קופת פנסיה מנורה – כל מה שצריך שתדעו

קופת פנסיה מנורה היא אחת מקרנות הפנסיה הגדולות בישראל, עם למעלה מ- 1,100,000 עמיתים, ביניהם שכירים שעובדים אצל למעלה מ – 35,000 מעסיקים וארגונים מהמובילים במשק הישראלי. במאמר זה נסקור אותה עבורכם.

קופת פנסיה מנורה – מי עומד מאחוריה?

כשמדברים על קופת פנסיה מנורה למעשה מדברים על קרן פנסיה מנורה. מדובר בקרן פנסיה חדשה, שבדומה לכל שאר הקרנות החדשות תומכת בעמיתיה בשלושה מצבים עיקריים: פרישה, נכות או חלילה פטירה מוקדמת. הקרן פתוחה בפני חוסכים שכירים ועצמאים כאחד.

מנורה מבטחים היא חברה שמתמחה בעולם הביטוח והפנסיה שהוקמה ב- 1995, שהיתה שנת מפנה בישראל בתחום הפנסיוני, לאחר סגירת קרנות הפנסיה הוותיקות בפני חוסכים אחרים. בשנת 2004 נרכשה "מבטחים החדשה" ע"י מנורה חברה לביטוח, בעוד "מבטחים הוותיקה" עברה לניהולה של עמיתים. ב- 2008, לאחר חתימה על צו ההרחבה של חוק פנסיית חובה, החברה זכתה במכרז של ההסתדרות והחלה לבטח עם קרנות נוספות את המבוטחים החדשים במשק. ב -2013 מוזגה מנורה פנסיה עם חברת מנורה מבטחים גמל וכיום מנהלת את כל הפעילות הפנסיונית תחת השם "מנורה מבטחים פנסיה וגמל".

מסלולי חיסכון וביטוח בקופת פנסיה מנורה מבטחים

חברת מנורה מבטחים מעמידה לרשותכם מגוון רחב של מסלולי ביטוח והשקעה שיבטיחו לכם ולמשפחותיכם כיסוי מקיף במיוחד וביטחון עתידי.

בקופת פנסיה מנורה תוכלו למצוא את המסלולים הבאים:

 • כללי (סגור למצטרפים חדשים)               
 • מסלולי יעד לפרישה – מסלולים מותאמי גיל בהם רמת התנודתיות הולכת וקטנה ככל ומתקרב מועד הפרישה               
 • מסלול מחקה מדד S&P500               
 • מסלול מניות  
 • מסלול משולב סחיר  
 • מסלול עוקב מדדים גמיש                
 • מסלול מדדי מניות חו"ל – פאסיבי                
 • מסלול חו"ל             
 • מסלול אג"ח               
 • מסלול הלכה בכשרות בד"ץ העדה החרדית ובד"ץ בית יוסף               
 • 2 מסלולי לפנסיונרים
 • מסלול קיימות

הרבה מעבר לחיסכון פנסיוני

בנוסף לחיסכון לפרישה, קרנת הפנסיה של מנורה מבטחים מאפשרת לעמיתיה ליטול הלוואה בתנאים אטרקטיבים למגוון מטרות אחרות, כגון רכישת דירה, השקעה בעסק או חינוך לילדים. החברה מאמינה שחשוב לאפשר לעמיתיה לנצל את החיסכון שלהם באופן המתאים להם ביותר.

כמו כן קופת פנסיה מנורה כוללת בתוכה פנסיית נכות למקרה של אובדן כושר עבודה, למשל במקרה של תאונת דרכים, התדרדרות למצב סיעודי ואפילו לנשים שזקוקות לשמירת היריון. בנוסף לכך הקופה כמובן כוללת זכאות לפנסיית שארים במקרה של מוות מוקדם, חלילה.

מעבר לכך החברה מציעה יתרונות רבים, לרבות מערך שירות זמין ומקצועי לשירות מהיר איכותי ואישי, וכמו כן לחברה ניסיון עשיר בניהול תביעות לכיסויים ביטוחיים.

אז איך פותחים קופת פנסיה במנורה?

בין אם אתם שכירים ובין אם אתם עצמאים, כיום חיסכון בשילוב ביטוח פנסיוני רלבנטי לכל אחד ואחת והוא קריטי הן על מנת לאפשר לנו רווחה כלכלית לאחר גיל פרישה והן במקרים של אובדן כושר עבודה או מוות חלילה.

קופת פנסיה מנורה היא אחת האפשרויות הטובות העומדות בפניכם, אך לפני שבוחרים כדאי מאוד להיפגש עם סוכן פנסיוני על מנת לערוך השוואת קרנות פנסיה מקיפה על מנת לבחון את כל צורכיכם ולשקלל נתונים רבים שיעזרו לכם לקבל את התמונה הרחבה ולבצע את הבחירה הנכונה.פנו עוד היום למומחים של פתרונות עדיפים כדי לתאם פגישת ייעוץ ותיהנו משירות מקצועי שיעניק לכם שקט נפשי.

קופת פנסיה מנורה
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
כמה כסף יש לי בפנסיה?

כמה כסף יש לי בפנסיה היא שאלה שחוזרת על עצמה בפנינו לא מעט פעמים. במאמר זה נספר לכם על כל הדרכים לבדוק כמה כסף צברתם עד כה לתקופת הפנסיה שלכם ומי בדיוק מנהל עבורכם את החיסכון הפנסיוני שלכם.

קראו עוד »
קרן מקפת הותיקה
קרן מקפת הותיקה: מבט על

קרן מקפת הותיקה היא קרן פנסיה שהוקמה בשנת 1951 על ידי ההסתדרות הכללית החדשה. הקרן נועדה לספק פנסיה לעובדים והעובדות שהיו חברים בהסתדרות. קרן מקפת הותיקה הייתה אחת מתוך מספר קרנות פנסיה שהולאמו בשנת 2003, בעקבות משבר הגירעונות שהתגלה בקרנות אלו.

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.