קופת גמל אנליסט – כדאי להכניס לצ'ק ליסט

בשנים האחרונות אנליסט התחיל להציג ביצועים מעולים ותשואות מרשימות בכל המסלולים הנפוצים, ולעקוף את טובי בתי ההשקעות, וזאת לא בכדי. אילו מסלולים מציעה קופת גמל אנליסט, כמה דמי ניהול תשלמו ומה עוד כדאי שתדעו?

אנליסט קופת גמל

קופת גמל אנליסט בתקופה האחרונה מתבלטת לטובה במגוון רחב של מסלולי השקעה. אם נתבונן על טווחי זמן שונים, נראה שבמרבית המקרים בית ההשקעות מדורג גבוה בטבלת התשואות. לאור ההצלחות הרבות, אנחנו רואים כי קיימת "נדידה" של משקיעים בקצב יציב וקבוע מבתי השקעות אחרים לאנליסט, ואט אט היקף הנכסים המנוהלים הולך וגדל.

אילו מסלולי השקעה יש לקופת גמל אנליסט?

בית ההשקעות מציע לציבור החוסכים 12 מסלולי השקעה לטובת חיסכון בקופות הגמל, כשמותכם 3 מסלולי השקעות כלליים, המחולקים ל- 3 קבוצות גיל, בהתאם למודל הצ'יליאני שהפך למקובל בישראל בשנים האחרונות:

 • 811 – אנליסט גמל ישראל
 • ·         814 – אנליסט גמל מניות
 • ·         815 – אנליס גמל שקלי
 • ·         817 – אנליסט גמל מניות בחו"ל
 • ·         818 – אנליסט גמל חו"ל
 • ·         9730 – אנליסט גמל מסלול לבני 50 ומטה
 • ·         9731 – אנליסט גמל מסלול לבני 50-60
 • ·         9732 – אנליסט גמל מסלול לבני 60 ומעלה
 • ·         8128 – אנליסט גמל אג"ח עד 10% מניות
 • ·         813 – אנליסט גמל אג"ח
 • ·         1412 – אנליסט גמל אג"ח ממשלת ישראל
 • ·         13855 – אנליסט גמל מחקה מדד s&p500

כמה דמי ניהול תשלמו בקופת גמל אנליסט?

בית ההשקעות אנליסט דוגל בהוגנות כלפי לקוחותיו, ולכן טווח דמי הניהול נחשב בהחלט הוגן ביחס לביצועים ולתשואות המרשימות. כדי לבדוק מהם דמי הניהול הממוצעים שתשלמו בכל מסלול, תוכלו להיכנס לאתרים דוגמת גמל נט או מחשבון דמי הניהול של משרד האוצר. זיכרו שבסופו של דבר דמי הניהול שאתם רואים אינם משקפים את דמי הניהול הספציפיים שאתם תשלמו, שכן כל בית השקעות וחברות ביטוח בוחנים כל משקיע ומשקיעה לפי פרמטרים מסוימים, ובהתאם לכך קובעים מהו המחיר הסופי של דמי הניהול שתקבלו.

איך התשואות בקופת גמל אנליסט?

כפי שהזכרנו לאורך המאמר, מדובר בבית השקעות איכותי שמצליח להתחרות בהצלחה עם בתי השקעות אחרים ולהשיג תשואות נאות ביותר. גם אם אינו באופן קבוע במקום האחרון בטבלת התשואות, כמעט תמיד הוא מבורג באחד המקומות הגבוהים. בית ההשקעות מתמחה בעיקר בניהול כספים במסלולים המנייתיים, ולכן חובבי סיכונים וניהול השקעות אגרסיבי, יכולים להתחבר מאוד אל אסטרטגיית ההשקעות של אנליסט. עם זאת, כדאי להתייעץ עם סוכן ביטוח כדי להחליט אם מדובר אכן במקום האידיאלי עבורכם.

איך פותחים קופת גמל באנליסט?

חשוב לזכור שפרמטרים כמו דמי ניהול ותשואות הם חשובים אבל הם לא פני חזות הכול. קיימים עוד פרמטרים רבים שצריך להתחשב בהם בעת פתיחת קופת גמל או מעבר לקופה אחרת מזו שבה אתם נמצאים בה כיום.

אנחנו בפתרונות עדיפים משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת לצורך השוואת קופות גמל שמשקללת את כל הגורמים הנדרשים בבחירת קופת גמל משתלמת. אנחנו עובדים כבר שנים רבות עם מיטב חברות הביטוח ובתי ההשקעות בישראל ומשרתים אינספור לקוחות. נשמח לעמוד גם לשירותכם, ולסייע לכם בבחירת קופת הגמל שתעניק לכם שקט נפשי.

קופת גמל אנליסט
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
אופן הפקדת תשלומים לקופת גמל
אופן הפקדת תשלומים לקופת גמל

קופות גמל הן כלי חיסכון חשוב לטווח הארוך, המאפשר לכם לחסוך כסף לגיל פרישה וליהנות ממגוון רחב של הטבות מס. מהו אופן הפקדת תשלומים לקופת גמל ואילו אפשרויות עומדות בפניכם?

קראו עוד »
הפקדה לפנסיה לעצמאים  – כל מה שצריך לדעת

הפקדה לפנסיה לעצמאים היא עניין שעד לפני כמה שנים היה נתון לשיקול דעתם. אך מאחר ורוב העצמאים לא היו מפקידים כסף לטובת חיסכון פנסיוני, היו הופכים לנטל על המדינה. כל זה השתנה עם חוק חובת הפקדה לפנסיה לעצמאים שנכנס לתוקפו ב- 2017.

קראו עוד »
חיפוש קופות גמל
חיפוש קופות גמל –  איך עושים את זה?

חיפוש קופות גמל נועד על מנת לעזור לכם לאתר כספים אבודים שצברתם במסגרת מקומות העבודה לטובת החיסכון הפנסיוני שלכם. אם אינכם יודעים היכן מנוהלת עבורכם קופת גמל ואם יש לכם אחת כזו – כדאי שתקראו את המאמר הזה.

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.