כיצד אתר הר הביטוח הממשלתי יכול לעזור לכם?

הר הביטוח הממשלתי מרכז כל המידע הביטוחי שלכם במקום אחד. זהו אתר חינמי שהוקם ע"י רשות שוק החיסכון מאגד את המידע הביטוחי לטובת כלל ציבור המבוטחים. מה אפשר למצוא בו ואיך להשתמש בו נכון?

המטרה: ליצור סדר בתיק הביטוחי לכל אזרח ובחינם!

אחרי שנים שבהם ענף הביטוח היה כמעט בלתי נגיש לקהל הרחב, סופסוף הוקם מיזם ממשלתי שהחליט לשים לזה סוף. החזון העומד מאחורי אתר הר הביטוח הממשלתי הוא לאפשר לכל אזרח מבוטח ללא כל תשלום לקבל דוח המפרט את תמהיל התיק הביטוחי שברשותכם. על מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר, להשלים את הליך ההזדהות באמצעות מערכת ההזדהות הממשלתית ולקבל את המפרט!

מה תמצאו באתר הר הביטוח הממשלתי?

באמצעות הר הביטוח הממשלתי לא רק תוכלו לקבל תמונה מלאה ועדכנית של כל הפוליסות הרשומות על שמכם, בכל חברות הביטוח ומכל התקופות, אלא הרבה יותר מזה! תמצאו בין היתר:

 • פירוט של כל פוליסות הביטוח וכתבי השירות בחברות הביטוח השונות לצד מחיר הפרמיה והתוקף של כל אחת מהן – הדוח מראה את כל הפוליסות שיש ברשותכם וכתבי השירות שהיו בתורף בחודש החולף, כולל פירוט של חברות הביטוח שמהן רכשתם את הפוליסות ובאיזה מחיר, כולל ביטוחי רכב, ביטוח בריאות, ביטוח מחלות קשות, ביטוח חיים, ביטוח דירה, ביטוח עסק, ביטוח סיעודי, ביטוח אובדן כושר עבודה ועוד. המטרה היא ליצור נקודת מוצא למו"מ שיאפשר לכם להוזיל את מחיר הפרמיה או לשפר את תנאי הפוליסה.
 • הצגת עבר ביטוחי בענף הרכב והרכוש – ניתן לשלוף בקלות מהאתר דוח מרוכז של העבר הביטוחי שלכם, מבלי שתצטרכו לברר אצל כל חברה ממנה רכשת ביטוח לפני 3 שנים. עניין זה נועד לחסוך לכם זמן לעבור בין כל החברות כדי לקבל את הדוח.
 • התרעות בפני כפל ביטוחי – הר הביטוח הממשלתי בוחן אפשרות לכפל ביטוחי לאור קיומן של שתי פוליסות שמיועדות לאותו צורך, כגון: 2 פוליסות עבור רכב,. יש לבחון את הנתונים לעומק ולבדוק האם אכן בטעות יש לכם ביטוח כפול שלא לצורך, לבטל במידת הצורך ולחסוך בעלויות. שימו לב כי גם אם האתר מתריע בפניכם על כפל ביטוחי, זה לאו דווקא אומר שאחד הביטוחים מיותר. לכן כדאי מאוד להתייעץ עם סוכן ביטוח לפני שמבטלים את הביטוח המיותר.
 • אפשרות לקבל מידע על פוליסות של קרובי משפחה שהלכו לעולמם – כל עוד פוליסת הביטוח בתוקף, תוכלו לקבל עליה מידע, לממש את הפוליסה, לנהל אותה, לשנות את שם המבוטח או לבטל אותה.

