ביטוח חיים מנורה – לדאוג היום למחר

כולנו מקווים לחיות עד גיל 120, ליהנות מחיים בריאים וארוכים ולהאמין שיהיה טוב. עם זאת, תמיד טוב להכין PLAN B כדי שהחיים לא יתפסו אותו לא מוכנים מול התרחיש הגרוע ביותר שעלול לקרות לכל אחד מאיתנו. ביטוח חיים מנורה נכנס לתמונה בדיוק כאן.

ביטוח חיים מנורה

ביטוח חיים נועד להגן על משפחתכם מפני ההשלכות הכלכליות שעלולות להיגרם, חס וחלילה, עקב מוות המפרנס או אובדן יכולתו לעבוד ולהתפרנס בעקבות תאונה, נכות או מחלה קשה. חברת מנורה מבטחים היא אחת החברות הוותיקות והמובילות בתחום ביטוחי החיים בארץ. היא מציעה מגוון רחב של תוכניות ביטוח בהתאמה אישית.

אילו מוצרי ביטוח חיים מנורה מציעה ?

חברת מנורה מציעה מגוון רחב של ביטוחי חיים במטרה לאפשר לכם וליקירכם להימנע מקטסטרופה כלכלית שעלולה לקרות במקרה של פטירה, אובדן כושר עבודה עקב תאונה או מחלה ועוד:

ביטוח למקרה מוות (ריסק 1)

תוכנית זו מבטיחה פיצוי חד פעמי ומשמעותי למוטבים במקרה של מוות, מכל סיבה שהיא. במסגרת זו הפרמיה משתנה מדי שנה בהתאם לגיל המבוטח. בפוליסה זו ישנם פרמטרים נוספים שמשפיעים על מחיר הפרמיה, מלבד הגיל, כגון: מין (גבר/אישה) ואם מעשנים/לא מעשנים. קיימת אפשרות להוזיל את מחיר הפרמיה במקרה של הפסקת עישון

EXTRA LIFE (הרחבה שניתן להוסיף לפוליסת ריסק 1)

כיסוי זה נועד לאפשר לכם להגדיל את סכום הביטוח למקרה פטירה בעד 20% בעלות אטרקטיבית וללא צורך בחיתום רפואי. לכיסוי זה יתרונות רבים: הוא גדל כשחלים שינויים במצבכם המשפחתי (למשל בעת נישואין, לידה/אימוץ ילד, גירושין וכו'), הוא גדל גם במקרה של החמרה במצבכם הרפואי ועוד.

ביטוח חיים מנורה – מוות מתאונה

פוליסה מצומצמת וספציפית יכולה שמעניקה כיסוי באירוע שסביר שיקרה, אך לא מכסה אירועים עם סבירות נמוכה שיקרה, ובכך מאפשרת חיסכון בעלות הפרמיה החודשית. פוליסה זו אחידה בין גברים נשים, מעשנים ולא מעשנים אך עלולה להתייקר עבור חובבי האקסטרים והאדרנלין.

ביטוח רצף הכנסה

פוליסה המעניקה פיצוי קצבתי חודשי למוטבים שקבעתם, במקרה של פטירה מכל סיבה שהיא. ניתן להוסיף כיסוי שחרור. הפרמיה על הפוליסה מתעדכן אחת לשנה, עם הגיל. גם בפוליסה זו ישנם פרמטרים נוספים שמשפיעים על מחיר הפרמיה, מלבד הגיל, כגון: מין (גבר/אישה) ואם מעשנים/לא מעשנים. הקצבה החודשית מאפשר למוטבים לקבל מן תחליף להכנסתכם החודשית, להתמודד עם המצב החדש ולהימנע מהוצאה בלתי מחושבת של הפיצוי החד-פעמי הניתן להם מהביטוח.

טופס לעתיד שחרור

זהו כיסוי ביטוחי המאפשר שחרור מתשלום לפוליסות ביטוח אחרות במקרה של תאונה או מחלה שגרמו לאובדן כושר עבודה. זהו נספח שניתן לצרף לפוליסות ביטוח חיים ואבדן כושר עבודה במנורה.

מטריה טופ

מדובר למעשה במן כיסוי משלים לכיסוי הנכות שניתן לכם באמצעות קרן הפנסיה המקיפה או המשלימה. באמצעות כיסוי זה תוכלו לקבל פיצוי במקרה של אובדן כושר עבודה מעבר למה שמגיע לכם במסגרת קרן הפנסיה, או שמשפחתכם תקבל פיצוי במקרה של מוות חלילה. לפני שרוכשים פוליסה זו יש לבדוק האם הכיסוי הביטוחי הקיים מספיק עבורכם או לא, ובהתאם לכך להחליט אם כדאי לכם.

