איתור פוליסות ביטוח חיים

ביטוח חיים נועד לספק מצנח כלכלי עבור יקיריו של המבוטח, במקרה שבו חלילה חייו נקטעים בטרם עת. איתור פוליסות ביטוח חיים הוא פעולה שכדאי לבצע במקרים מסוימים. באילו מצבים מדובר ומהי התועלת בכך? על כך ננסה לענות במאמר זה.

איתור פוליסות ביטוח חיים עבור המבוטח

פוליסות ביטוח, מכל סוג שהוא, נועדו לספק לנו תחושת שליטה וביטחון ושקט נפשי. במקרה של ביטוח חיים, הוא מעניק לנו גם את היכולת לדאוג מראש לבני משפחתנו או לאנשים אחרים שיקרים ללבנו, במטרה להקל עליהם ככל הניתן גם בתרחיש הנורא מכל.

לדעת על מה אתם משלמים

יחד עם זאת, לפעמים אנחנו כלל איננו מודעים שאנחנו מבוטחים בביטוח חיים ומשלמים מאות ואפילו אלפי שקלים מדי חודש למספר חברות ביטוח. אמנם אין לכאורה בעיה עם ביטוח חיים כפול, כיוון שבעת הצורך המוטבים שבחרתם יוכלו לקבל פיצוי מכל החברות שבהם אתם מבוטחים, ויחד עם זאת, ברוב המקרים מדובר בביטוחים כפולים שאנשים כלל אינם מודעים שהם משלמים עבורם.

לחסוך בעלויות

חשוב גם להדגיש שלעתים ניתן לשלם על אותו ביטוח חיים בחברות ביטוח שונות, אך קיימים בכל זאת פערים בתשלום על אותו הביטוח, שיכולים לבוא לידי ביטוי בתשלום הפרמיות. איתור ביטוח חיים יכול לחסוך לכם מאות ואלפי שקלים מדי שנה, ולכן חשוב לפנות לסוכנות ביטוח שמתמחה בבדיקת כפל ביטוחים.

לעשות סדר בתיק הביטוחי

איתור פוליסות ביטוח חיים, לעתים קרובות משלב איתור פוליסות ביטוח נוספות. בסיום התהליך תקבלו דוח שמראה בדיוק מהן הפוליסות שיש לכם, וכעת תוכלו לעשות סדר בתיק הביטוחי. יתכן שתגלו שמצבכם יחסית טוב, ושלא שילמתם על ביטוחים כפולים ומיותרים, אך יכול מאוד להיות שתגלו שכן יש ביטוחים שאתם יכולים לבטל. כך או כך, חשוב שתיעזרו בסוכן ביטוח פנסיוני כדי לקבל את המידע הנדרש ולהבין לעומק כל צעד שאתם שוקלים לעשות, כדי שלא תמצאו את עצמכם סובלים מחסר ביטוחי.

איתור פוליסות ביטוח חיים של נפטרים עבור מוטבים

ייתכן שבזמן האחרון איבדתם את יקירכם, וכעת התפניתם לברר את זכויותיכם. האם תדעו להגיד אם היה לו ביטוח חיים, כמה פוליסות היו לו, באיזה חברות, מהו הסכום שביטח את עצמו ומי הם המוטבים שבחר? סביר להניח שלא, ולכן איתור פוליסות ביטוח חיים הוא שירות חיוני כדי לקבל את התמונה המלאה.

ביטוח חיים אמור לשמש למעשה את המוטבים של המבוטח, בבוא העת. כדי לבדוק אילו ביטוחים היו למבוטח ואם אתם זכאים לתבוע אותם, ניתן לפנות לסוכן ביטוח פנסיוני שיוכל לסייע לכם לבצע את הבדיקה ולפענח עבורכם את הנתונים העולים ממנה.

סוכנות ביטוח ששמה את הלקוחות בראש סדר העדיפויות

בתהליך איתור פוליסות ביטוח חיים המומחים שלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח מקפידים תמיד לערוך בדיקה יסודית, מקיפה ואיכותית על מנת לאתר את כל הביטוחים שלכם, ולהתאים אותם במדויק לצרכים שלכם. אתם מוזמנים להשאיר פרטים בטופס ואנחנו נדאג לחזור אליכם בהקדם.

איתור פוליסות ביטוח חיים (1)
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
רפורמת ביטוחי חיים
רפורמת ביטוחי חיים הובילה לירידה של עשרות אחוזים בעלויות

בשנת 2019, רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, אישרה את רפורמת ביטוחי חיים. הרפורמה, שנכנסה לתוקף בחודש פברואר, הביאה להוזלה משמעותית של תעריפי הביטוח, בשיעור של כ-30% בממוצע. האם גם אתם יכולים להוזיל את העלויות שלכם בעשרות אחוזים?

קראו עוד »
ביטוחים בזמן חירום
ביטוחים בזמן חירום – כל מה שחשוב לדעת

המציאות הישראלית מחייבת אותנו להיות מוכנים לכל מצב, גם לזמני חירום ומלחמה. במצבים אלו, הצורך להיות מבוטחים כראוי עולה אף יותר, כדי להגן על עצמנו ועל יקירינו ורואים את הסכנה לנגד עינינו. אבל פעולה מתוך פחד, עלולה לגרום גם לטעויות. אז איך לעשות זאת נכון?

קראו עוד »
ביטוח חיים משלים
ביטוח חיים משלים – חשוב או מיותר?

לרוב האנשים קיימת פוליסת ביטוח חיים בסיסית במסגרת הביטוח הפנסיוני שלהם, המכונה ביטוח שארים. אך האם היא אכן מספקת או ששווה לשקול לרכוש ביטוח חיים משלים, כדי שאם חלילה הנורא מכל יקרה, עתיד המשפחה יהיה מובטח?

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.