בחירת סוכן ביטוח – 5 טיפים מנצחים

בחירת סוכן ביטוח היא אתגר של ממש מדובר בהחלטה חשובה מאוד שצריך לעשות, כי בסופו של דבר היא עשויה להשפיע באופן משמעותי על חייכם, ובעיקר במקרים בהם אתם הכי זקוקים לו. אז הנה כמה טיפים שיעזרו לכם בבחירה.

אתגר הבחירה

אחד האתגרים המשמעותיים שעומדים בפני אנשים שמעוניינים לבחור סוכן ביטוח הוא להבין איך לדעת עם מי שעומד מולם הוא אכן סוכן שהם יכולים לסמוך עליו בעיניים עצומות. עבור שכירים אמנם בדרך כלל זה הליך פשוט, בעיקר אם הם עובדים במקומות גדולים – העבודה מתנהלת מול סוכנות ביטוח מסוימת, ודואגת להפגיש בין העובד לסוכן הביטוח. אך מה לגבי עצמאים, או אנשים שמעוניינים לעבוד עם סוכן אחר? במקום לשבור את הראש איך לבחור סוכן ביטוח, פשוט תמשיכו לקרוא.

איך לבחור סוכן ביטוח?

קבלו 5 שאלות שכדאי שתשאלו את עצמכם לפני בחירת סוכן ביטוח:

  1. האם הוא משרת את האינטרסים שלכם? –לפעמים אנשים יוצאים מפגישה עם סוכן ביטוח בתחושה שהוא עבד לפי תסריט כלשהו ושמוצרים שהוא הציע להם לא באמת עונים לצרכים שלהם. סוכן ביטוח אמין ייצא מגדרו כדי להתאים באופן אישי לכל לקוח בדיוק את מה שהוא צריך ואת מה שהוא מעדיף.

  2. האם הרגשתם שקיבלתם הסברים ברורים ומדויקים? – פנסיה וביטוחים הם נושאים מורכבים שאנשים נרתעים מלדבר עליהם, במיוחד בגילאים צעירים. מדובר בתחומים מורכבים ביותר. סוכן ביטוח טוב ידבר אתכם בגובה העיניים, ויסביר לכם בצורה פשוטה למה מה שאתם קונים מתאים לכם, וימנע משפה גבוהה שעלול להרתיע אתכם מלשאול שאלות נוספות.

  3. האם התרשמתם שהסוכן סבלני ומקצועי? – פנסיה וביטוח הם עולם ומלואו, ויתכן ויעלו לכם תוך כדי שיחה שאלות רבות. סוכן ביטוח מקצועי, יענה על כל השאלות שלכם בסבלנות ובפירוט ככל הניתן, על מנת שתקבלו את התמונה המלאה ותוכלו להבין מה אתם קונים, למה דווקא את זה ואיך זה משרת אתכם בטווח הארוך.

  4. האם הוצגו בפניכם מספר אלטרנטיבות לבחירה? – עולם הביטוח והפנסיה רווי במגוון אפשרויות, ולכל אחד יכולים להתאים מוצרים שונים והכול בהתאם למאפיינים, להעדפות וליכולות הפיננסיות. האידיאל הוא שסוכן הביטוח  יסביר לכם על כל אחת מהאפשרויות, תוך פירוט היתרונות והחסרונות, ולא יכתיב לכם ממש מה לעשות, בטח אם לא ביקשתם ממנו.

  5. האם ברגע האמת תוכלו לסמוך עליו? – אם אתם צריכים להפעיל את הביטוח שלכם,חשוב שיהיה לצדכם סוכן ביטוח מנוסה, שייצג אתכם בכבוד מול חברות הביטוח ויעניק לכם את השירות הטוב ביותר בזמן שאתם הכי זקוקים לו. לכן, חשוב שתצאו עם תחושת בטן טובה בסיום הפגישה עם אותו סוכן.

לבחירת סוכן ביטוח לא נכונה יש מחיר

לרוב אנחנו נשארים עם אותו סוכן ביטוח שקיבלנו מהעבודה, או במקרה מעט יותר טוב מישהו שהמליץ לנו עליו איזה שכן, חבר או קרוב משפחה. אלא שבחירה כזו עלולה להוביל אתכם למצב שאתם משלמים עמלות גבוהות יותר על כיסויים שאתם לאו דווקא צריכים ואפילו קצבת הפנסיה שלכם עלולה להיפגע.

אצלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח שמים בראש סדר העדיפויות את שביעות רצונכם. נשמח להכיר אתכם לעומק, לבדוק עבורכם את התיק הביטוחי שלכם ולהתאים אותו לצורכיכם כמו כפפה ליד. מלאו פרטים בטופס, ואנחנו נדאג לחזור אליכם בהקדם.

בחירת סוכן ביטוח
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
ההבדלים בין אנשי מקצוע בתחום הפיננסי והפנסיוני

בשנים האחרונים התחום של ניהול הון בתחום הפיננסי, הפנסיוני והביטוחי הולך ותופס תאוצה, וישנם אנשי מקצוע רבים בתחום שיכולים לעזור לכם לנהל יותר טוב את הכסף. אז איך בוחרים מתוך היצע את איש המקצוע המתאים ביותר לצורכיכם? אנחנו כאן כדי לעשות סדר.

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.