קרן השתלמות מנורה

קרן השתלמות מנורה מבטחים היא שיכת לאחת מחברות הביטוח הגדולות, המוכרות והיציבות   בארץ. מהם היתרונות שלה, אילו מסלולי השקעה תוכלו למצוא בה ומה חשוב לזכור לפני שאתם מחליטים להצטרף אליה?

קרן השתלמות מנורה – כל מה שצריך לדעת

קרן ההשתלמות של מנורה מבטחים מנהולת ע"י אחת חברת הביטוח הבולטות בארץ. רק במסלול הכללי קיימת יתרת נכסים של כ- 8 מיליארד שקל, מה שמהווה גושפנקא של אמון המשקיעים בחרה. עוד כ- 2 מיליארד שקלים מושקעים במסלולים האחרים שהחברה מציעה.

ועדת ההשקעות של מנורה מתפרסת על פני מגוון אפיקי השקעה וסקטורים שונים ובכך יוצרת פיזור סיכונים יצירתי ומקצועי. הודות לכך, מדובר באחת החברות הוותיקות, המקצועיות והיציבות בתחום החיסכון הפנסיוני, ולכן אין זה מפליא שקרן השתלמות מנורה תפסה תאוצה בקרב החוסכים.

אילו מסלולים קיימים בקרן השתלמות מנורה?

מנורה מבטחים קרן השתלמות מונה 10 מסלולי השקעה מגוונים, מה שמאפשר לכל חוסך ולכל משקיע למצוא את הקרן האידיאלית לצורכיו ולהשקעותיו:

 1. מסלול מניות חו"ל
 2. מסלול מחקה מדד s&p500
 3. מסלול מניות
 4. מסלול פסיבי כללי
 5. מסלולו כללי
 6. מסלול אג"ח עד 20% מניות
 7. מסלול פסיבי אג"ח עד 15% מניות
 8. מסלול אג"ח עד 10% מניות
 9. מסלול חו"ל
 10. מסלול אג"ח ממשלת ישראל
 11. מסלול שקלי לטווח קצר
 12. מסלול מדדי מניות

זה המקום גם לציין שמנורה היא זו שעומדת גם מאחורי קרן השתלמות אומגה – קרן סקטוריאלית ייחודית בבעלות משותפת עם לשכת המהנדסים והאדריכלים. במסגרת זו קיימים מספר מסלולי השקעה, לרבות: כללי, אג"ח, מניות, אג"ח עם עד 15% מניות, אג"ח עד 25% מניות ומסלול מניות פסיבי.

עוד פרטים על המסלולים תוכלו לקבל באתר הרשמי של מנורה מבטחים

למה בכלל כדאי לשקול לפתוח קרן השתלמות?

קרן השתלמות היא ה- אפיק למי שמעוניין בחיסכון לפרק זמן בינוני עד ארוך, ביין אם הוא שכיר ובין אם הוא עצמאי. ניתן להשתמש בה לצורך לימודים או הכשרה מקצועית כבר כעבור 3 שנים, ולאחר 6 שנים – לכל מטרה שרק תבחרו. אבל הדובדבן שבקצפת הוא שמשיכת הכספים מהקרן אינה כרוכה בתשלום מס (עד תקרת הפטור ולאחר שהיא הופכת לנזילה). כמו כן אפשר לקבל הלוואה על חשבון הקרן בתנאים מעולים וליהנות מתשואות יפות.

איך מצטרפים לקרן השתלמות מנורה?

אם אתם שוקלים לפתוח קרן השתלמות במנורה מבטחים, אתם תיהנו מניהול מקצועי, איכותי ואחראי המבוסס על שנים רבות של ניסיון. עם זאת, יתכן וקיימת קרן השתלמות שתתאים לכם יותרף ולכן תמיד כדאי להתייעץ עם סוכן פנסיוני שיוכל לערוך עבורכם השוואת קרנות השתלמות מ- א' ועד ת'.

בפתרונות עדיפים עובדים בצמוד לכל הגופים המנהלים המובילים של המשק, ובנוסף לכך אנחנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת שמאפשרת לקבל את התמונה המלאה אודות כל האפשרויות העומדות לבחירתכם. צרו קשר ותיהנו מייעוץ מקצועי, אובייקטיבי ואמין, ללא עלות וללא התחייבות. נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לשם שקט נפשי.

קרן השתלמות מנורה
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
תכנון פנסיוני
תכנון פנסיוני – למה זה חשוב?

תכנון פנסיוני הוא צעד מבורך שיכול לשרת אתכם בעתיד. החיים הם מסע מאתגר, אבל גם מלא בהזדמנויות. אנחנו עובדים קשה כדי להקים משפחה, לרכוש בית, לחסוך כסף לעתיד. אבל מה יקרה לנו כשלא נוכל לעבוד יותר?

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.