  השקעה של 100 אלף ₪ היא הזדמנות טובה להגדיל את ההון הפיננסי. עם זאת, חשוב לבחור את אפיק ההשקעה המתאים ביותר, בהתאם לצרכים ולמטרות שלכם. במאמר זה נתמקד בהשקעות בשוק ההון ונבחן את יתרונותיהם.

קראו עוד »
תכנון פנסיוני
תכנון פנסיוני – למה זה חשוב?

תכנון פנסיוני הוא צעד מבורך שיכול לשרת אתכם בעתיד. החיים הם מסע מאתגר, אבל גם מלא בהזדמנויות. אנחנו עובדים קשה כדי להקים משפחה, לרכוש בית, לחסוך כסף לעתיד. אבל מה יקרה לנו כשלא נוכל לעבוד יותר?

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.