ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות – לעבוד בראש שקט

לא משנה אם אתה עובד כממונה בטיחות שכיר או עצמאי – אתה עובד באחד המקצועות עם פוטנציאל התביעה הגבוה ביותר! ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות מספק לך הגנה מרבית מפני תביעות רשלנות ומאפשר לך לעבוד בראש נקי מדאגות.

מה נמצא בתחומי אחריותו של ממונה בטיחות?

משנת 1996 החוק מחייב בעלי עסקים רבים למנות ממוני בטיחות על מנת לשמור על בטיחותם של העובדים, הלקוחות וכל עובר אורח. ממוני בטיחות מעניקים לעסקים, לחברות ולארגונים שירותי בטיחות הכוללים בין היתר הדרכות לעבודה נכונה עם חומרים מסוכנים, סדנאות לעבודה בגובה, התרעות מפני סיכונים קיימים, פיזיים ובריאותיים, והמלצות כיצד להתמודד איתם ועוד. אין ספק שממונה בטיחות נתפס כדמות סמכותית, מקצועית ושופעת ידע, שגורמים רבים נשענים עליה בקבלת החלטות, ולא בכדי: מוטלת עליו אחריות רבה בכל הנוגע לשמירה על בטיחות העובדים בטווח הקצר והארוך.

לאילו סיכונים ממונה בטיחות חשוף?

הסיכון המשמעותי ביותר עבור ממונה בטיחות הוא בכך שלא יצליח לאתר מפגע בטיחותי, ולכן גם לא להתריע עליו וגם לא ליצור תוכנית פעולה שתוכל למנוע פגיעה פיזית. במקרה ואדם כלשהו נפגע, ובמיוחד אם הוא נפגע באופן משמעותי ובלתי הפיך, יש סיכוי גדול שיגישו תביעת נזיקין כנגד אותו ממונה בטיחות. מקרים כאלה נפוצים מאוד כשעובדים במקומות שיש בהם סכנה להתחשמלות, נפילות מגובה / כתוצאה מהחלקה, עבודה עם חומרים מסרטנים או מסוכנים ועוד.

חשוב להבין כי תביעת נזיקין היא לא עניין של מה בכך: מדובר בתהליך ארוך ויקר מאוד, שיכול להגיע גם למאות אלפי שקלים, וזה עוד מבלי שהזכרנו את נושא הפיצויים. ממונה הבטיחות עלול לאבד את מקור פרנסתו ומשם ועד לפשיטת רגל הדרך קצרה. וזו הסיבה שכדאי לדאוג שיהיה לך ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות.

בשנים האחרונות קיימת מגמה של ריבוי תביעות נגד ממוני בטיחות

ממונה בטיחות הוא מקצוע הכרוך בסיכונים רבים וניתן לעשות בו לא מעט טעויות, גם אם אתם עוסקים במקצוע זה שנים רבות. כל ממוני הבטיחות משיעים את כל המשאבים שלהם כדי לאתר את כל מפגעי הבטיחות ולשמור על חיי אדם, אך עם זאת, במקרים רבים, למרות רצונם, ערנותם ורצינותם, עדיין טעויות קורות ומתגלים לא מעט מקרי רשלנות הנובעים מטעויות בתום לב.

כמות התביעות כה רבה, שאפילו חברות ביטוח מסרבות לחדש את הביטוחים לפעמים. הדרכה שגויה, ניהול לקוי של סיכונים, אי ביצוע סקרי בטיחות או טעויות וחסרים אחרים שגרמו לפגיעה, עלולים לסבך ממוני בטיחות בתביעה אזרחית שעלותה יכולה בקלות להגיע לכמה מאות אלפי שקלים ואפילו הרבה מעבר לכך. סכומים כאלה עלולים להשאיר אותך במקרים רבים חסר כל, ואף הרישיון שלך עלול להילקח ממך. כיום, ממוני הבטיחות הם בעלי המקצוע שמקבלים הכי הרבה תביעות. לכן, חשוב שיהיה לכם ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות, שנועד לספק לכם הגנה כלכלית בדיוק מפני מקרים כאלה.

למה כדאי שיהיה לכם ביטוח אחריות מקצועית לממוני בטיחות?

  • הביטוח מעניק לך הגנה כלכלית המאפשרת לך לדאוג לעתידך ולעתיד בני ביתכם
  • הביטוח מעניק לך שקט נפשי בעבודה היומיות שלכם מבלי שתאלצו לחשוש מתביעה
  • הביטח מעניק לך כיסוי אופטימלי מפני תביעה משפטית המאפשר לך לכסות את הוצאות המשפט, לרבות שכר עורך דין, פיצויים, אובדן ימי עבודה ועוד.

זה הזמן להעניק לכם שקט נפשי וליהנות מביטוח איכותי ובמחיר משתלם!

אם אתה עוסק בתחום הבטיחות, אל תסתכן – בטח את עצמך עוד היום בביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות. כך, גם תתבע אתה יכול להיות בטוח שיהיה לך את הכסף להתמודד עם ההשלכות הכספיות. לא משנה אם אתה רוכש ביטוח בפעם הראשונה או מחדש את הביטוח, אנחנו נעזור לך להתאים לך ביטוח איכותי ומקיף ובמחיר משתלם!

בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח מתמחים כבר יותר משני עשורים בהתאמת ביטוחי אחריות מקצועית לממוני בטיחות ולבעלי מקצוע אחרים. אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בתחום בארץ, ובעלי ניסיון בביטוחי אחריות מקצועית והיכרות מעניקה עם סיכוני המקצוע.

אנחנו נבחן את גובה הכיסוי הביטוחי כדי שיוכל לכסות אתכם גם בתביעות גדולות, נבדוק את גובה ההשתתפות העצמית, נבחן אם יש מקום להרחיב את הביטוח לביטוח צד ג', נבדוק אם הפוליסה מוגדרת על בסיס האירוע או התביעות, וניקח בחשבון גם כיסוי רטרואקטיבי ונבחן אם הוא מתאים לאופי העסק שלכם.

השאירו פרטים ונשמח לענות לכם על כל שאלה באופן מקצועי, בשפה פשוטה, בסבלנות ובאדיבות, וכמובן להתאים לכם ביטוח מנצח!

ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות (1)
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
חסכו אלפי שקלים על ביטוח אחריות מקצועית
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.