קרן השתלמות אינפיניטי

קרן השתלמות אינפיניטי מאפשרת לכם ליהנות מניהול מקצועי של חיסכון בשוק ההון, ממש כאילו היה מדובר בתיק השקעות לכל דבר ועניין. מהם היתרונות של קרן זו, אילו מסלולי השקעה קיימים ואיך לבחור את מה שהכי מתאים לכם?

אינפיניטי קרן השתלמות

קרן השתלמות אינפיניטי מנוהלת באמצעות שיטה ייחודית שפיתח בית ההשקעות הבוטיקי שזוכה לתשומת לבם החיובית של משקיעים רבים. כל לקוח זוכה ליחס VIP ולמדיניות השקעה בהתאמה אישית במגוון אפיקי ההשקעה הקרן. עם זאת, עדיין מדובר בבית השקעות שנחשב יחסית לקטן ביחס לגופים המוסדיים הוותיקים והגדולים.

בית השקעות אינפיניטי הוקם ע"י רו"ח אמיר איל (המוכר לכולנו מתוכנית הטלוויזיה "הכרישים"). ועדת ההשקעות המקצועית עובדת בשיתוף עם מודל בינה מלאכותית, המאפשר לדייק את אחוזי ההשקעה בשלל האפיקים. הערכים המנחים את אינפיניטי הם תחכום, חשיבה מחוץ לקופסה, חדשנות ומקצוענות. כל אלה באים לידי ביטוי בהקפדה על כל פרט בהשקעותיו.

בית ההשקעות דוגל בהשקעה ארוכת טווח ולכן מציע לא מעט מסלולים מוטי סיכון, אשר הוכיחו את עצמם והשיגו תשואות יפות מספר פעמים בשנים האחרונות, אך חשוב לזכור כי מה שקרה בעבר אינו מעיד על מה שיקרה בעתיד. שוק ההון תנודתי, וכל מה שעולה יורד, ולהפך.

אילו מסלולי השקעות תמצאו בקרן ההשתלמות של אינפיניטי?

בקרן השתלמות אינפיניטי מציעים לקהל הרחב מגוון רחב של מסלולי השקעה המותאמים לכל טווח השקעה ולכל רמת סיכון. בין המסלולים שתוכלו לבחור מתוכם:

  • מסלול אג"ח
  • מסלול אג"ח ממשלת ישראל
  • מסלול מניות בישראל
  • מסלול מניות בחו"ל
  • מסלול אג"ח עד 15% מניות
  • מסלול אג"ח עד 25% מניות
  • מסלול לחוסכים מוטי סיכון
  • מסלול כללי

לפרטים מלאים על מסלולי ההשקעה בקרו באתר הרשמי של אינפיניטי >>>

מה היתרונות של קרן השתלמות?

קרן השתלמות היא אפיק חיסכון פנסיוני משתלם ביותר, ואין זה פלא שהוא נחשב כה מבוקש בקרב כל מי שמעוניין לחסוך ולהשקיע – עצמאים ושכירים כאחד – שרוצה לחסוך בו לזמן קצר עד בינוני.

קרן השתלמות היא הטבה ייחודית שניתנת לעובדים, ומושכת אותם בין היתר הודות ליתרונה המובהק: האפשרות למשוך את החיסכון והרווחים שהצטברו בו תוך 6 שנים בפטור מלא ממס הכנסה ובפטור מתשלום מס רווחי הון. אפשר ליהנות מהטבות אלו גם אחרי 3 שנים אם מחליטים להשתמש בחיסכון לטובת לימודים, קורסים, השכלה או השתלמות. מעבר לכך, ניתן ליטול על חשבונה הלוואה בתנאים מאוד אטרקטיביים ולמנף אותה.

איך לבחור קרן השתלמות?

קרן השתלמות אינפיניטי היא אחת מתוך מגוון קרנות השתלמות העומדות לבחירתכם. אמנם אינפיניטי מתמחה בשיטת ניהול ייחודית, אבל חשוב תמיד להיפגש עם סוכן ביטוח פנסיוני כדי להכיר את האופציות האחרות שעומדות לבחירתכם ולברר מי מהן הכי תתאים לכם.

אנחנו מזמינים אתכם להיפגש עם המומחים שלנו בסוכנות פתרונות עדיפים, שעובדים מול כל המוסדות הפנסיוניים ומשתמשים במערכת מתקדמת. אנו נשווה עבורכם בין כל הקרנות, נכיר את צורכיכם הייחודיים ונדאג להתאים לכם את הפתרון האידיאלי. פנו אלינו לקבלת ייעוץ אמין ומקצועי ותיהנו משקט נפשי.

קרן השתלמות אינפיניטי
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
קרן השתלמות אקסלנס
קרן השתלמות אקסלנס

קרן השתלמות אקסלנס היא אחת מקרנות ההשתלמות הגדולות בישראל, המנוהלת על ידי חברת הפניקס אקסלנס פנסיה וגמל בע"מ. במאמר זה נסביר אילו מסלולי השקעה היא מציעה, אילו יתרונות יש לה ולמה לשים לב לפני שבוחרים בה

קראו עוד »
קרן השתלמות אלטשולר שחם
קרן השתלמות אלטשולר שחם

קרן השתלמות אלטשולר שחם  נחשבת לאחת הקרנות הפופלריות בארץ. אילו מסלולי השקעה היא מציעה לחוסכים, מהם יתרונותיה ומה כדי לדעת לפני שממהרים להצטרף אליה?

קראו עוד »
הצטרפות לקרן השתלמות
הצטרפות לקרן השתלמות – הדרך הנכונה

הצטרפות לקרן השתלמות היא צעד פשוט לכאורה, אבל על מנת למקסם את התשואות שלה, חשוב מאוד להיפגש עם סוכן פנסיוני ולהתייעץ איתו, כדי לעשות את הבחירה המתאימה ביותר לצורכיכם. איזה מידע חשוב תקבלו במסגרת הייעוץ? על כך במאמר שלפניכם.

קראו עוד »
הלוואת בלון מקרן השתלמות
הלוואת בלון מקרן השתלמות – האם היא משתלמת?

הלוואת בלון מקרן השתלמות הופכת לרלבנטית יותר מתמיד בעידן שבו אנחנו חיים, הן עבור שכירים והן עבור עצמאים. אחת השאלות המרכזיות שמתעוררות בקרב המתלבטים היא האם לקחת הלוואת בלון מקרן השתלמות או למשוך את החיסכון. אנחנו כאן כדי לתת לכם כמה נקודות למחשבה.

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.