קרן השתלמות אלטשולר שחם

קרן השתלמות אלטשולר שחם  נחשבת לאחת הקרנות הפופולריות בארץ. אילו מסלולי השקעה היא מציעה לחוסכים, מהם יתרונותיה ומה כדאי לדעת לפני שממהרים להצטרף אליה?

קרן השתלמות אלטשולר שחם – קרן ותיקה ומרשימה

שמה של קרן השתלמות אלטשולר שחם הולך לפנסיה, הודות לרצף תשואות חיוביות בולט לאורך השנים. מדובר בקרן שמנוהלת בבית השקעות גדול, יציב וותיק, בניהולם של גלעד אלטשולר וקלמן שחם, אשר אוחזים בניסיון של יותר מ- 30 שנה בהשקעות בשוק ההון. אין ספק כי הידע המקצועי הרב שרכשו במהלך הזמן תורם רבות לביצועים היפים של קרנות ההשתלמות של בית ההשקעות הנודע.

אחד הנתונים המשמעותיים של קרן השתלמות אלטשולר שחם הוא דווקא יתרת הנכסים שהחברה מנהלת. במשך שנים בית ההשקעות נהנה מקצב גיוס נכסים מסחרר למגוון המסלולים, מה שמהווה חותמת אמון של קהל החוסכים. עם זאת בשנים האחרונות הקרן ידעה גם תקופה פחות זוהרת ומחמיאה. אך למרות קצב פדיון היתרות, עדיין בית ההשקעות נחשב לאחד החזקים, המובילים והגדולים בתחומו. כיום קיימת מגמת התאוששות יפה בתשואות, מה שעצר את קצב הפדיונות, ולכן נדמה כי מדובר בסך הכול במהמורה קטנה בדרך הארוכה שבית ההשקעות הזה עשה.

אילו מסלולים תמצאו בקרן השתלמות אלטשולר שחם?

אלטשולר שחם קרן השתלמות מציעה מגוון רחב של מסלולי השקעה שיכולים להתאים לכל משקיע, כי כפי שניתן לראות, קיימים מסלולים ברמות סיכון וטווחי השקעה שונים:

  • מסלול מניות
  • מסלול כללי
  • מסלולי כללי ב'
  • מסלול הלכה
  • מסלול  אג"ח עד 15% מניות
  • מסלול אג"ח ממשלות
  • מסלול ללא מניות
  • מסלול כספי

תוכלו לקרוא בהרחבה על המסלולים באתר הרשמי של אלטשולר שחם

למה מומלץ לפתוח קרן השתלמות?

ודאי גם אתם שמעתם המלצות רבות שעודד אתכם לפתוח קרן השתלמות, ולא בכדי. מדובר במכשיר חיסכון לטווח בינוני שמתאים הן לשכירים והן לעצמאים, שהופך להיות זמין לאחר 6 שנים (ולעתים אפילו כבר לאחר 3 שנים בלבד). את הכסף שתחסכו בו, כולל הרווחים, תוכלו למשוך לאחר מכן בפטור מלא ממס. אך חשוב לדעת שההמלצה היא למשוך את החיסכון ככל המתאפשר לכם, ואר העובדה שכך גם ניתן לאפשר לכסף להמשיך לעבוד בשבילכם וגם ליהנות מהאפשרות ליטול הלוואה על חשבון הקרן בתנאים ממש מעולים.

אז איך מצטרפים לקרן השתלמות אלטשולר שחם?

מי שמעוניין לפתוח לעצמו קרן השתלמות באלטשולר שחם, יכול להיות בטוח שהוא יהנה מניהול מקצועי ואחראי המתבצע ע"י מנהלי השקעות מנוסים ביותר. עם זאת, כדאי תמיד לוודא שאכן זוהי הקרן המתאימה ביותר עבורכם. לכן בהחלט כדאי להיפגש או לשוחח עם סוכן פנסיוני מטעם פתרונות עדיפים.

אנחנו עובדים כבר שנים רבות עם כל חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים ומשתמשים בטכנולוגיה חכמה המאפשרת לנו להציע לכם ייעוץ מקצועי, אמין ואובייקטיבי. כך תוכלו באמת לחסוך ולהשקיע ללא דאגות. פנו אלינו עוד היום לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות ותיהנו משקט נפשי.

קרן השתלמות אלטשולר שחם
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
הלוואת בלון מקרן השתלמות
הלוואת בלון מקרן השתלמות – האם היא משתלמת?

הלוואת בלון מקרן השתלמות הופכת לרלבנטית יותר מתמיד בעידן שבו אנחנו חיים, הן עבור שכירים והן עבור עצמאים. אחת השאלות המרכזיות שמתעוררות בקרב המתלבטים היא האם לקחת הלוואת בלון מקרן השתלמות או למשוך את החיסכון. אנחנו כאן כדי לתת לכם כמה נקודות למחשבה.

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.