איך משה קיבל 150,000 ₪ לאחר שעבר אירוע מוחי?

לפני כשנתיים פגשתי את משה (שם בדוי, מפאת כבודו), והצעתי לו לרכוש ביטוח מחלות קשות עבורו ועבור בני ובנות ביתו. בהתחלה, הוא מאוד התלבט וחשש. בין היתר, הוא התלבט מאחר והוא לא ממש הבין מדוע הוא צריך שיהיה לו את הביטוח היקר הזה. הוא טען בפניי כי יש לו כבר ביטוח בריאות דרך קופת חולים, ושיש לו "קשרים" לכל מיני בכירים בתחום, ולכן הוא מרגיש מוגן מפני כל צרה.

רק אחרי שהסברתי כי קופת החולים מציעה כיסוי מצומצם למדי, ואילו ביטוח בריאות פרטי מורחב, הכולל בין היתר גם ביטוח מחלות קשות, מציע כיסוי הרבה יותר הרמטי, החלטנו להמשיך בתהליך בשיתוף עם אשתו.

ישבנו בפגישה בארבע עיניים, שבמסגרתה עברתי עם בני הזוג ביסודיות על כל תנאי הביטוח, והסברתי לפרטי פרטים מהי המשמעות של כל כיסוי בפוליסה, וכמובן על חשיבות הפוליסה שמספקת להם ממש רשת ביטחון מושלמת.

בסיום הפגישה, משה וזוגתו החליטו להצטרף לביטוח הבריאות המקיף שהצעתי להם ולהוסיף גם את ילדיהם. "אני ממש שמחה שנפגשנו", שיתפה אותי אשתו, "כעת אני באמת מרגישה בידיים טובות".

ביום בהיר אחד, הטלפון במשרד שלי מצלצל. רק כמה חודשים חלפו, עד שקיבלתי טלפון מאשתו של משה. היא סיפרה לי כי בעלה חש ברע והובהל לבית החולים. שם, נקבע כי הוא אירוע של שבץ מוחי, והוא רק בן 40.

"האם אירוע כזה כלול במסגרת ביטוח מחלות קשות?", היא שאלה בבהלה, "כעת הוא לא יכול לעבוד ואני צריכה להיות שם בשבילו והכסף מחברת הביטוח ממש יכול לעזור לנו במקרה כזה". לאחר בדיקה מהירה שערכתי במקום, עלה כי מאחר וכבר חלפה תקופה האכשרה, הם זכאים לקבל פיצוי מחברת הביטוח בגין האבחנה בסכום של 150,000 ₪. לאחר שהגשנו את כל המסמכים הנדרשים, אכן סכום זה הגיע לחשבון הבנק שלהם ונתן להם מרחב נשימה.

פיצוי בגין אירוע מוחי

הסיפור לא נגמר בזאת, וליתר דיוק הוא רק התחיל.

הרופאים רצו לערוך ביקורת ולכן שלחו את משה לערוך שלל בדיקות מקיפות. כמו כן המשפחה רצתה להיפגש עם מומחים באופן פרטי. בזכות ביטוח הבריאות הפרטי, הם זכו לבצע את כל הבדיקות ללא כל המתנה ולקבל ייעוץ של מומחים במחיר מסובסד.

בשלב כלשהו עלה הצורך לעבור גם ניתוח מורכב. חברת הביטוח גררה רגליים ונמנעה מלנקוט הליכים משמעותיים ואף רצתה לדחות את התביעה בטענה כי המקרה מאוד צמוד לתקופת האכשרה, שכאמור רק חלפו כמה חודשים מהרגע שביטחנו אותם.

אך הצוות שלנו בפתרונות עדיפים נעמד על רגלינו האחוריות ועירבנו את כל בכירי חברת הביטוח כדי להשיג למשה כיסוי מקיף לניתוח שנדרש לו באופן מיידי, בידיו של אחד המנתחים המובילים בארץ, מבלי שהמשפחה תידרש להוציא שקל אחד מכיסה כדי לממן ניתוח בשווי של עשרות אלפי שקלים, שאף קופת חולים לא היתה מוכנה לממן.

בסופו של התהליך, אשתו של משה התקשרה להודות לי על עזרתי בשעת צרה, ועוד יותר על כך שהייתי נחוש לשכנע אותם לרכוש את הביטוח המורחב, שממש הציל את כל המשפחה מפני קריסה כלכלית.

ממש כמו משה ומשפחתו, גם אתם יכולים בפעולה קטנה להיות אחראים ולבטח אתכם ואת משפחתכם ולזכות בשקט נפשי, שגם אם הגרוע מכל יקרה – תחסכו עשרות אלפי שקלים ויותר, ויהיה מי שיעמוד לצדכם ויטפל בכם מהשנייה הראשונה ולאורך כל הדרך.

ביטוח מחלות קשות
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.