סוכן פנסיוני מומלץ ואובייקטיבי – יש כזה דבר?

תוכן עניינים

אם אתם מחפשים סוכן פנסיוני מומלץ, הרי שאתם לא אוהבים לקחת סיכונים, ובצדק. כולנו רוצים לעבוד תמיד עם נותני השירות הטובים ביותר, וכדי לדעת מי באמת טוב, הרי שצריכות להיות לו הוכחות שמדברות בעד עצמן. אז מה בעצם צריך לבדוק כשבוחרים סוכן פנסיוני?

לקרוא ביקורות ברשת בעין ביקורתית ובוחנת

הצעד הראשון בבחירת סוכן פנסיוני מומלץ הוא כמובן לקרוא ביקורות, בין אם אתם מעוניינים לפתוח קרן פנסיה או כל מוצר פנסיוני ופיננסי אחר. בעידן האינפורמציה על פניו זה לא מאוד קשה. אפשר לקרוא ביקורות בגוגל, בפייסבוק, אינדקסים למיניהם ולפעמים אפילו באתר עצמו של אותו סוכן.

עם זאת חשוב להיזהר כשקוראים המלצות וביקורות על אותו סוכן פנסיוני. כיום כמעט כל פלטפורמה מאפשרת לגולשים לכתוב חוות דעת על נותני השירות ואפילו לדרג אותם לפי רמת שביעות רצונם מהשירות שקיבלו. אלא שלפעמים הדירוג אינו בהכרח אובייקטיבי: יש פלטפורמות שמתעדפות סוכנים ששילמו יותר כסף כדי להתברג בעמודי התוצאות, אחרות מתעדפות את אלה שיש עליהם המון ביקורות ולפעמים מי שעומד מאחורי אותן הביקורות זה עובדים של הסוכנות, קרובי משפחה או אפילו בוטים ופרופילים מזויפים.

לשוחח עם לקוחות מרוצים

אפשרות אחרת שעומדת לרשותכם על מנת לברר אם סוכן פנסיוני מומלץ היא לבקש ממנו טלפונים של לקוחות מרוצים. גם כאן, קיים סיכון מסוים מאחר והסוכן יבחר מן הסתם לתת לכם את הטלפונים של הלקוחות הכי טובים שלו או לחלופין יבחר לתת לכם טלפונים של חברים או של קרובי משפחה שיתחזו ללקוחות מרוצים.

לקבל המלצות על סוכן פנסיוני מומלץ מאנשים שאתם מכירים

כמובן אפשר להתייעץ עם בני משפחה, חברים, קולגות וכו' על מנת למצוא סוכן פנסיוני מומלץ. עם זאת, גם במקרה הזה, כדאי להבין מה עומד מאחורי אותה המלצה ולוודא שהיא אכן אובייקטיבית. נסו לברר האם מדובר בחבר שהם מנסים לעזור לו "להרים" את העסק, קרוב משפחה שהם רוצים לתת לו פרנסה או שמדובר פשוט בסוכן פנסיוני שהעבודה שידכה להם בעל כורכם. לאחר שתבינו את הסיבה לעומק, נסו לחשוב – האם זה אכן סוכן פנסיוני מומלץ או פיקציה?  

אז איך בכל זאת מוצאים סוכן מקצועי ואיכותי?

כשבוחרים סוכן פנסיוני, לא כדאי להסתמך אך ורק על המלצות. הנה כמה קריטריונים שיעזרו לכם לזהות מיהו אכן סוכן פנסיוני מומלץ:

  • יש לכם איתו כימיה טובה מהרגע הראשון
  • הוא מדבר אתכם בשפה ברורה ופשוטה
  • הוא מאפשר לכם לשאול כל שאלה שעולה לכם לראש  
  • הוא עונה על כל שאלה באדיבות ובסבלנות ומסביר בפירוט
  • הוא עורך השוואה בין כמה וכמה חברות כדי למצוא עבורכם את החיסכון הפנסיוני האידיאלי
  • הוא לא מחייב אתכם לבחור באופציה מסוימת, אלא מסביר לכם גם למה הוא חושב שזו הבחירה הכדאית ביותר
  • הוא בודק בשבילכם את תיק הביטוח שלכם, בחינם וללא כל התחייבות מצדכם!

מצאתם סוכן פנסיוני כזה? תסמכו עליו!

אנחנו לא אוהבים להתרברב, אבל הנה כמה עובדות: אצלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח מעמידים לשירותכם צוות של סוכנים פנסיוניים ותיקים, מנוסים ומורשים. כבר עשרות שנים אנחנו מלווים באהבה ובמקצועיות אינספור לקוחות מרוצים, שכירים ועצמאים כאחד, שהצלחנו לחסוך להם גם זמן וגם כסף, ולהעניק להם שקט נפשי תוך בניית תיק ביטוחים בהתאמה אישית ותוכנית פרישה. צרו קשר עוד היום ותיהנו משירות אדיב ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.