כמה יש לי בקרן השתלמות – איך ניתן לדעת?

כמה יש לי בקרן השתלמות היא שאלה שכל אדם שואל את עצמו מדי פעם. אך למרות ששאלה זו מטרידה את מנוחתם של אנשים רבים, לא כולם יודעים איך לברר את היתרה. אנחנו כאן כדי לתת לכם מענה על כך.

למה בכלל חשוב שתדעו כמה כסף יש לכם בקרן?

קרן השתלמות היא ככל הנראה מוצר החיסכון האטרקטיבי ביותר כיום, מאחר והיא מציעה יתרונות רבים: תשואות נאות ויחסית יציבות ללא קשר לגוף המוסדי שמנהל אותן, בתום תקופה קצרה יחסית (6 שנים) ניתן למשוך את הכסף בפטור ממס ולכל מטרה שתרצו, ואפשר גם ליהנות מתנאים טובים לנטילת הלוואה.

חשוב מאוד לעקוב אחר ביצועי החסכונות הפיננסים והפנסיוניים שלכם ולבדוק מעת לעת את הביצועים שלהם וכמה כסף הצלחתם לצבור בכל אחד מהם, ולכן טוב שמדי פעם צצה השאלה מה יש לי בקרן השתלמות.

ברגע שתקבלו מענה לשאלה כמה יש לי בקרן השתלמות, תוכלו לתכנן את עתידכם טוב יותר. תוכלו גם לדעת כמה כסף תוכלו ליטול כהלוואה או מתי תוכלו למשוך את הכסף שלכם ואם הוא יספיק לכם כדי לממן חופשה, שיפוץ, אירוע או כל דבר אחר שחשבתם לעשות.

מעבר לכך, הרבה פעמים במהלך הבירורים "עולים" על טעויות חישוב והפרשה, וככל שמאתרים אותן מוקדם יותר, כך יותר קל לתקן וכמובן גם להרוויח יותר!

תוכל גם לראות אם הביצועים של הקרן שלכם מספקים אתכם ואולי לשקול לעבור לגוף מוסדי אחר שינהל עבורכם את החיסכון או לנקוט בצעדים אחרים שיסייעו לכם להגדיל את הסכום העתידי שאליו אתם חותרים להגיע.

איך אפשר לדעת כמה כסף יש לי בקרן השתלמות?

קיימות מספר דרכים לברר כמה כסף חסכתם בקרן ההשתלמות:

  • באתר הגוף הניהולי – אם אתם יודעים היכן קרן ההשתלמות שלכם מנוהלת, תוכלו להיכנס לאזור האישי באתר של אותו מוסד, ולקבל מידע רלבנטי.
  • במייל בדואר או בסמס – את יתרת הקרן תוכלו גם לראות בדוחות הרבעוניים והשנתיים שמגיעים אליכם בדואר או במייל. שימו לב שכשהדוחות נשלחים החברות המנהלות אמורות גם להודיע לכם על כך בסמס.
  • במסלקה הפנסיונית – ניתן להשתמש במסלקה הפנסיונית על מנת להבין כמה באילו גופים ובאיזה חשבונות/פוליסות יש לכם כספים, סכום הכסף שנצבר בחסכונות השונים, ההפקדות שלכם, כיסויים למקרה מוות ונכות, תחזית לגיל קצבה ועוד. השימוש בה כרוך בתשלום.

הדרך הפשוטה, הקלה, המהירה והחינמית לברר כמה צברתם

אם שאלתם את עצמכם כמה כסף יש לי בקרן השתלמות, ומעניין אתכם לדעת מהם הביצועים שלה ואם יש מקום לשיפור הכי טוב להיפגש עם סוכן ביטוח פנסיוני מקצועי ובעל רישיון מטעם משרד האוצר.

הסוכנים שלנו בפתרונות עדיפים משתמשים במסלקה הפנסיונית על מנת לקבל מידע מלא על מצבכם הפנסיוני, מנתחים אותו, בודקים את דמי הניהול ואת מסלולי ההשקעה ומבררים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת אם יש אפשרות להגדיל את החסכונות שלכם מבלי שתצטרכו להגדיל את ההפקדות ואם אולי שווה לשקול להעביר את החיסכון למקום אחר.

אנו עובדים עם כל בתי ההשקעות וחברות הביטוח ולכן מציעים שירות מקצועי ואובייקטיבי ובחינם. נשמח לעמוד לשירותכם, להציע לכם מענה אשיב וסבלני על כל שאלה ולפעול על מנת להעניק לכם שקט נפשי.

כמה יש לי בקרן השתלמות
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
קרן השתלמות אינפיניטי
קרן השתלמות אינפיניטי

קרן השתלמות אינפיניטי מאפשרת לכם ליהנות מניהול מקצועי של חיסכון בשוק ההון, ממש כאילו היה מדובר בתיק השקעות לכל דבר ועניין. מהם היתרונות של קרן זו, אילו מסלולי השקעה קיימים ואיך לבחור את מה שהכי מתאים לכם?

קראו עוד »
בקשת הלוואה מקרן השתלמות
בקשת הלוואה מקרן השתלמות – צעד אחר צעד

בקשת הלוואה מקרן השתלמות מאפשרת לכם להשתמש בכספי החיסכון שלכם לכל מטרה, ובמקביל לתת לכסף להמשיך לעבוד בשבילכם. מהם תנאי ההלוואה, למי זה כדאי ואיך סוכן פנסיוני יכול לסייע לכם? במאמר זה נגלה לכם את כל התשובות.

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.