אם יש את האתר, מדוע צריך גם סוכן ביטוח? קבלו 5 סיבות טובות:

 • אצלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח אנו משתמשים במגוון מערכות טכנולוגיות חדשניות תוך שילוב של אתר הר הביטוח הממשלתי על מנת ללמוד את צורכיכם, ולהציע לכם פתרונות ביטוח בהתאמה אישית.
 • בתור בעלי רישיון פנסיוני שעוסקים כבר שנים בענף הביטוח אנחנו למדים מהאתר לא רק על כפל ביטוחי אל גם חוסרים בהגנות ביטוחיות חיוניות. אנו מתמחים באיתור סיכונים שאינם באים לידי ביטוי בתמהיל הביטוחי שלכם, מייעצים וממליצים לכם לבצע שינויים בהתאם לכך.
 • כמו כן הר הביטוח הממשלתי מאפשר לנו להציע לכם אלטרנטיבות טובות יותר הן ברמת המחיר והן ברמת הכיסוי, תוך התאמה לצורכיכם וליכולותיכם הכלכליות.
 • מעבר לכך, נוכל גם לספק לכם מידע על הקופות והחסכונות הפנסיוניים שברשותכם באמצעות המסלקה הפנסיונית. גם אלה נתונים חשובים שחשוב לקחת בחשבון, והם אינם מקבלים התייחסות בהר הביטוח.
 • ולסיום – ואולי הכי חשוב – אנחנו כאן כדי להציע לכם ליווי בשלבים הקריטיים. לא אחת יש צורך בהגשת תביעה לחברת הביטוח. אנחנו כאן כדי לעמוד לצדכם וללוות אתכם לכל אורך הדרך, גם בהגשת תביעות.

לסיום: 3 דברים שחשוב לדעת

 • על מנת שנוכל להיכנס לאתר הר הביטוח הממשלתי, עליכם לאשר לנו לקבל את המידע ולייצג אתכם. השירות ניתן ללא עלות.
 • מי שמאשר לנו לפעול בשמו, מקבל דו"ח עדכני ומפורט עם כל הביטוחים שיש ברשותו לצד המלצות של סוכני ביטוח מיומנים ומקצועיים לשינויים ולשיפורים.
 • חברות מסוימות מתחזים לאתר הר הביטוח ומספקים שירות דומה תמורת תשלום שנע בין כמה מאות לאלפי שקלים. כדאי להימנע מלספק לכם את פרטיכם, כי כאמור מדובר בשירות חינמי!

אנחנו כאן על מנת לייעל את תהליך הניתוח של הדוח שמקבלים מאתר הר הביטוח הממשלתי כדי שתוכלו להפיק ממנו את המירב והמיטב! צרו עמנו קשר עוד היום ותיהנו משירות מקצועי, יחס אישי ושקט נפשי. אנו עובדים עם כל חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים בארץ כדי להתאים לכם את הפתרון האידיאלי.

הר הביטוח הממשלתי
תרצו לחזור לנושא מסוים?
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
ביטוחים בזמן חירום
ביטוחים בזמן חירום – כל מה שחשוב לדעת

המציאות הישראלית מחייבת אותנו להיות מוכנים לכל מצב, גם לזמני חירום ומלחמה. במצבים אלו, הצורך להיות מבוטחים כראוי עולה אף יותר, כדי להגן על עצמנו ועל יקירינו ורואים את הסכנה לנגד עינינו. אבל פעולה מתוך פחד, עלולה לגרום גם לטעויות. אז איך לעשות זאת נכון?

קראו עוד »
ביטוח חיים משלים
ביטוח חיים משלים – חשוב או מיותר?

לרוב האנשים קיימת פוליסת ביטוח חיים בסיסית במסגרת הביטוח הפנסיוני שלהם, המכונה ביטוח שארים. אך האם היא אכן מספקת או ששווה לשקול לרכוש ביטוח חיים משלים, כדי שאם חלילה הנורא מכל יקרה, עתיד המשפחה יהיה מובטח?

קראו עוד »
חשיבותו של ביטוח שריפה במסגרת ביטוח דירה

ביטוח שריפה הוא כיסוי חשוב בפוליסת ביטוח דירה שנועד על מנת להגן על אחד הנכסים היקרים ביותר שלכם מפני נזקי שריפות. לצערנו אנחנו נחשפים לאחרונה למקרים רבים של שריפות שגרמו לנזק כלכלי עצום. אז מה הביטוח מכסה, ומה צריך לקחת בחשבון לפני שרוכשים אותו?

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.