ביטוח חיים למשכנתא

הבנק תמיד דורש מכל מי שלווה ממנו משכנתא ביטוח חיים למשכנתא. במסגרת פוליסה זו תוכלו ליהנות משילוב מנצח של ביטוח חיים וביטוח מבנה למשכנתא. כך המשפחה תוכל למחוק את חובה לבנק במקרה של פטירה חלילה וגם תפוצה באופן דומה במקרה וייגרם נזק משמעותי למבנה עקב פגעי מזג אוויר, רעידת אדמה או מעשה פלילי.

למה דווקא ביטוח חיים במנורה מבטחים?

  • מנורה היא אחת מחמשת חברות הביטוח החזקות ביותר בישראל לשנת 2020 (לפחות לפי הסקר השנתי של חברות הביטוח מטעם  דאן אנד בראדסטריט)
  • זוהי חברה גדולה ויציבה, עם גב כלכלי איתן – היא מעסיקה יותר מ- 3,000 עובדים, מגלגלת יותר מ- 60 מיליארד ₪ בשנה, כשרק מפרמיות היא מכניסה כמעט 7.8 מיליארד ₪.
  • זוהי חברה עם ניסיון עשיר ורזומה מפואר – החברה נוסדה עוד לפני קום המדינה וביטוח חיים מנורה הוא אחד ממוצרי הדגל שלה
  • לחברת מנורה אתר אינטרנט ידידותי, צבעוני ונגיש באמצעות שפע של כלים דיגיטליים נוחים לשימוש.

איך מצטרפים?

על מנת לרכוש ביטוח חיים מנורה פשוט פונים אל המומחים של פתרונות עדיפים – סוכנות ביטוח. אנו מעמידים לשירותכם צוות אמין, מקצועי ומנוסה שעובד בשיתוף פעולה עם כל חברות הביטוח המובילות בארץ, וטכנולוגיה מתקדמת המאפשרץת השוואה מעמיקה בין כל הפוליסות ותוך התחשבות במאפיינים הייחודיים שלכם. השאירו פרטים ונשמח לעמוד לשירותכם.

ביטוח חיים מנורה
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
רפורמת ביטוחי חיים
רפורמת ביטוחי חיים הובילה לירידה של עשרות אחוזים בעלויות

בשנת 2019, רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, אישרה את רפורמת ביטוחי חיים. הרפורמה, שנכנסה לתוקף בחודש פברואר, הביאה להוזלה משמעותית של תעריפי הביטוח, בשיעור של כ-30% בממוצע. האם גם אתם יכולים להוזיל את העלויות שלכם בעשרות אחוזים?

קראו עוד »
עלות ביטוח חיים
עלות ביטוח חיים – איך אפשר לשלם פחות ועדיין לדאוג למשפחתכם?

עלות ביטוח חיים אינה זולה, ועם עליית יוקר המחייה, כשהוצאות המשפחה הולכות וגדלות, כולנו מחפשים מצד אחד איך לחסוך, ומצד שני קיימת ההבנה כי לצד הוצאות המשפחה הולכות וגדלות, חייבים לדאוג לרשת ביטחון כלכלית למשפחה, כי במקרה של מות המפרנס, המשפחה עלולה להיתקל בקשיים כלכליים משמעותיים. במאמר זה נסביר מה אפשר לעשות.

קראו עוד »
ביטוחים בזמן חירום
ביטוחים בזמן חירום – כל מה שחשוב לדעת

המציאות הישראלית מחייבת אותנו להיות מוכנים לכל מצב, גם לזמני חירום ומלחמה. במצבים אלו, הצורך להיות מבוטחים כראוי עולה אף יותר, כדי להגן על עצמנו ועל יקירינו ורואים את הסכנה לנגד עינינו. אבל פעולה מתוך פחד, עלולה לגרום גם לטעויות. אז איך לעשות זאת נכון?

קראו עוד »
ביטוח חיים משלים
ביטוח חיים משלים – חשוב או מיותר?

לרוב האנשים קיימת פוליסת ביטוח חיים בסיסית במסגרת הביטוח הפנסיוני שלהם, המכונה ביטוח שארים. אך האם היא אכן מספקת או ששווה לשקול לרכוש ביטוח חיים משלים, כדי שאם חלילה הנורא מכל יקרה, עתיד המשפחה יהיה מובטח?

קראו עוד »
ביטוח חיים עושים רק עם המומחים!
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.